Skocz do zawartości

Bohomazy Yl


Ylthin

Recommended Posts

@Turoń - tam, każualowe pykadełko na smartfony... ja na komórce pykam w HoMM II ^^

@Maisza, Anathiela - może i mam talent, ale braki w umiejętnościach połączone z lenistwem skutkują masą błędów w proporcjach, cieniowaniu itp., a że jestem leniwa i z czasem wolnym też krucho... Cóż, szybko mi się nie poprawi.

Zresztą z doświadczenia wiem, że czasem lepiej być na "nie" i zostać miło zaskoczonym pozytywną opinią, niż popaść w hurra-optymizm i dostać po rzici. A że strasznie marudzę w efekcie? Cóż, jak człowieka skopią, to sińce na długo zostaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Littlebart

Właśnie przeglądam twoją galerię i chce Ci napisać, że twoje rysunki są bardzo oryginalne i ładne. Ty piszesz że nie masz talentu? Gdybyś zobaczył moje rysunki, ja nawet nie umiem narysować ładnego "kółkowatego kółka" - o zgrozo jak to brzmi kółkowate kółko... Tak więc twe rysunki są fantastyczne, a najbardziej podoba mi się ten, co zaraz go tu wkleje. No, może staraj się troszkę nie wyjeżdzać za linię, chociaż prawię tego nie robisz, ale da się zauważyć takie pixelki ^^  Słuchaj, może jak zrobisz prackę, staraj się tutaj wklejać ją też, aby nie trzebabyło szukać po DA a wtedy więcej ludzi skomentuje - a na pewno ja!

 

Mój fav :

 

 

http://ylli96.deviantart.com/art/Princess-of-the-Night-344119613

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo szkiców wala się po imgurze (luźne linki) i na fejsbukowej grupie Bronies Radosna Twórczość. Ostatnimi czasy myślę jednak o gromadzeniu wszystkich prac (w tym i tych "niedeviantowych", tj. niższej jakości lub fotografowanych komórką) w osobnym miejscu. Np. tutaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Naprawdę, nalegam nawet abyś wysłała je tutaj abyśmy mogli rozkoszować swe oczy patrząc na pracę. Chciałbym aby też były to jedne z najnowszych, bo doradziłbym Ci na rysunku jak by coś co zmienić, co zrobiłeś źle, abyś mógł jeszcze lepiej rysować. Chociaż i tak rysujesz bardzo ładnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bohomazy"....

...taaaa....tak bardzo ten tekst działa na mnie jak płachta na byka.

 

Bardzo dobrze rysujesz więc dlaczego używasz takich zwrotów? Nie wiem czy to jakaś forma przyciągnięcia uwagi innych, chyba tak skoro postanowiłem zajrzeć... niemniej jak widzę już taki tytuł tematu to wiem, że "aha! kolejne dobre prace"

 

Masz swoją własną kreskę co jest już wielkim plusem. Widać dzięki temu, że rysowane przez Ciebie postacie różnią się stylem od FIM ale mają nadal w sobie elementy charakterystyczne dla  dla "poniaczy"

Tak samo komiksiki - dobrze widać, że przy tym ostatnim ta postać myśli co dobrze pokazują oczy, grymas pyska, twarzy....nie ważne :D

 

Otóż nie. Ja bazgrolę.

http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2013/092/f/a/shadow__the_derp_hunter_by_ylli96-d605y24.jpg

 

...No właśnie kurcze widzę jak bazgrolisz. O nie! Co Ty robisz? Weź tą swoją galerię, że w ogóle nikt jeszcze nie oślepł od tej degrengolady...

Masz talent i nie ma się co z nim ukrywać i jeśli faktycznie masz tak mało czasu jak piszesz to pozostaje mi pogratulować, że mimo tego Twoje prace prezentują całkiem zacny poziom, który zachęcił mnie aby dać Ci watcha na DA i regularnie do Ciebie zaglądać.

 

Chcesz zobaczyć coś śmiesznego? Wejdź wtedy do mojej galerii i zobacz moje pierwsze poniaczowe prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj: wektor z Luną. Łapcie, póki ciepły!

http://fav.me/d65ttok

Masz swoją własną kreskę co jest już wielkim plusem. Widać dzięki temu, że rysowane przez Ciebie postacie różnią się stylem od FIM ale mają nadal w sobie elementy charakterystyczne dla dla "poniaczy"

Przyznam, że z tutoriali odnośnie rysowania kuców korzystałam rzadko i w zasadzie tylko po to, by podpatrzyć pewne drobne rozwiązania dotyczące np. rysowania nóg czy szkieletu sylwetki. Wszystko inne opracowywałam sama - od zaznaczonego nosa, przez charakterystyczny kształt głów (taki trochę "alicorniasty" - oryginalne, okrągłe szczęki klaczy czy masywne pyski ogierów źle mi się rysowało), zanikające "zapy" pod oczami (mangowa naleciałość, która ostatnio nie występuje w moich pracach), większe ciała o smuklejszym kształcie, "klepsydrowate" nogi... Sporo pracy, nerwów i frustracji, a do ideału wciąż sporo brak - ale duma jest ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś widziała tamten wątek, który usunąłem po 20 minutach od założenia, to od razu by podniosła Ci się ocena o jakieś 1000 punktów :D

Ja to dopiero mam prawo o sobie mówić, że rysuję brzydko, beznadziejnie etc. i że robię bohomazy bo tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co usuwałeś?

Po to jest ten dział aby ludzie przedstawiali swoje prace a krytyka jest czymś zupełnie naturalnym bo to właśnie ona sprawia, że o ile ją przyjmiesz, motywujesz się do doskonalenia swojego kunsztu.

Jeśli bałeś się hejtu to nie potrzebnie bo ja np. wyznaję taką zasadę:

 

-Jeśli ktoś pisze "ale brzydka/śmieszna/dziwna praca" , "yhyhy dałeś ciała yhyhy" a nie jest w stanie napisać dlaczego tak uważa, co mógłbym poprawić lub jak - sorry w tym momencie taki argument jest inwalidą

-Ale... jeśli trafisz na konstruktywną krytykę, jak najbardziej powinieneś na to zwracać uwagę i się doskonalić.

 

Sorry za spam w Twoim temacie YI :D

 

Co do mangowości it.

Zobacz sobie moje prace to zauważysz, ze na początku starałem się trzymać kanonu ale potem zacząłem wprowadzać elementy własnej kreski i np. dzisiejszy Brave Wing bardzo różni się od tego, którego mam w avku.

Ba! Jest nawet lepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, świetne prace. Trzymaj tak dalej i nie podchodź do siebie zbyt krytycznie. Jak coś nie wyjdzie to trudno. Ostatecznie to też Twoja sztuka i Ty decydujesz jak ma wyglądać.

I masz ode mnie wielki plus za słuchanie Jedynej Słusznej Muzyki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejny szkic. Ołówek automatyczny HB 0,5 mm na kserówce z angielskiego.

http://imgur.com/lHuXnLX.jpg

Chwilowo tylko wersja imgurowa, poem zapodam na dA.

OCet nosi jakże wdzięczne imię Black Angel (jedno z tych imion, które dostaje się od rodziców w wyniku nagłego olśnienia, a których żałuje się całe życie*), zdrobniale Black lub Blackie, rzadziej samo Angel. Nie jest sierotą ani podrzutkiem o tajemniczej przeszłości, za to zarabia na życie "kotłowaniem" w podrzędnym zespoliku (a jakże) manetalowym o nazwie Forbidden Hay (propsy dla tych, którzy kiedykolwiek słyszeli o pierwowzorze z "naszego" świata). Gadatliwy i energiczny, typ wyluzowanego imprezowicza. To ten gość, który w sytuacji kryzysowej zacznie ganiać w kółko, wrzeszczeć i ogółem panikować, choć w "lżejszych" kłopotach chętnie wyciągnie pomocne kopyto.

Występuje w moim "stanowczo-do-poprawki" fanfiku "Butelka Cydru" i jego kontynuacji - "Walizce Cydru".

<autoreklama off>

*) Np. ja pierwotnie miałam być Kazimierą.

Skończyłam jako Zofia Elżbieta.

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prawdopodobnie nikogo to nie obchodzi, ale...

Jeśli komukolwiek podobają się moje bazgroły, może zrobić sobie szybki backup z mojego DeviantArta (http://ylli96.deviantart.com/). Ma na to czas do 19, potem dezaktywuję konto.

Dlaczego? Bo rezygnuję z rysunku. Primo, tylko spamuję i zaśmiecam serwisy i strony, na których publikuję. Secundo, nie ma większych szans na poprawę w kwestii moich zdolności. Tertio, jeśli mam się dodatkowo demotywować tym, jak paskudne są moje gryzmoły w porównaniu do prac innych - dziękuję, wysiadam. Mam wystarczająco zjechaną psychikę i bez tego.

Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...