Skocz do zawartości

Tibia


Wolf0507

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

"Kolega jest akurat knajtem to on wali z tego z aksa, a ja jestem druidem i wale z ruszczki".

Grałem w to dobre 2 lata. Z dobrą ekipą idzie pograć, lecz samemu strasznie nudno. Do czasów 8.1 grałem na realu jakimiś noobskimi charami. Na Harmoni wbiłem max 20lvl, potem zapomniałem passów no i zacząłem grać na OTSach. Kiedyś też miałem swojego na domowym dedyku. Grało po 40 osób. Mówię dalej o 8.1. Teraz to jeden wielki szit i chaos. Jakaś tibia przez flasha, co to w ogóle jest? Ogólnie to szkoda czasu było na tą grę, lecz nauczyłem się tam sporo angielskiego, przez co jestem w grupie zaawansowanej. ;)

No i jeszcze całego tibiana pamiętam. Ostatnio na lekcji robiliśmy jakąś denną przeróbkę ze znajomymi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divine, 'noob char', to mi przypomniało o kilku fajnych akcjach z kumplem... Uwielbialiśmy w tej grze pkować, no więc robiło się takich knajtów z 10 lvl, warhammerem i skillem 45 i szło się na fibulę tylko po to żeby wbić RS'a na pięknie zorganizowanych trapach... Ehh, to było piękne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Szczerze mówiąc, sporo o tej grze słyszałem i zazwyczaj nie były to miłe komentarze. Filmiki też widziałem z ciekawości, stwierdzam że poziom niektórych graczy jest żałosny. Dlatego nigdy w to nie zagram, może kiedyś była to fajna gra ale teraz to dno z tego co widziałem i słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Może i Tibia to "ZŁO", ale nie gówno. Dobrze pamiętam jak jakieś 5-6 lat temu strasznie ją hejtowałem, aż koledzy nie namówili mnie na spróbowanie. No i się zaczęło. W sumie moja przygoda z tym MMO trwała mniej więcej rok. Graliśmy na Ronotsie i sprawiało nam to naprawdę masę frajdy. Łezka się w oku kręci jak sobię przypomnę pk'owanie moim 400 lvl druidem...

Niedawno próbowałem zacząć od nowa, na realu, jednak bez ekipy Tibia traci cały swój urok. A może zwyczajnie się zestarzałem...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Ja nadal gram, nigdy mi się to nie znudzi. Aktualnie w 2 dni zrobiłem z 17 na 44 msem. Voucher w łapie i za ancient scaraba 2160 expa. Jeżeli ktoś by się zdecydował grać ze mną na Aurorze (bo tam mam postacie) napiszcie w tym temacie, a sypnę wam jakimś eq na start.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w Tibię, nawet niedawno wróciłem do niej. Niestety, to nie ten klimat Tibii 7.92-8.2, a szkoda. Właśnie, niby wtedy nie było EQ jak teraz, niby było mniej miejscówek, ale klimat był, fajnie się grało w ekipie. Ta gra to nie zło, lecz ludzie, którzy się od tego uzależnili się aż tak, że nic poza nią nie widzą. Zresztą to samo można napisać o innych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się wypowiem w temacie.

 

Cóż, moja opinia jest mniej więcej taka, jak paru innych osób.

Tibia to zuo!!!

 

A tak serio, po prostu nie darzę gry sympatią. Grafika mi nie przeszkadza, grywalność jest dobra. Po prostu grałem w nią, jak byłem młodszy i pamiętam, jaką we mnie budziła agresję. Poza tym, podczas gry czułem się jak szczur - miałem ósmy level i bałem się wyjść z depo, bo na zewnątrz prały się 40 levele, które miały mnie na hita. A co do ekipy, nie wiem, zawsze grałem samotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w Tibię, nawet niedawno wróciłem do niej. Niestety, to nie ten klimat Tibii 7.92-8.2, a szkoda. Właśnie, niby wtedy nie było EQ jak teraz, niby było mniej miejscówek, ale klimat był, fajnie się grało w ekipie. Ta gra to nie zło, lecz ludzie, którzy się od tego uzależnili się aż tak, że nic poza nią nie widzą. Zresztą to samo można napisać o innych grach.

 

To chyba dla każdego najlepsza była ta wersja na której zaczynał :D Dla mnie np nie było już wersji lepszej od 7.4, później się jakieś psuje za to zabrały :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Według mnie najlepsze czasy były wtedy, kiedy była Tibia 7.6 do 8.6. Jeżeli są jeszcze tutaj jacyś chętni gracze do zagrania, to mogę zrobić serwer dla brony pod Tibię 7.6 lub 8.6. Doświadczenie w adminowaniu serwera mam dosyć spore, więc myślę, że nie było by problemów, na początku można dać mapę jakąkolwiek, a w międzyczasie można robić mapę Equestrii. Kiedyś np. zrobiłem 70% mojego miasta w map editorze, więc może się udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...