Skocz do zawartości

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?


Bluedraft

Recommended Posts

Myślę, że ołówek rysujący na kartce półksiężyc, ponieważ lubię rysować i lubię noc( reszta posta to moje filozoficzne pierdzielenie, więc nie trać czasu czytając dalej) 

 

Hmm... Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale zasób Cutie Marków w przypadku ludzi jest dość wąski w porównaniu z kucykami( dla przykładu nadmienię, że połowa ludzi powyżej ma mark związany z muzyką, albo malarstwem).

Znaczek kucyków był niekiedy uwarunkowany przez ich rodzaj np. talentem niektórych jednorożców była magia np. Twilight. A więc gdyby jakiś ludz teoretycznie przeniósł się do Equestrii, przybrał formę kuca i od razu miał swój mark to raczej nie byłby od związany z przeganianiem chmur, albo magią.

O wiele lepszą opcją jest przybranie formy kucyka z "blank flank". Dzięki temu zasób "ludzkich" talentów zostałby bardziej poszerzony a np. skucykowany jednorożec mógłby odkryć u siebie talent do magii, a pegaz do kreowania pogody.

 

Lubie rysować, choć gdybym był jednorożcem i miałbym wybierać pomiędzy markiem ołówka, a półksiężycem z kometą( znaczkiem symbolizującym magie nocy) raczej wybrałbym to drugie.

 

I know, I know. Zboczyłem z tematu, ale jestem pewien, że wielu z nas w formie kucyka odkryło by w sobie talenty, które w postaci ludzia były dla nas niedostępne. Dlatego osobiście wole nie określać mojego CM, który miałbym jako kucyk na podstawie umiejętności warunkowanych przez "ludzkie ograniczenia".

____________________________________

 

"What is the music of life?"
"Silence, my brother."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Och będzie ciężko...

 

ale da się zrobić:

- uwielbiam biegać, i jestem bardzo szybki.

- uwielbiam czytać, co jest moją pasją i rzeczą którą robie bardzo często.

- i na koniec; uwielbiam słuchać muzyki, muzyka elektroniczna, ale najczęściej Dubstep

 

Wniosek;

 

byłby to bardzo chaotyczny znaczek ;p 

Jakaś książka + jakieś słuchawki, a pomiędzy nimi napis "Dubstep" +  niewiem... piorun?

Sam Discord by się uśmiechnął patrząc na ten chaotyczny znaczek ;d

 

Ale jakoś tak mniej więcej by to wyglądało, w wolnej chwili może ten znaczek narysuje ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...