Skocz do zawartości

Guess who(oves) back [NZ][Violence][Sci-Fi][Crossover][Sad]


Recommended Posts

Ok więc krótko mówiąc Imka postanowiła napisać z nudów jakieś nie udane opowiadanie. Jest to pierwsze jakie w ogóle ujawniłam i pierwsze jako Fanfic który ma więcej niż prolog. 

 

Opowiadanie jest jak wszyscy się domyślają o doktorze whooves i jego kolejnej i być może ostatniej przygodzie. Z różnicą pewną do innych przygód... tym razem nie tylko jedna asystentka, lub asystent mu towarzyszą. 

 

Więc zapraszam do czytania: 

 

(Uwaga mogą być błędy w interpunkcji przez moją nieuwagę ) 

 

Prolog

 

Rozdział 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł na fica. Na razie po tych 4 stronach ciężko wyrobic sobię opinię.

Podoba Mi się wykorzystanie postaci Doktora Who. Tylko o ile dobrze pamiętam Rose raczej "utkwiła" na dobrę. Brakuję mi Amy i Roya z jego towarzyszy. Czy dobrym pomysłem są cyberkucyki i inni kosmici w Equestrii mam nadziję, że tak. Szkoda księżniczek i losu jaki ich spotkał. Czekam na nowy rodział.

 

Co do błędów:

"..tak, ale teraz ciii – Odszepną. Pegazica założyła kopytka na kopytka.

-ale… wiem też, że nie poradzisz sobie sam…, dlatego jesteśmy też my –

Pokazała Alicorn na ..."

 

Odszepną i Pokazała Alicorn - ciekawe słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 7 months later...

O bosz, jaki program ci to poprawiał. Nawet nie będe wymieniał żadnych "bykóf" jak napisał raz pewien osobnik (nie ma, nie powiem kto :) ) ale było tego... dużo? Jeśli to wina programu to go ZMIEŃ NATYCHMIAST!!! A jeśli twoja to nie wiem na czym ty piszesz.

Edytowano przez Night Sound
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...