Jump to content

[Dyskusja][Pytania] Reinterpretacja


Mad Mike
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Temat ten jest przeznaczony do zadawania pytań związanych z zabawą "Reinterpretacja", oraz dyskusji na jej temat. Z czasem zapewne powstanie tu też jakieś FAQ na miarę naszych potrzeb i możliwości.

 

Zapraszam do wypowiedzi (ino bez offtopów, bo stosy)

 

Regent Księżniczki Celestii

Mad Mike

Link to comment
Share on other sites

Jak się temat będzie rozwijał fajnie by było, gdyby ustalać terminy dodania kolejnych scen. Np. w pierwszą i trzecią niedzielę miesięca dawać nowe zadanie. Ja osobiście lubię wiedzieć kiedy nastąpi kolejna ,,edycja". Chodzi o to by to było harmonijne, bo teraz wygląda to w ten sposób, że ,,Zobaczymy czy się spodoba, potem może będziemy kontynuować albo zamkniemy, ale na razie nic nie obiecujemy".

Link to comment
Share on other sites

[...]teraz wygląda to w ten sposób, że ,,Zobaczymy czy się spodoba, potem może będziemy kontynuować albo zamkniemy, ale na razie nic nie obiecujemy".

 

 Czytasz ze mnie jak z otwartej księgi. Zamierzałem dać dwa tygodnie na każdą edycję, ale pomyślałem, że na początek zobaczę jak to wyjdzie i ile czasu ludzie potrzebują na stworzenie satysfakcjonujących mnie odpowiedzi. Poczekam jeszcze chwilę na rozwój sytuacji i nadam zabawie regularności.

 

A na chwilę obecną dziękuję Chemikowi, Insomnii i tobie, Sakitto za pionierskie wpisy w nowej zabawie. Oby inni podążyli waszym śladem.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...