Skocz do zawartości

Sabaton


Mati9319

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Piter Wan Kenobi

Ja w sumie tak często ich nie słucham,aczkolwiek szanuję ich za to że śpiewają o tak ważnych rzeczach jak historia,wojna itp.Naprawdę można się sporo dowiedzieć w niektórych ich piosenkach.No jak mówiłem często nie słucham,ale czasem się zdarza. Odnośnie ulubionych piosenek to sprawa wygląda następująco: White Death-o fińskim strzelcu nazywanym Biała Śmierć,40:1,Ghost Division,Uprising,Back in Control i jeszcze coś by się znalazło ;P.

Link do komentarza

Nie mam ulubionych piosenek - wszystkie mi się równo podobają. Mam za to 3 ulubione albumy (2 z nich mam, 1 zgubiłem) : 1. Carolus Rex 2. Coat of Arms 3. Metalizer Sabaton nie lubię tyle za tematykę utworów (tekstu i tak nie rozumiem xd), co za brzmienie, które jest boskie. Nie żałuję ani złotówki z pieniędzy, które wydałem na albumy. I nie żałuję, że kupiłem sobie ich koszulkę ... xd

Link do komentarza

Sabaton bardzo lubię, mam nawet ich najnowszą płytę i chcę pojechać na ich koncert do Poznania, a do tego support w postaci Eluveitie no to to już jest miazga. : D Moje 2 ulubione albymy to The Art of War i Carolus Rex, a jeśli chodzi o utwory to: -40:1 *Metal Crue *The Price of a Mile *A Lifetime of War *Gott Mitt Uns *Killing Ground

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...