Skocz do zawartości

Witam wszystkich serdecznie


Eter

Recommended Posts

Witam wszystkich !

Eternal się kłania. W rzeczywistości mam na imię Dawid. Jestem brony od stycznia 2013. Mieszkam w Poznaniu oraz mam 21 lat. Kocham czytać, a w przyszłości chciałbym napisać coś swojego. Jestem związany raczej z angielską częścią tego społeczeństwa. Nie wiem dlaczego ale swobodniej posługuję się angielskim, co ciekawe nie jestem w stanie ocenić na jakim poziomie jest mój angielski ( wszystko rozumiem, bardzo rzadko zaglądam do słownika oraz rozmawiam swobodnie; pytanie tylko czy to nie jest coś w stylu "Kali jeść, Kali pić" hehe ). Z wykształcenia jestem informatykiem. Interesują mnie militaria, bawię się w asg, kocham muzykę, lubię rysować ( nowe hobby ).
Dlaczego jestem częścią tego fandomu ? Odpowiedź jest naprawdę prosta; po ukończeniu szkoły gdy rozpocząłem pracę do mojego życia wdarła się rutyna, brak sił, chęci; generalnie traciłem widzieć sens tego wszystkiego. Ciągły krąg praca -> dom -> codzienne sprawy -> mało czasu dla siebie -> sen -> praca. Potrzebowałem jakiegoś oderwania się od rzeczywistości ( asg w weekendy to za mało, tym bardziej że po tygodniu pracy czasami już nie miałem na to siły i chęci ). Nigdy bym nie pomyślał że pokocham bajkę oraz świat przez nią ( i fanów ) wykreowany.
Poza tym jestem osobą otwartą i nie gryzę... chyba :).
 
Moje marzenia na chwilę obecną :

- Dostać się do wojska.

- Motocyklowa podróż Amerykańską Route 66.

- Nauczyć się dobrze rysować.

Częściej bywam na fimfiction.net ( Nick MrDrzevs ).
 
Przesyłam fotkę gdyby ktoś był  ciekawy "jak ten nerd wygląda" :)
post-3704-0-28348800-1371129826_thumb.jp
 

Pozdrawiam.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

1.Jaka jest twoja ulubiona postać?

2.Lubisz zimne klimaty?

3.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

4.Lubisz kraje Nordyckie?

5.Lubisz Lukrecje?

Witaj !

 

1. Zdecydowanie Ditzy Doo, zaraz po niej Luna.

2. Tak, Chciałbym kiedyś  odwiedzić Alaskę.

3. Nigdy nie byłem, ale w przyszłości gdy czas, zdrowie oraz pieniądzę pozwolą to chciałbym odwiedzić ( Lubię podróżować )

4. Tak, mam dalszego znajomego w Norwegi.

5. Nigdy nie jadłem.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...