Skocz do zawartości

Moja 1 przeróbka


FranZ

Recommended Posts

Dzień dobry, właśnie pracuję nad swoją 1 przeróbką Mlp, i chcę abyście ocenili moją dotychczasową pracę

 

 http://www.youtube.com/watch?v=EzhxCuOtq8M

 

http://www.youtube.com/watch?v=gQOsweIh-xM

 

przeróbka jest jeszcze tworzona

 

EDIT:  TAK WIEM, ZA DUŻO PRZEKLEŃSTW, ALE PÓŹNIEJ BĘDZIE MNIEJ

 

Dalsze postępy nad przeróbką (kibicom Legii radzę nie wchodzic) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=no6aRKw06bg

Edytowano przez Dżony Mielony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, Plusy:
+ W niektórych momentach nieźle dopasowane słowa do ruchu pyszczków i sytuacji.
Minusy
- Gdzie tu sens jest? Ciągle prędzej i prędzej, czas to pieniądz a pieniądz to sen sei, jak jest gorąco, ma być goręcej, jeśli jest dużo, to ma być więcej ej... ~DGE
Tutaj akurat sensu nie ma, a przekleństw troszkę więcej niż w normalnych internetowych przeróbkach według mnie.
- Krótkie, chociaż patrząc na całokształt, to może jest plus

- Teksty dzieci internetu, czasami jedynie z fajnego filmu, ogólnie nie podoba mi się humor w tej przeróbce.
Wiem, że jest niedokończona, troszkę tam musiałeś się napracować ( chyba), więc ogólna ocena to 3/10.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Żałosne, jakim trzeba być baranem aby coś takiego stworzyć? Zaniżasz poziom fandomu takimi filmikami, bo one ani nie są zabawne ani wartościowe. Jesteś zapewne jakimś dzieciakiem z podstawówki, który jara się takimi nudnymi tekstami. Słyszałem je zanim one w internetach były modne. Może kiedyś z tego wyrośniesz może nie, ale na razie odłącz sobie taki biały kabelek podłączony do portu komputera, z napisem ETHERNET.

Edytowano przez Littlebart
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gdzie tu sens jest? Ciągle prędzej i prędzej, czas to pieniądz a pieniądz to sen sei, jak jest gorąco, ma być goręcej, jeśli jest dużo, to ma być więcej ej... ~DGE

Tutaj akurat sensu nie ma, a przekleństw troszkę więcej niż w normalnych internetowych przeróbkach według mnie.

- Krótkie, chociaż patrząc na całokształt, to może jest plus

- Teksty dzieci internetu, czasami jedynie z fajnego filmu, ogólnie nie podoba mi się humor w tej przeróbce.

Wiem, że jest niedokończona, troszkę tam musiałeś się napracować ( chyba), więc ogólna ocena to 3/10.

 

WYMÓWKA MODE TURNED ON Akurat byłem taki leniwy i zapomniałem dodac przerywników między scenami WYMÓWKA MODE TURNED OFF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nawet ani trochę nie przypomina niektórych kultowych zagranicznych YTP.. albo przeróbek.. zalecam zaopatrzyć się w lepszy program do montowania oraz lepszą jakość materiałów. (Sony Vegas, Adobe Premiere)

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nie nie jest lepiej, jest coraz gorzej... ale z Twoją głową. Usuń to, to jest przecież tak żałosne że nie ma tutaj nic do komentowania. Zlepek głupich tekstów które nie są dopasowane do ruchu mowy. Ty naprawdę albo nie masz co robić, albo robisz to by zaimponować kolegom z gimnazjum, abyś miał jakiś szacunek że potrafisz klnąć. Twoje żałosne filmy mają zerową wartość. Powiedz mi? Jarasz się jak słyszysz jak ktoś klnie? Naprawdę aż tak to kręci że robisz takie bezsensowne filmiki? Może masz inny powód? Może to śmieszy osoby z Twojego otoczenia i w twoim wieku ale nie mnie...

Edytowano przez Littlebart
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to panowie wyżej MOCNO przesadzają.

 

Owszem, faktem jest, że przeróbka nie jest najwyższych lotów, ale to nie znaczy, że oceniający mają prawo kwestionować inteligencję autora, jego wiek, otoczenie w jakim się obraca, jego znajomych. To wykracza poza granice ostrej i sensownej krytyki i staje się zwykłym atakiem na usera, który de facto nic złego Wam nie uczynił, więc proszę skończyć.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dżony... Co Pan ma za dziwne poczucie humoru? Wszędzie

Latinus podwórkus totalis i jakieś kiepskie teksty, na dodatek ten boski montaż...

Ni to śmieszne, ni to dobre,

Niż oglądać to badziewie wolę pocałować kobrę.

A teraz bardziej na serio... Jest tyle śmiesznych wypowiedzi, a ty musiałeś wyjechać z przekleństwami... No można od czasu do czasu władować jedno czy kilka, ale żeby aż tyle?

Teksty są totalnie bez sensu.

A co do montażu... Używaj czegoś z wyższej półki, jak np. Camtasia Studio czy poszukaj chociaż jakiejś darmowej alternatywy, ale nie używaj WLMM, litości! Toż to strata jakości!

To tyle. Peace out.

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Zgodnie z waszymi radami powycinam troche przekleństw. 

Tak czy inaczej bezsens w przeróbce nadal będzie (muszę wymyślic jakiś przerywnik między scenami ...)

Edytowano przez Dżony Mielony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...