Skocz do zawartości

Pracownia Metalshy


Metalshy

Recommended Posts

Niezłe, jak mi się zdaje, zwłaszcza jak na pierwszy raz. Tylko wyłysiałeś biedną Flutter, a przynajmniej tak wygląda. No i teraz się czepiam, ale bez sensu takie duże tło dla takiego małego kucyka. Choć dodałbyś jakiś prosty krajobraz, jak już masz takiej wielkości arty dawać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się trochę poczepiam xD A tak serio... Ogólnie jest spoko, Flutterska ładnie wyszła, tło też fajne i wgl. Ale czego można się uczepić? Po pierwsze kilku szczegółów na Flutterce, jak np. zbyt szpiczaste uszy, ale nie będę takich pierdół wymieniał xD/ Po drugie... Kompozycja wydaje mi się, że trochę leży. Ta FS jest tak zepchnięta gdzieś w róg, słabo wkomponowana po prostu. Powiększyłbym ją trochę. Chyba że specjalnie zrobiłeś ją taką "zepchniętą". To tyle, czekam na więcej :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Do kuca nic nie mam, fajnie wyszedł, ale słabo wygląda kuc w HD wklejony na tło tak słabej jakości.. A co do pierwszego arta, to ktoś tam się czepiał że za mała Fluttershy jak na tak duże tło, to do niej też bez zastrzeżeń, ale tło jak dla mnie zbyt pstrokate było :D (mała postać na dużym tle jako tapeta fajnie wygląda, byle by nie była na środku ekranu :) )Ja był dał jakiś prosty gradient, albo coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

A tutaj coś co napisałem dla graczy w lola. "Troll game Aria +Reprise" This game is going to be perfect, the kind of game of whitch ive dreamed since i was small Everyone will load right in, see i look lovely in my skin, what they dont know is that i have trolled them all This game was going to be perfect, the kind of game of whitch ive dreamed since i was small But instead of scoring ace With all my friends to celebrate My awesome spells they might not win the game at all I could care less, About the ace, I wont partake In any drake Tank? Well ill be lying when i say That through any teamfight ever I want us to win together, The truth is i dont care for team at all No i do not say ss In my mind there is no space But i still want them to warn my lane Must win top before its too late, Find a way to save some gold Game? Id be lying if i say, I dont fear that we may loose it, To one who just abuse it Not care for, train, and research champs he play For i also want to win, all my thoughts it does consume, Oh thornmail armour, youll be mine verry soon! Finally the baron has arived For me, to kill him like a wraith Oh the baron we wont make! He’ll end up lost just like the drake! Thornmail armour will be- Mine, all mine This game has been just perfect The kind of game of whitch ive dreamd since i was small Every lane ill soon controll Every ad, mage and troll Who says that noob cant really pown at Lol!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...