Skocz do zawartości

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?


Bluedraft

Recommended Posts

nutka, taka z powykręcanymi ogonkami i bąbelkami naokoło. Bo uwielbiam śpiewać, a te frędzelki itd to jakby oznaczać ma oryginalność czy whatevs albo blank flank najlepiej, wtedy bym mogła sobie druknąć naklejkę i przykleić i jak mi się znudzi to zmienić C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to pewnie byłoby pióro, pergamin, albo coś związane z magią lub techniką... Ciężko stwierdzić, ale jestem pomysłowym pisarzem, a magia fantasy i technologia w sci-fi mnie fascynują. Poza tym potrafię snuć niezłe teorie, kierując się własną wiedzą i wyczuciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prawdopodobnie klucz wiolinowy z gitarą, lub inne tego typy wariacje, może kilka instrumentów na jednym zadzie, może tylko klucz, jeśli żadne z w. w. to albo tablet, albo logo Flasha lub inne dziwa obrazujące grafikę lub animację komputerową. :qKFPC:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że była by to żarówka albo chmurka (ale taka która sugeruje proces myślenia). Dlaczego? Bo zawsze mam olbrzymią ilość różnych pomysłów i rozwiązań na które nikt inny nie potrafi wpaść. Dzięki temu szybko rozwiązuję napotkane problemy, jakiekolwiek by nie były. Nieźle improwizuję. Nazwać mnie kreatywnym do nazwać tornado wiaterkiem. Poza tym mam tak bujną wyobraźnie, że w moim wieku aż wstyd się przyznać. XXD Jednak mi się to podoba. Talent krasny, no i własny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to że lubię (lubię?!Kocham!) grać w gry komputerowe,mam wielką wyobraźnię i uwielbiam rysować...zapewne było by to coś w stylu plamy (nie wiem jaki kolor,ale chyba róż/fiolet) na której jest pad a w tle ołówek.Moich 3 (trzeci to wymyślanie opowiadań i postaci) talentów nie da się rozdzielić.Razem ze sobą współpracują.Tak było,jest i będzie :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...