Skocz do zawartości

Zakup 2-3 "Kucykowych" koszulek


pepeh

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Z Łodzi nie pochodzę, w sumie mam do niej niedaleko no jednak to inny temat. Tak na poważnie.. Guciowata dobrze pisze, na Cupsellu jest takich koszulek od groma i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wysyłka jest dość szybko, ceny niezbyt drogie także opłaca się :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że koszulki z Cupsell mają dosyć delikatny nadruk co powoduje, że wypranie tego w pralce koszulkę z miejsca zabije. Ja swoje piorę ręcznie, jak najdelikatniej i jeszcze w ten sposób nawet nie uszkodziłem nadruku (prócz tego jednego razu gdy testowałem pranie w pralce).

Proponuję zamówienie jednej koszulki "na próbę" zanim weźmiemy się za masowe kupowanie żeby nie mieć niespodzianek.

I nie wybierając wzór, a pobawić się edytorem zamieszczonym na stronie. Jest bardzo prosty w obsłudze, a oferuje idealnie spersonalizowane gadżety.

(wybranie własnego obrazka, dodanie swojego napisu). Warto upewnić się, czy obrazek nie jest bardzo niskiej rozdzielczości by nie stracić zbytnio na jego jakości.

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i zrobię tutaj lekki offtop ale chciałem dodać że gdybym ja kupił sobie koszulkę z kucykami został bym rozerwany żywcem przez resztę gimbazjady.
No i mogę dodać że dobre koszulki są na Allegro czasami, zależy jak trafisz, koleżanka zamówiła i bez zarzutów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda koszulka z własnym nadrukiem po jakimś czasie niszczeje (nawej jak będziemy je prać odpowiednio). Jedynie te które są robione masowo są najbardziej wartościowe. Oto zdjęcia mojej koszulki,byś mógł sobie zobaczyć co i jak. Grafika została zrobiona przez moją osobę, z szkicu, dlatego jest taka tandetna :fluttershy3: . Koszukę mam już z dobre 5-7 miesięcy. Zamawiana u "Filipov design"

Link do firmy:

http://allegro.pl/sklep/22616859_filipov-design

Link do zdjęć (żelazko znów w akcji):

http://www.mediafire.com/?eavn7cczd2kwle4

Pozdrawiam. :fluttershy5:

Edytowano przez sardynka54
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to trochę  mnie to zastanawia jakim cudem jak kupujesz w sklepie to Ci trzyma długo a jak chcesz coś mieć porządnego na koszulce a nie za przeproszeniem  jakiś shit to Ci długo nie potrzyma, ale jak by tak nie patrzeć to koszulek z MLP się normalnie nie kupi a co dopiero męskie  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o technologie produkcji. Np. sitodruki są bardzo drogie, ale wytrzymałe (wykonanie matrycy i naniesienie to niekiedy koszt 80-100 zł/ sztuka). Dlatego ten wytrzymały sposób w produkcji masowej jest tak opłacalny. Nadrukowywanie wzorów na koszulkę indywidualną, w moim przypadku i większości firm robiących nadruki dla "samotnych klientów" robi to w specjalnych drukarkach. Do tego zależy jakich farb użyje wykonawca i jakiej jakości koszulki. No i czy nie będziesz prac koszulki w nie wiadomo jakich odplamiaczach. ;p

 

Moim zdaniem warto jest zainwestować te 30 zł w koszulkę i cieszyć się z własnego wzoru. Nawet podejmując takie ryzyko :yay: .

Edytowano przez sardynka54
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...