Skocz do zawartości

Unek i LadyKarotka robią byle co w Photoshop'ie i Gimp'ie!


Unbridle

Recommended Posts

Faaajne *-*

Ale cholernie puste, mogłyście w to wkomponować jakiś vector, a CM zrobić większy, trochu obrócić i ustawić tryb warstwy z nim na Pokrywanie :lunathink:

Vector z RD był, ale Kath i Phin stwierdziły, że jest niepotrzebny, więc na ich prośbę go usunęłam. Jednak LadyKarotka nadal mi to wypomina. xD

 

Informacja: Ten obrazek ma wymiary 900x490 i mamy zamiar powiększyć to na tapetę.

Informacja II: Aktualnie pracujemy nad podobnym obrazkiem, który będzie tapetą z Twilight Sparkle! :yay: A dlaczego z Twilight? To proste... Obie ją lubimy.

Edytowano przez Unbridle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Prostota tej pracy nadaje jej jakiś urok, który przyciąga... Choć uważam że możesz dorobić coś w tle z wysoką przezroczystością. Teraz myślę, żeby ustawić to jako tapetę na pulpit, dorobić zakładki typu programy, gry itp. na tapecie a potem pobawić się ikonami na pulpicie :)

Tak czy siak, fajny obrazek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Jeżeli ktoś ma jakiegoś pomysły na poprawki lub kolejne tapety - proszę pisać w tym temacie!

 

Nie uploadujcie tapet na imgur - za duże pliki (nie pamiętam od ilu kb) konwertuje z *.png na *.jpg co mocno pogarsza ich jakość

RD jest torchu za bardzo przeskalowana w wysokości przez co wygląda na spłaszczoną + do tego jest w rogu, a jako że tapeta jest jej dedykowana to powinna być bardziej wyśrodkowana.

CM Twi ma podobną bolączkę co vector RD - również spłaszczony, a sama tapeta jest mniej widowiskowa od tej z Dashie.

Aglet uważa, że:
- powinnyście trochę się z tapetą pobawić, a poszczególne elementy "wtopić" w nią żeby nie była to zwykła copypasta CM i vectorów
- robić tapety w rozdzielczości 1920x1080px, bo większość monitorów obsługuje HD, a posiadacze mniejszych rozdzielczości sobie przytną i/lub przeskalują

- creditsy powinny być trochu mniejsze  :twiblush:

 

Wiem, czepiam się :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...