Skocz do zawartości

Night Hawk


Maisha

Recommended Posts

nh_by_emily13s-d6e0n41.png

Imię: Wind ,,Night" Hawk.

 

Wiek: Dorosła.

 

Rasa: Pegaz.

 

Rodzina: Siostra Day Hawk (http://mlppolska.pl/watek/5361-day-hawk/) i rodzice.

 

CM: Książka i lupa.

 

Zainteresowania: Historia, archeologia, biologia.

 

Wygląd: Ciemnoniebieska klacz z czarno-błękitną grzywą i ogonem. Na zadzie ma granatową derkę a oczy ma pomarańczowe.

 

Charakter: Zazwyczaj spokojna, nie lubi rzucać się w oczy swoim zachowaniem, lubi płatać figle, czasami jest arogancka.

 

Historia: (praktycznie taka sama jak u jej siostry. Zawsze trzymały się razem.)

 

NH razem ze swoją siostrą urodziły się w Canterlocie, ich rodzina to jedyne pegazy w mieście. Gdy trochę podrosły, obudziły się w nich doskonałe umiejętności lotnicze. Gdy już były dorosłe wyścigowały się między budynkami miasta, jednak nie podobało się to okolicznym mieszańcom i się tylko skarżyli. Nie lubiły sztywniackich sposobów życia mieszkańców, a mieszkańcy nie akceptowali sióstr za ich ,,prostackie" zachowanie. Właśnie przez takie gnębienie znielubiły canterlockie jednorożce, choć nie oceniały kucyków za ich rasę czy pochodzenie. Raz siostry latając miedzy budynkami spotkały Spitfire i zaproponowała im dojście do akademii Wonderbolts, jednak odmówiły. Nie potrzebowały chwały i sławy, nie było to też ich marzeniem. Po jakimś czasie przeprowadziły się do Ponyville. Poznały tam prawdziwych przyjaciół, nie byli tacy sztywniaccy jak inny rówieśnicy z Canterlot. Byli po prostu sobą. NH swoje zamiłowanie do historii zawdzięcza dzięki Twilight. Night raz wpadła do biblioteki coś poczytać, a lawendowa klacz zaproponowała właśnie książkę o historii Equestrii. NH bez wahania wypożyczyła książkę. Od razu po powrocie do domu zaczęła ja czytać, gdy coraz bardziej zagłębiała się w lekturze tym bardziej ją to ciekawiło. Podczas czytania natrafiła się na słowo do którego nigdy wcześniej nie przykłuwała większej uwagi, a mianowicie ,,archeologia". Przez miesiąc latała w tą i z powrotem targając kupy książek na temat archeologii. DH patrząc na to co ona wyczynia z książkami zaproponowała by zebrała ekipę i sama wyruszyła w wyprawę archeologiczną. NH zdziwiła się ze na to wcześniej nie wpadła, z wielką chęcią zaakceptowała tą propozycję. Po tygodniu udało jej się zebrać ekipę potrzebną do wyprawy. Wyruszyła na miesięczną wyprawę na południe, do krainy zebr. Po powrocie do domu miała już swój CM.

 

Od razu przepraszam ze nie napisałam jej przygód w krainie zebr, nie chcę spoilerować.  :ming:

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza

A w tym momencie wkraczam ja!

*dum dum dum*

Dobra...paczajmy i hejćmy oceniajmy :notsure:

Kuc sam w sobie ładny chociaż mam wrażenie że jest upaprany szarym kurzem/pyłem/czymś tam.

Ah i czerffone oczęta! Rafff :rainderp:

 

 

Imię: Wind ,,Night" Hawk.

Mam ochotę się do tego przyczepić ale...ale nie wiem jak to wytłumaczyć...

Ah tak mhroczne imię to jest trochę :v

Najt :v

 

CM: Książka i lupa.

Czemu jak już jest Najt i wygląda tak Najtowato (xd) to nie ma Najtowatego CM?

Wait...to dobrze! Łamiemy 4 ścianę xD

 

Historia: (praktycznie taka sama jak u jej siostry. Zawsze trzymały się razem.)

Syjamy czy Syndrom niekochanych sióstr? (tak wiem,czepiam się)

 

 

Gdy już były dorosłe wyścigowały się między budynkami miasta, jednak nie podobało się to okolicznym mieszańcom i się tylko skarżyli. Nie lubiły sztywniackich sposobów życia mieszkańców, a mieszkańcy nie akceptowali sióstr za ich ,,prostackie" zachowanie.

Miejskie Dresy tylko bez bicia ale z

.

.

.

Zakłócaniem ciszy i spokoju? D":

 

Raz siostry latając miedzy budynkami spotkały Spitfire i zaproponowała im dojście do akademii Wonderbolts, jednak odmówiły. Nie potrzebowały chwały i sławy, nie było to też ich marzeniem.

 

Od tak spotkały surową przywódczynie WB i ona od tak je zaprosiła do ŁonderBoltsuff?

Nie no,nie kupuje tego.

Inne pegazy ledwo się dostają i ciężko trenują w Akademii a i tak 3/4 sie nie dostaje a tu proszę Pani Spitfire zaprasza do drużyny przypadkowe pegazy.

Jednak plus że nie chciały,w tedy by dostały wpejdol od RD i innych :ming:

 

 

 Po jakimś czasie przeprowadziły się do Ponyville. Poznały tam prawdziwych przyjaciół, nie byli tacy sztywniaccy jak inny rówieśnicy z Canterlot. 

P-ponyville? ;____;

A co to tylko w tej wiosce są miłe kuce? Manhattan,Claudale i Los Pegasus złe?

 

 NH swoje zamiłowanie do historii zawdzięcza dzięki Twilight. Night raz wpadła do biblioteki coś poczytać, a lawendowa klacz zaproponowała właśnie książkę o historii Equestrii. NH bez wahania wypożyczyła książkę. Od razu po powrocie do domu zaczęła ja czytać, gdy coraz bardziej zagłębiała się w lekturze tym bardziej ją to ciekawiło. Podczas czytania natrafiła się na słowo do którego nigdy wcześniej nie przykłuwała większej uwagi, a mianowicie ,,archeologia". Przez miesiąc latała w tą i z powrotem targając kupy książek na temat archeologii. DH patrząc na to co ona wyczynia z książkami zaproponowała by zebrała ekipę i sama wyruszyła w wyprawę archeologiczną. NH zdziwiła się ze na to wcześniej nie wpadła, z wielką chęcią zaakceptowała tą propozycję. Po tygodniu udało jej się zebrać ekipę potrzebną do wyprawy. Wyruszyła na miesięczną wyprawę na południe, do krainy zebr. Po powrocie do domu miała już swój CM.

Not bad ale...naprawdę Twalot?

Nie mogła jej znaleźć/pożyczyć od byle jakiego innego kuca?

Wait...ona go dostała dopiero gdy wróciła po miechu u Zebr czy w trakcie tej wędrówki i po prostu nie zauważyła? :aj2

 

Tak wiem,mój ból dupy ma lvl over 900,jestem okropna i się czepiam...

Ocek 7,5/10

Zatwierdzam xd

Link do komentarza

Historia, archeologia, biologia.

Niezły rozrzut. Ale już w historii o biologii ani słowa. Boisz się spoilerować? :rdderp: Oh, pardon, SPOILOWAĆ.

 

ich rodzina to jedyne pegazy w mieście.

No chyba nie.

 

Raz siostry latając miedzy budynkami spotkały Spitfire i zaproponowała im dojście do akademii Wonderbolts, jednak odmówiły.

Aha.

 

Ponyville.

"Najszybciej rosnąca metropolia w Equestrii. Najbardziej znana dzięki szóstce kucyków, które swoje życie poświęciły na zaprzyjaźnianie się z gigantyczną liczbą słabych OCków." - http:/eq.wikipedia.org

 

NH swoje zamiłowanie do historii zawdzięcza dzięki Twilight. Night raz wpadła do biblioteki coś poczytać, a lawendowa klacz zaproponowała właśnie książkę o historii Equestrii.

Aha #2.

Stwierdzam Mary Sue. To ciekawe, widzieć kogoś atakującego (nie bez powodu, trzeba przyznać) wszystkie OCki w dziale, a potem robiącego te same błędy. :raritylaugh:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza

Stwierdzam Mary Sue. To ciekawe, widzieć kogoś atakującego (nie bez powodu, trzeba przyznać) wszystkie OCki w dziale, a potem robiącego te same błędy.

Wiem. Jestem beznadziejną osobą. Zastrzelcie mnie. :ming:

 

Niezły rozrzut. Ale już w historii o biologii ani słowa. Boisz się spoilerować?

 

Po prostu lubi. Ja np. lubię chemię ale nie interesuje się tak bardzo jak np. astronomią.

 

A co to tylko w tej wiosce są miłe kuce? Manhattan,Claudale i Los Pegasus złe?

 

No niby nie no, zastanawiałam się kiedyś nad Manhattan ale tam prawie nie działa się żadna akcja w serialu, nie wiadomo jak tam wyglądały kucyki z tła. A z resztą przy Ponyville jest las Everfree gdzie mieszka Zecora. Lubię Zecorę.

 

 

Ale, nareszcie jakiś hejt! Wszyscy tak pochlebiali DH, moje rysunki były po prostu cudne, rzygać się od tego chciało. Tak więc, dziękuje za hejt. :ming:

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza

Jak dla mnie stary wygląd był lepszy ale to kwesta gustu.

.

W sumie to tyle, OC komentować nie będę bo sam napisałem dopiero 1 i chyba więcej nie będzie.  Ale spróbuje.

 

Kuc dość renesansowy, znaczy ma zainteresowania w różnych nie powiązanych kierunkach. oczywiście nie jet to - 

 

Właściwie jednego czego mogę ja się czepić to to że w Canterlocie są tylko 2 pegazy, reszta to nic złego.

 

Bardzo fajne OC. 

 

+ Nie jest alicornem.

Link do komentarza

Stary? W pierwotnym wyglądzie NH miała zęby i oczy jak NMM, w dodatku czerwone i tonę metalu na sobie. :ming:

Chyba pomyliłeś z Day Hawk, jej siostrą. :fluttershy5:

 

Tak pomyliłem z tym OC  :twiblush:

Minęło sporo czasu od jego przeczytania.  Jako siostry mają podobną historie dlatego uznałem je za tę samą pracę

 

Wszystko jasne :aj5:  

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...