Skocz do zawartości

Dyskusja na temat odpowiedzi


Sosna

Recommended Posts

  • 3 months later...

Muszę uczepić się jednej sprawy... 

 

 A Spitfire jest moją przyjaciółką

 

 

Ta odpowiedź, zobaczyłam i mózg wyczuł jakieś błędy, bo ja zawsze myślałam, że Spitfire to siostrzyczka Soarina. 

Dlatego często są obok siebie i razem pracują w WB. A po za tym większość Brony tak twierdzi..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem tak... Spitfire nie była nigdy spokrewniona z Soarinem, przynajmniej żadne oficjalne źródła nic w tym temacie nie mówią. Wiadomo tylko tyle, że Spitfire jest kapitanem drużyny WB, a Soarin jest porucznikiem. Jako, że nic nie wiadomo o jakimkolwiek stopniu pokrewieństwa między tą dwójką przyjąłem, że poza przyjaźnią i stosunkami zawodowymi nic więcej ich nie łączy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Cześć ludzie.

Na chwilę obecną Spitfire nie będzie odpowiadać na pytania, a wątek Soarina zostanie zamknięty.

Powód jest taki - dział jest w stanie ogarniania, gdy będzie tutaj przynajmniej częściowy porządek, zostaną otwarte zapytanki.

Panuje też event Halloween'owy z Shadowbolts który wyraźnie mówi że Spitfire wyjechała na wakacje/urlop.

Dodatkowo, admini zdecydowali się nie wybierać avatara Soarina, co jest jednoznaczne z tym, że nie można odpowiadać na pytania do niego.

Dziękuję za uwagę.

Timber Sprawiedliwa

 

wm8uGIe.png

Edytowano przez Timber Wspaniała
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...