Jump to content

Pomoc.


Guest
 Share

Recommended Posts

Powiem krótko - ja nie mam siły, by samemu zabrać się za całą organizacje i zakładanie wszystkich tematów, innych spraw związanych z turniejem.

 

Mojego pomocnika, - Regenta Hoffmana przygniótł ciężar, jakim jest nauka. Rozumiem to, ale sam po prostu nie dam rady kontynuować turnieju, a nie chcę zawieść ludzi, którzy się zapisali.

 

Więc pytam - Czy znajdzie się na tyle dobra osoba, która przez pewien czas byłaby w stanie pomóc mi w organizacji i kontroli nad Turniejem?

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

Co takiego musiałaby zrobić taka osoba prócz założenia tematów oraz pilnowania poziomu postów (Dłuższe niż 1 zdanie posty itp) oraz ewentualnego ogłoszenia końca pojedynku? Musisz podać konkrety by nie rzucać nic nie wiedzącego człeka na głęboką wodę. Choćby i w podpunktach dla ułatwienia.

(Nie wiem, czy to dobre miejsce na to, pewnie nie. Ale na drzewku turniejowym możnaby dodać nicki walczących pod obrazkiem by nie musieć przeglądać zapisów w poszukiwaniu konkretnego awatarka. Nie każdy zna wszystkich użytkowników po awatarze. Ułatwiłoby to również organizację, czyli stworzenie pierwszych postów/tematów mających zawierać dany pojedynek dla osoby mającej się tym zająć. Takie moje pięć groszy)

 

P.S   Mogę dodać napisy do obrazka, jeśli mi wolno. Zajmie to kilka minutek, ale wymaga jedynie odpalenia chćby i MS Painta oraz dobioru odpowiedniej czcionki.

 

P.S 2 

Już się tym zajmuję...

Link do pliku rar z opisanym drzewkiem w 3 formatach http://www.sendspace.pl/file/f465f3ffcda3592a2ba6ce7

Oraz wrzucone na imgur poszczególne

http://imgur.com/0DyQ7Jh

http://imgur.com/CVCe7f3

http://imgur.com/oCmWFK1

 

Więcej pomocy mogę udzielić po odpowiedzeniu na powyższe pytanie.

 

Poza tym strzelić ogłoszenie, że potrzebny wodzirej.

Edited by Fisk Adored
Link to comment
Share on other sites

Co takiego musiałaby zrobić taka osoba prócz założenia tematów oraz pilnowania poziomu postów (Dłuższe niż 1 zdanie posty itp) oraz ewentualnego ogłoszenia końca pojedynku?

 

Prócz tego taka osoba musiałaby konsultować ze mną wszystkie wygrane, dane informacje, ewentualne skargi, te sprawy.

 

Natomiast za małe poprawienie drzewka uczestników jestem bardzo wdzięczny. Myślię, że dodanie nicków sprawiło, że drzewko jest bardziej 'czzytelne'. Wkrótce je zaktualizuję.

Link to comment
Share on other sites

Dobra waść - bo widzę że " a Stallion need to do what a Stallion need to do". Mam w profilu gg, możesz tez przez PW, jak ci wygodniej, skontaktuj się ze mną w poniedziałek albo wtorek po godzinie 15, porozmawiamy o tym co trzeba zrobić i jak by to miało wyglądać.

I żeby zawczasu było to wyjaśnione:

1. To że pomagam nie wyklucza mnie z samego turnieju.

2. To że pomagam nie czyni mnie "nietykalnym" - to na wypadek gdyby ktoś zarzucił mi pewne nieprawidłowości a ewentualne ich uniknięcie tłumaczył "znajomościami".

To chyba tyle jeśli chodzi o moje "wymagania". Im szybciej się skontaktujesz tym szybciej zaczniemy działać a znam co najmniej 15 osób które chciały by już rozpocząć turniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...