Skocz do zawartości

„Wschodząca gwiazda” Inka2001


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Stanie w kolejce dłużyło wam się niemiłosiernie. Kolejka posuwała się w ślimaczym tempie i zanim dopchałyście się do listy zgłoszeń minęły dobre 2 godziny. Podchodzisz do stolika przy którym siedzi wyraźnie znudzony kucyk o niebieskiej sierści i czerwonej grzywie.

- Witam kolejną uczestniczkę - powiedział znudzony - Tu masz formularz zgłoszeniowy. W zasadzie nie musisz go czytać, to po prostu potwierdzenie, że zgłaszasz się do konkursu i ponosisz pełną odpowiedzialność za to jak się zachowujesz. Innymi słowy jeśli coś zepsujesz płacisz a jak zdenerwujesz prowadzących wylatujesz. Jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze pokarzę pani - odparł kuc - widzi pani te puste rubryki? W pierwszej pisze pani swoje imię, dzięki temu sędziowie będą wiedzieć kto przed nimi wystąpi. A niżej pisze pani swoje miejsce zamieszkania. Dzięki temu po wstępnych eliminacjach zostanie do pani wysłany list potwierdzający przejście do następnego etapu lub ogłaszający pani niepowodzenie. To jedyne rubryki które musi pani wypełnić. Resztą ja się zajmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- przykro mi ale nie - odpowiedziała - wiesz ile dla mnie znaczą te wyścigi. Muszę trenować by dać z siebie wszystko. Ale spokojnie wpadnę do ciebie na podwieczorek.

Gdy skończyła mówić od razu pobiegła w kierunku toru wyścigowego. Jak zwykle zamierzała dać z siebie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłaś do domu usiadłaś przy stole w salonie i zaczęłaś czytać formularz. Tak jak mówił tamten kucyk nie było tam nic interesującego, poza jednym. Kwalifikacje miały się odbyć w tym samym czasie co wyścigi Ruffian! Czyli o 14:30 za tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki obrót spraw całkowicie cię zaskoczył. Nie wiedziałaś co zrobić, Ruffian będzie przykro jeśli cie nie będzie na wyścigu, ale z drugiej strony to kwalifikacje do pokazów mody!
Nie pozostało ci nic innego jak poradzić się samej Ruffian, ale ona teraz trenuje. Postanowiłaś więc poczekać na jej powrót i póki co zając się czymś odstresowującym. Wróciłaś do swojego pokoju i spojrzałaś na sztalugi. Od dawna już pracujesz nad pewną nową kreacją ale nie miałaś jak dotąd czasu aby ją dokończyć. Teraz mogłaś się za to zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam jakiś materiał niebieskiego koloru i zaczęłam szyć z niego spódniczkę. Kiedy skończyłam olśnienie ogarnęło mnie. Byłam po raz pierwszy dumna ze swojej pracy. Chciałam to założyć na wyścigu Ruff, ale wszystko się zaczęło niszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wyścig Ruffian był w tym samym czasie co twoje kwalifikacje to jeszcze przez przypadek rozprułaś swoją nową spódniczkę. Miałaś kompletnego doła i nie wiedziałaś co zrobić. Wtedy twoje spojrzenie padło na wasze wspólne zdjęcie. Obiecałyście sobie wtedy, że nigdy nie będziecie się poddawać. To wspomnienie przegoniło twoje wątpliwości i dało ci motywację do działania. Wiedziałaś już, że ci się uda. Zaczęłaś rysować jeszcze lepszy strój, ten w którym zamierzasz pójść za tydzień na kwalifikacje. Nie martwiłaś się już o wyścig, Ruffian na pewno coś wymyśli. Twoje myśli pochłonęło teraz tworzenie nowej kreacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczęłam szyć. Po kilku minutach sukienka była gotowa.

- I jaszcze cekiny, wstążki. Kokardka! Nie, raczej nie. Hmm. Jaki numerek ma Ruffian? Na wyścigach zawsze jest jakiś numerek. Muszę jej spytać. - Powiedziałam i zostawiłam nie dokończoną sukienkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałaś za okno, nawet nie wiedziałaś, że jest tak późno. Nadchodził wieczór i słońce chowało się już za horyzontem. Usłyszałaś pukanie do drzwi. To oczywiście Ruffian wpadła na podwieczorek. Otworzyłaś drzwi i przywitałaś się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...