Jump to content

Temat o Fizzy

Turoń
 Share

Recommended Posts

fizzy.gif
Postać Fizzy jakoś bardziej zapadła mi w pamięć :)
Pamiętam ją z MLP movie. Jest to kucyk rodzaju "Twinkle-Eyed",gdzie jej oczy stanowią migoczące klejnoty. Ponoć tych oczu dotyczy jakaś straszliwa opowieść ale nie wiem czy to prawda..

18_58_41_89_279243__UNOPT__safe_g1_bunny

Fizzy :x

To była jedna z moich ulubionych kucyków z poprzednich generacji,jednak chyba nie miałam jej zabawki...

Ma bardzo ładne kolory,tylko jej sierść(?) mogła by być trochę jaśniejsza.Co do oczu,chyba nie tylko ona ma takie oczy :notsure:

Figurki Fizzy są jaśniejszej barwy. A oczy to prawda, nie tylko ona miała takie, miały również inne kuce rodzaju twinkle-eyed min Galaxy, Whizzer ,Gingerbread, Masquerade,Sky Rocket~

Gdy moja starsza siostra oglądała ze mną kucyki, jej ulubionym kucykiem była właśnie Fizik ( czy jak to się pisze po polsku) . Lubiła ją za to że [Fizik] lubiła zabawy i była rozbrykana.

Pamiętam ją z paru odcinków. Chyba tylko tyle mogę powiedzieć :) . Dla mnie jest spoko.

• 1 month later...

O... Fizzy,   

jak fajnie się wspomina ten klejnot w oku.  

Kolory w grzywie są fajnie dopasowane, tylko ciało za ciemne.   

Ale zawsze można ją ładnie udekorować jasnymi kwiatkami  :yay:   

nie, dobra bez kwiatków.   

oto nasza Fizzy w pierwszej generacji : ...  ...  ...  

Internet zostawił mnie bez wyniku :fluttershy:

• 2 years later...
  • 7 months later...

Uwielbiam Fizzy, albo jak to spolszczano na bajkach- Fizię :)
Należy pamiętać, że Fizia ma super moc, polegającą na umiejętności robienia bąbelków w cieczy na odległość. W ten sposób w jednym z odcinków aby się wystać z pomieszczenia umieszczono starą zupę w szczelinie ściany budynku, czy tam dachu. Fizia z odległości tam mocno zabąbelkowała zupą, że ściana pękła i wszystkie kucyki zostały uratowane ;) Tak więc porządne ciśnienie posiadają te bąbelki :D