Skocz do zawartości

Jaka to zabawka?


Recommended Posts

Jak już kiedyś wspominałem mam swoje ocki(nie mlp). Przeglądałem właśnie moje stare rysunki i natknąłem się na jednego z nich do którego mam duży sentyment i który jest wzorowany na pewnej zabawce którą kiedyś miałem ale już od dawna nie mam. Bardzo chciałbym ją zobaczyć raz jeszcze, ale musiałbym znać jej imię by móc ją odnaleźć w necie.

 

Rysopis:

-Człowiek, mężczyzna, umiarkowanie hulkowata budowa ciała, podobny do napakowanej wersji Bane.

-Nie nosi podkoszulka, ma brązową skórę na torsie i szarą na rękach, cały jest pokryty bliznami i bąblami, na lewej piersi ma emblemat pioruna wpisanego w koło.

-Nosi ciemnozieloną maskę przeciwgazową/pilota myśliwca, ma pas biodrowy z przypiętą amunicją/granatami 40mm, do tego granatowe/ciemnozielone szorty/gacie i wojskowe buty w również w którymś z tych dwóch kolorów.

-Ma upodobania do jadowitych stworzeń, łazi po nim pająk, skorpion i wąż.

 

Dziękuję z góry za wszelką pomoc...

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Action Men to raczej walczył tylko z Dr X i innymi postaciami o w miarę ludzkiej budowie. Swoją drogą jak teraz oglądam jego zdjęcia w necie to mam wrażenie że jego wyrwali co najwyżej ze słonecznego patrolu.

 

Jeszcze mam trochę innych wspomnień z dzieciństwa... Była taka bajka gdzie byli jacyś bohaterzy(albo coś w tym rodzaju) i szykowali się na jakąś galę. Wszyscy se sprawili bodajże lakierki ale jeden z nich był wielki jak nosorożec i musiał sobie zrobić buty z opon :ajawesome:

Albo jeszcze inną bajkę pamiętam też o bohaterach... Jeden gostek był ubrany w kostium podobny do flagi USA, inny był jakiś kotowaty(był biały albo był w białe paski, raczej nie był to White Tiger z Marvela) i miał takie fajne pazury którymi pociął kogoś na plastry co trochę nawet zakrawało na gore. 

 

7053-1.JPG

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...