Skocz do zawartości

Run, Shoot, Kill... and Cry


Sttark

Recommended Posts


Co nietypowe, nie jest to remix, ale jego własna kompozycja.

 

NO NIESŁYCHANE! 

 

Powiem tak: na plus zdecydowanie jest to, że jest to kolejna wariacja na temat kicksnare, którymi nas katował od zawsze, Na minus idzie zdecydowanie refren. Utwór miał swój pewien klimat, ale refren jest tak odmienny, a głos tak... dziwny, że dosłownie zawalił wszystko. Cały klimat walnął o ziemię i włączył napis "game over". 

 

Niestety Tombstone od czasów swojego albumu z remiksami zszedł nisko z jakością swoich utworów - nawet jeśli już zrobił coś zaskakująco na początku dobrego (remix Pinkie's Brew), rozwalał to powrotem do swojego "stylu" :P 

 

Naprawdę mam nadzieję, że jeśli przejdzie na rock, jakość jego utworów się podniesie. Oby zrobił znowu coś na poziomie Good Girl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NO NIESŁYCHANE! 

 

Chyba nie bardzo rozumiem, co chciałeś przez caps look osiągnąć...

 

 

 

Niestety Tombstone od czasów swojego albumu z remiksami zszedł nisko z jakością swoich utworów - nawet jeśli już zrobił coś zaskakująco na początku dobrego (remix Pinkie's Brew), rozwalał to powrotem do swojego "stylu"  :P

Imo kwestia czysto subiektywna... Dla mnie nadal jest świetnym muzykiem a ten kawałek jest naprawdę bardzo miły dla ucho i ma w sobie rockową nutę, o którą Tomebstone będzie coraz bardziej naciskał w swoich kolenych utworach. Bardzo dobrym tego przykładem jest utwór ,,Luna'' jego remixu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owszem, wpada, ale refren to rujnuje, bo ani ten głos nie jest wybitnie ciekawy, a melodia tak bardzo mnie wytrąca z klimatu.

Tomebstone zawsze tak śpiewał..przez nos. Ale w końcu to hebrajczyk śpiewający po angielsku ma taki dziwny akcencik. :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...