Skocz do zawartości

Rysunki Unbridle Tabletem


Recommended Posts

Powiem tak, zostaw lepiej rysowanie kucyków a weź się za wilki, psy i tym podobne. Ta karykatura Rainbow Dash w moim odczuciu jest nie do przyjęcia, wilk nie  dopracowany, chudy, to że rysowane tabletem nie oznacza że złe, da się naprawić.

Cieniowanie i nasycenie barw dobre, kontrast także, jedyne co to te jaskrawe kolory, ni w ząb ni w oko.

Nie pasują tutaj. Rażą i kolidują z sensem rysunku. 

Ćwicz dalej, nie ma aż tak wielkiej tragedii, są tylko częściowe braki z powodu niedokształcenia się. A także braki w doświadczeniu. 

Tak na przyszłość, niech kucyk będzie kucykiem (choć podobny do niego w tych 80%).

Taki jest moje zdanie.

Kucyki dopiero cwiczę ^^" to jest mój pierwszy więc nic nie oznacza że nie mogę się poprawic z rysowanie c:

Wilk ma byc chudy bo to jest moja własna rasa i taką ma budowę. Poza tym nie staram sie rysowac realistycznie tylko bardziej takim własnym stylem.

A te rażące kolorki to jej desing ^^

Dziękuje za szczerą opinię c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyki dopiero cwiczę ^^" to jest mój pierwszy więc nic nie oznacza że nie mogę się poprawic z rysowanie c:

Taaa... i dlatego niby Dashie ma wydłużony krzywy pysk i nienaturalnie proste nogi? Widziałam już lepsze "pierwsze" kucyki.

Posłuchaj Celestora i rzuć rysowanie koników, bo to naprawdę nie dla Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... i dlatego niby Dashie ma wydłużony krzywy pysk i nienaturalnie proste nogi? Widziałam już lepsze "pierwsze" kucyki.

Posłuchaj Celestora i rzuć rysowanie koników, bo to naprawdę nie dla Ciebie.

Nie mam zamiaru się poddawac w rysowaniu. Bo trzeba wszystkiego próbowac i tylko idioci się poddają.

Ludzie widzą tylko to co jest złe, a nie to co dobre.

Niektórym wychodzi coś lepiej a innym gorzej. Jak zaczynałam rysowac wilki, wyglądały okropnie.

Ale ja widzę efekty mojej pracy i jestem z nich dumna. I nie liczę się z czyimś zdaniem w sprawie co powinnam rysowac a co nie c:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko idioci się poddają

A ci inteligentni wiedza kiedy odpuścić

Ludzie widzą tylko to co jest złe, a nie to co dobre.

Czyli jesteś istotą idealną? :lunathink:

Jak zaczynałam rysowac wilki, wyglądały okropnie.

Mówimy o kucykach

Ale ja widzę efekty mojej pracy i jestem z nich dumna.

No to jesteś tutaj sama, no chyba, że supportuje Cię VileRaven :ziew:

I nie liczę się z czyimś zdaniem w sprawie co powinnam rysowac a co nie c:

To po co w ogóle założyłaś ten temat? Żeby się naczytać naciąganych komplementów?

Nie jestem chamska, po prostu nie lubię być sztucznie miła :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci inteligentni wiedza kiedy odpuścić

Czyli jesteś istotą idealną? :lunathink:

Mówimy o kucykach

No to jesteś tutaj sama, no chyba, że supportuje Cię VileRaven :ziew:

To po co w ogóle założyłaś ten temat? Żeby się naczytać naciąganych komplementów?

Nie jestem chamska, po prostu nie lubię być sztucznie miła :fluttershy5:

Hah bywa że ci inteligentni odpuszczą w najmniej odpowiednim momencie :3

 

Co mam rozumiec przez to co powiedziałaś? ,,Czyli jesteś istotą idealną?''

Hmm... To sobie porównaj-Wilki rysowałam ochydnie, a teraz jest lepiej-Kucyki rysuje ochydnie, więc teraz może byc lepiej. Wystarczy tylko cwiczyc ^^

 

Nie wiem sama się jej zapytaj < 33

 

Temat założyłam po to aby zobaczyc swoje postępy oraz zobaczyc ile ludzi będzie hejtowac < 333 omg cudnie

 

No co ty nie powiesz *U* nie zauważyłam.

I na pewno na mnie najeżdżasz bo ta Unbridle mnie nie lubi a ty jesteś pewnie jej przyjaciółką c:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem sama się jej zapytaj < 33

:facehoof:

Temat założyłam po to aby zobaczyc swoje postępy oraz zobaczyc ile ludzi będzie hejtowac < 333 omg cudnie

:facehoof:

No co ty nie powiesz *U* nie zauważyłam.

I na pewno na mnie najeżdżasz bo ta Unbridle mnie nie lubi a ty jesteś pewnie jej przyjaciółką c:

facepalm20collage203.jpg

Edytowano przez Aglet
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rysunki Unbridle

Będę tutaj dodawała moje rysunki oraz speedpainty ^^ . Wszystkie są wykonane w gimpie i PS elements 11, rysowane za pomocą tableta :3 .

______i_want_toutch_the_stars_______by_t

 

______lets_go_to_the_moon_______by_theun

 

______i_can_hoose_you_magic_______by_the

 

Jak będę miała więcej to jeszcze dodam ^^

 

 

 

Rysunki Unbridle

Będę tutaj dodawała moje rysunki oraz speedpainty ^^ . Wszystkie są wykonane w gimpie i PS elements 11, rysowane za pomocą tableta :3 .

______i_want_toutch_the_stars_______by_t

 

______lets_go_to_the_moon_______by_theun

 

______i_can_hoose_you_magic_______by_the

 

Jak będę miała więcej to jeszcze dodam ^^

 

Mi się w ogóle nie chcą włączyć .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa za postawę^^ tj że nie dajesz się zniechęcić. Ja powiem tak, po wilczku widać że smykałkę do rysowania masz i kiedy porównuje pracę z wilkiem do kuca to myśle,ze pewnie jest tak,że ciągle rysujesz tylko wilki przez co zaniedbujesz kunszt innych postaci. Dlatego powiem odwrotnie, postaraj się troche przystopować z wilczkami i rysuj więcej kuców!(i nie tylko)Bo widać że jak poćwiczysz to będą wyglądały świetnie^^ Ale z wilków też nie rezygnuj oczywiście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd wczytywania strony

Dziwne ,dziwne.. to musi byc chyba coś u cb o: bo u mnie na 2 kompach działa więc nwm... Ale bywa czasami tak że deviantArt jest przepełniony, więc może dlatego.

Brawa za postawę^^ tj że nie dajesz się zniechęcić. Ja powiem tak, po wilczku widać że smykałkę do rysowania masz i kiedy porównuje pracę z wilkiem do kuca to myśle,ze pewnie jest tak,że ciągle rysujesz tylko wilki przez co zaniedbujesz kunszt innych postaci. Dlatego powiem odwrotnie, postaraj się troche przystopować z wilczkami i rysuj więcej kuców!(i nie tylko)Bo widać że jak poćwiczysz to będą wyglądały świetnie^^ Ale z wilków też nie rezygnuj oczywiście

c: dzięki

Tak ^^ przeważnie jak już coś rysuję w domu to wilki.

Mmm okey c: skorzystam z rady oraz pocwiczę nad anatomią kucyków bo pozostawia ona sobie wiele do życzenia :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba Rainbow, kojarzy mi się ze SWAG.mov, takie psychiczne i dziwne. Nie mam nic pojęcia o tworzeniu takowych obrazków, jednak sądzę że nie jest tak źle i pewnie będzie lepiej, nie zawiedź mnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. 

NIE NA WIDZĘ JAK TYMI PRZYCIEMNIENIAMI ZASŁANIASZ KAWAŁEK POSTACI LÓB INNĄ ISTOTNĄ RZECZ NA OBRAZKU ! 

To wygląda straszliwie nie estetycznie :B

Albo to że nie narysowałaś Domino do końca łapy .-. wygląda jakby to były puzzle w których brakuje elementu. 

Wilk mi się oczywiście najbardziej podoba. 

Twoje kuce zawierają w sobie strasznie dużo z wilczej anatomii. Długie pyski i małe jak na kuce oczy. Ale nie jest wcale tak źle. Jesteś po prostu zbyt przyzwyczajona do rysowania wilków i teraz ciężko ci się nauczyć czegoś nowego. Ale dobrze że nie zamierzasz się poddać c: Nie wolno dawać siebie tak zniechęcać. 

Jak to się mówi Trening czyni mistrza c: 

A ja wierzę w ciebie. 

Turoń dobrze gada c: Na razie zrób sobie przerwę od wilków i ćwicz jak najczęściej kuce. I będzie dobrze. 

 

No i czekam aż coś jeszcze naskrobiesz :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Littlebart

Osobiście mnie się podoba twoja technika, styl rysowania. Wyciepał bym tylko brush skrzydeł i byłoby wszystko w porządku. Ogólnie jest coraz lepiej. Pociesze cię, że ja aby wejść na taki poziom jaki ty teraz jesteś musiałbym ćwiczyć chyba latami bo jestem beztalenciem rysunkowym i jak wezmę do rąk ołówek to automatycznie mi się rysik łamie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...