Skocz do zawartości

Czego nie wiecie o Hasbro


Recommended Posts

Xinef: Palce od pisania cię nie bolą? Na serio pytam bo to kupa textu. Apropo kupy to się uspokójcie, bo admini zaczną rzucać kupą.

 

Jakiś sport trzeba uprawiać, żeby zachować zdrowie. Stukanie palcami synchroniczne to idealna dyscyplina sportu dla takich no-lifów jak ja :D

 

Może z uwagi na korzenie mojej ukochanej korporacji podsumuję sobie temat takim wesołym akcentem:

Lol, jak na prohibicjonistkę, to nieźle sobie poczyna - nazwać jedną z bohaterek Applejack od napoju alkoholowego, uczynić cydr jednym z podstawowych napojów, o ponczu nie wspominając... (tak, wiem, że to żart :P )

Link do komentarza

Nie Applejack in my eye, lecz Applejack of my eye :P To różnica, bo to drugie jest odpowiednikiem naszego powiedzenia "oczko w głowie".

 

Przez kogoś kto nie zna idiomów angielskich z pewnością może być tak zinterpretowane :drurrp: Miejmy nadzieję, że nikt z nadgorliwych rodziców w USA tak tego nie odebrał, bo pewnie skończyłoby się to jak z akcją z Derpy.

Link do komentarza

Nie Applejack in my eye, lecz Applejack of my eye :P To różnica, bo to drugie jest odpowiednikiem naszego powiedzenia "oczko w głowie".

 

Przez kogoś kto nie zna idiomów angielskich z pewnością może być tak zinterpretowane :drurrp: Miejmy nadzieję, że nikt z nadgorliwych rodziców w USA tak tego nie odebrał, bo pewnie skończyłoby się to jak z akcją z Derpy.

No to właśnie o to mi chodziło, że "jabol jest moim oczkiem w głowie" ;) (by nie było, że nie znam angielskiego, to "Applejack" nie jest dosłownym tłumaczeniem "jabol", gdyż chodzi o trunek o parę klas szlachetniejszy) ;)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...