Skocz do zawartości

Hello again ;)


Brainiac

Recommended Posts

Siemanko!

Dlaczego taki tytuł? Bo kiedyś tu urzędowałem, nie długo a jednak lecz teraz powracam :)

Ok więc... Nazywam się Miłosz, mieszkam w Kluczborku (woj. Opolskie). Moje główne hobby to hip-hop. Dlaczego tak? Ponieważ tańczę breaka, robię grafiti, bawię sie w Dj'a oraz czasem rapuję ^^

Moje motto to: "Rób to co lubisz i zarabiaj na tym kasę, rób najlepiej jak potrafisz nie na masę. Wyznaczaj trasę swym własnym kompasem i rób aż po grób-pokaż najwyższa klasę." Interesuję się fizyką jądrową (tak wiem, wariat :P) oraz rusznikarstwem. Jestem także wędkarzem ;)

Prowadzę też na facebooku bloga o Apple'u. Jestem jego totalnym fanatykiem, należę nawet do Cult Of Mac :)

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to śmiało pytajcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, baw się dobrze. Zaraz przyleci Mrs.Octavia z pytaniami, nie chce mi się ich kraść, więc spytam tylko o jedno: piszesz, rysujesz, komponujesz? :cydr: na nowy początek, bo wprawdzie nie ustaliłem twojego wieku, ale dobrze ci z oczu patrzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, baw się dobrze. Zaraz przyleci Mrs.Octavia z pytaniami, nie chce mi się ich kraść, więc spytam tylko o jedno: piszesz, rysujesz, komponujesz? :cydr: na nowy początek, bo wprawdzie nie ustaliłem twojego wieku, ale dobrze ci z oczu patrzy.

Znaczy, rysuję graffiti i tworze bity dla mojego kolegi rapera :)

A wiekiem to Cię chyba zadziwię bo mam 15 lat. Lecz staram się żyć w myśl zasady "Gimbus to nie wiek tylko stan umysłu."

PS chciałbym pochwalić grafika forum, bardzo ładny styl, moim zdaniem lepszy od poprzedniego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...