Skocz do zawartości

Co z serwerem.


asie

Recommended Posts


jeżeli chcesz coś zudować to możesz, ale musisz mieć swoje itemki

 

 

Wiem wiem, tylko chodzi mi oto, że przed rozgrywką jak będziemy budować Ponyville (o ile będziemy go budować) to że wtedy będe mogła zbudować np Kącik Kostki cukry, biblioteke Twilicorna, Sweet Apple Acres, dom RD itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że taki SCC to nasza Pinkie (O ILE BĘDZIE) sama by wolała zbudować. W zasadzie to myślę, że tak by było z większością postaci. Ale budowle już mniej "mieszkalne" to jak najbardziej myślę, że mogłabyś zbudować. Po wcześniejszej konsultacji oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy w paczne będzie RedLogic? Jak tak, to trzeba popracować nad mechanizmami :D

PS: To będzie moja pierwsza edycja na tym serwerze.

 

Tak, oczywiscie.

 

BTW: Wstepnie przewiduje otwarcie na godzine 14:00, ale nic nie obiecuje bo wiem jak to jest u nas z godzinami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! :yay:  finally serwer ruszy. apodacie konkretna godzine startu serwera? tylko zeby nie bylo jak wczoraj ;) bo jutro o 4 rano wyjezdzam i chcialabym sobie jescze pograc :fluttersad:

jJezeli byście chcieli, zebym pomogła coś wam budowac lub doradzić to proszę bardzo. Zawsze jestem zwarta i gotowa na poprawki i tworzenie gdybyście potrzebowali. :aj5:

Edytowano przez Rainbow_Draw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! :yay:  finally serwer ruszy. apodacie konkretna godzine startu serwera? tylko zeby nie bylo jak wczoraj ;) bo jutro o 4 rano wyjezdzam i chcialabym sobie jescze pograc :fluttercry2:

 

Jak wczoraj nie bedzie... umm...

 

Mamy juz wszystko gotowe (ratusz, mapa surowcowa, mapa creative, testy), zostaly glownie poprawki. Sadze, ze do 17:30 uda sie ruszyc (+/- godzina).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj nie bedzie... umm...

 

Mamy juz wszystko gotowe (ratusz, mapa surowcowa, mapa creative, testy), zostaly glownie poprawki. Sadze, ze do 17:30 uda sie ruszyc (+/- godzina).

Yes! serwer bedzie dzis yay! :pinkie2:  Nie moge się doczekać jak wybuduje mój dom :D Mam 1 pytanie bedzie trzeba zgrac jakas nowa paczke na serwer czy bedzie ta stara co byla przedtem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz wszystko gotowe (ratusz, mapa surowcowa, mapa creative, testy), zostaly glownie poprawki. Sadze, ze do 17:30 uda sie ruszyc (+/- godzina).

To po co ja tak wcześnie z pracy przechodziłem  :squee:  W każdym razie jak byś podał Adress bitcoina zamiast paypala to bym więcej przelał na zachętę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...