Skocz do zawartości

Shana(the White Rabbit)


Krulig

Recommended Posts

Ta OC jest sponyfikowana.Oryginalna OC(też wykonana przeze mnie) jest człowiekiem.

Imię: Shana

Wiek: 15 lat

Znaczek:Brak

Rasa:Pegaz(w świecie Pandora Hearts łańcuch(w linku są przykłady łańcuchów z oryginalnej mangi)

Wyglad:

2IAnOC5.jpg

Historia: Postać ta ma bardzo dziwną historię(czasami ja,autorka jej nie rozumiem).Została zabita w dniu festiwalu w wiosce gdzie wcześniej mieszkała.Dostała jednak możliwość odrodzenia się,jednak musiała zdobyć nowe ciało.Z tego powodu stała się łańcuchem o nazwie W-Rabbit(White Rabbit/Biały królik).Sto lat później jednak otrzymała ciało od swojej kontrahentki,która przejęła moce W-Rabbita.Jej pracą jest służenie Oz'u Vessalius'owi.Po tym jak jej panicz trafił do Otchłanii postanowiła go stamtąd wydostać.Żeby tego dokonać przyłączyła się do Pandory,przez co stała się legalną kontrahentką Ney(aktualny W-Rabbit) po czym trafiła do Otchłani i wróciła z niej po dziesięciu latach i miesiąc wcześniej przed Oz'em.Jako pierwsza dowiedziała się kim są prawdziwy B-Rabbit i W-Rabbit,jednak stara się ukryć ten fakt.

 

 

Powiązania:

Oz Vessalius(B-Rabbit) - jej panicz oraz brat(sto lat temu).

Gilbert Nightray - Przyjaciel i współpracownik

Alicja(aktualny B-Rabbit) - Współtwórczyni

Alyss(Świadomość Otchłani) - Twórczyni

Ney Vessalius(Aktualny W-Rabbit) - kontrahentka,posiadaczka(Shany jako pluszak)

Jack Vessalius - brat kontahentki(oraz kontrahent Oz'a)

 

Lubi:

Oz'a

Rysować

Śpiewać

 

Nielubi:

Jack'a

Swojego życia(dawnego)

 

Ciekawostki:

- Kiedyś Ney przejęła kontrolę nad ciałem Shany,przez co ta wycelowała sztyletem prosto w Oz'a.

- Tuż przed tragedią Sabrie ukazała się Jack'owi jako człowiek i powiedziała,że jeśli nie będzie rozsądnie używał mocy Oz'a to może to się źle skończyć.

- Jest o co najwyżej 10 cm wyższa od Oz'a(mimo,że mają tyle samo lat)

- Kiedy jest łańcuchem ma na sobie białą bluzę z uszami królika na kapturze lub jest biały królikiem wielkości dorosłego człowieka(czyli dużo mniejsza od B-Rabbita)

- Potrafi wyczuć kiedy Jack przejmuje kontrolę nad ciałem Oz'a

- Sto lat temu określiła siebie i Oz'a tak: "Ja i on.Tacy różni i podobni za razem..."

- Jest bardzo niezdarną służącą.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza

Z faktu że ponifikacja i nie znam się na tej serii, nie dam adekwatnej oceny.

Jedyne co się rzuca w oczy to to że wygląda jak Derpy bez znaczka i derpowych oczu. Nie lubię gdy postacie są tak podobne do serialowych (tak, backgroundowe też się liczą).

Ale to jedyna rzecz do której mam zastrzeżenia, na reszcie się nie znam, ale wydaje się być dość ciekawa.

Link do komentarza

Żeby było jasne:Shana ma niebieskie futro,długie blond włosy,zielone oczy.Mi bardziej przypomina jednego chłopaka z Pandora Hearts(kiedy ma warkocz).Do tego ma troszkę inną fryzurę niż na zdjęciu...

Przy okazji późnej dodam jej zdjęcie jako człowiek

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza

Żeby było jasne:Shana ma niebieskie futro,długie blond włosy,zielone oczy.Mi bardziej przypomina jednego chłopaka z Pandora Hearts(kiedy ma warkocz).Do tego ma troszkę inną fryzurę niż na zdjęciu...

Przy okazji późnej dodam jej zdjęcie jako człowiek

Na obrazku oczy wydają się złote, a futro niebiesko-szare. Ale to pewnie wina kredek.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...