Skocz do zawartości

My Art


Zappter

Recommended Posts

Chciałbym pochwalić się moimi artami. Wcześniej już zakładałem podobny temat i wrzucałem do niego moje arty, lecz po aktualizacji silnika forum wszystko się rozwaliło i postanowiłem usunąć temat. Teraz będę korzystał tylko z linku do mojego deviantarta. Tak będzie prościej.

http://zappter.deviantart.com/gallery/

Komentarze pod artami są mile widziane  :fluttershy5:

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na twoje rysunki, potem na moje, znów na twoje i z powrotem na moje

siara1.gif?psid=1

 

Zaczynam się zastanawiać dlaczego wcześniej moje artystyczne życie ujawniało się tylko gdy miałem narysować męskie przyrodzenie w zeszycie kolegi...

A teraz muszę zaczynać  od podstaw...

 

Ale wracając do tematu, podobają  mi się; widać że nie odrysowujesz obrazków tylko rysujesz swoje - bardzo dobrze. W niektórych miejscach można by poprawić proporcje ( naprawdę małe detale ) poza tym jest super. Jak będę mieć trochę czasu to przyjrzę się dokładnie i postaram się napisać  moje spostrzeżenia w komentarzach.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze.

 

Widzę ze lubisz rysować kucyki anthro z wydatnym biustem i pośladkami, przyczepiłabym się tylko odrobinkę do anatomii i kolorowania. W anatomii są czasami małe błedy, ale ledwo widoczne, więc to można uznać za zbędne. Druga rzecz to kolorowanie, dobrze robisz ze rysujesz tylko w jedną stronę, a nie na wszystkie, ale ładniej by wyglądało gdybyś dodał cienie i światła. Poćwicz rysowanie ze światłocieniem i nam pokaz, jestem strasznie ciekawa efektu. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...