Skocz do zawartości

Prace Nomisia~


Nomiki

Recommended Posts

Chciałabym pokazać wam moje prace. Mogę? ;3;

Jeśli tak...

...rysuje kuce. Myszką. Program: Paint Tool SAI, Inkscape

 

To chyba tyle tego bardzo długiego opisu :D

Tu macie kilka moich prac~

Wektory: [nie używam baz]

 

gentamecina__at__by_n0m1-d689co9.png

 

 

spearmint_by_n0m1-d5vigjb.png

hello_by_n0m1-d60sd5v.png

florina_by_n0m1-d602t3y.png

 

 

 

Digitale [???]

 

 

moonlight_by_n0m1-d6gt68y.png

lauren_faust_by_n0m1-d6eykah.png

aquarelle_pencil__at__by_n0m1-d6dm025.pn

carrot_top_by_n0m1-d62tzuo.png

 

 

 

Chibi [???]

 

 

nomi_by_n0m1-d6enl5i.png

jediel_by_n0m1-d6eqvel.png

 

To chyba wszystko ^^

Moje dA: http://n0m1.deviantart.com/

Edytowano przez Nomiki
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to za darmo czy za drobną opłatą albo punktami Da?

 

No cóż, raczej za opłatą/zależy iloma ale raczej dużą ilością punktów bo jeden wektor robię cały dzień a digital z dwa i zbieram na tablet/premium/cokolwiek~

Taaaaaak, wiem, moje prace nie są tego warte, ale meh, trudno, najwyżej nikt tego nie weźmie :'3 ♥

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow super, w szczególności podobają mi się vectory, oczywiście czekam na więcej  :aj5:

 

Oh, dziękuje! ;3;

 

Piękne robisz vectory ^^  mogła bym zamówić ?  Za ile punktów robisz ? c:

 

Ojej, bardzo dziękuje ;3; Cieszę się, że taka artystka uważa moje wektory za dobre ;3;

Na razie jeszcze nie mam niestety ustalonych cen, dlatego każdy ma indywidualne, zależy od tego co ma być na wektorze no i ile jest w stanie za takiego zapłacić. Zazwyczaj na początku ustalam przedział cenowy a po zrobieniu wektora ustalam z osobą ile chce za niego dać. Nie chce by ktos przepłacał czy coś .-. Oczywiście jeśli dla mnie będzie ta cena zbyt mała to się nie zgodzę, ale chce być uczciwa .-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, dziękuje! ;3;

 

 

Ojej, bardzo dziękuje ;3; Cieszę się, że taka artystka uważa moje wektory za dobre ;3;

Na razie jeszcze nie mam niestety ustalonych cen, dlatego każdy ma indywidualne, zależy od tego co ma być na wektorze no i ile jest w stanie za takiego zapłacić. Zazwyczaj na początku ustalam przedział cenowy a po zrobieniu wektora ustalam z osobą ile chce za niego dać. Nie chce by ktos przepłacał czy coś .-. Oczywiście jeśli dla mnie będzie ta cena zbyt mała to się nie zgodzę, ale chce być uczciwa .-.

 

Miło mi ^^ jakże mają sie nie podobać :) ja vectorów robić nie potrafię a ty nawet kryształowego kuca zrobiłaś pięknie.

 

Mogła bym prosić moją Raven ? 

http://vileraven.deviantart.com/art/VileRaven-Character-Sheet-387809969  Może mieć taką fryzurę http://th04.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/205/8/c/raven_portrait_by_vileraven-d6eyjzw.png 

 

I żeby wyglądała bardzo wyrafinowanie :3 

 

Z góry dziękuję b4d4b58966559dc5576dd6e421a3fa29-d4xo2x4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No arty podobają mi się :yay: . Chyba zamówię u ciebie jakąś grafikę. :cheese:

 

Niezmiernie mnie to cieszy! c: ♥

 

Przyjemność mnie zaszczyciła widząc wcześniej Twojego dA i miło mi znów ujrzeć Twoje śliczne prace :>

Mam nadzieje że będzie ich więcej!

 

Dziękuje :3

Na pewno będzie! c;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to akurat mój pierwszy rysunek na tablecie, zapomniałam o tym wspomnieć bo na dA jest ._.

Byłam u koleżanki i męczyłam się z jej tabletem. Ale chyba nie wyszło najgorzej c:

No to już mamy pewność,że powinnaś zainwestować w swój własny tablet! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...