Skocz do zawartości

Utracone życie (Ares Prime)


MewTwo

Recommended Posts

To jest smok? Zdawało mi się że smoki są... no większe?

'Zresztą nieważnie, ja nie przyszedłem szukać tu informacji o smokach tylko o kucach z rogiem i skrzydłami jednocześnie.

- Przepraszam że przychodzę tak wcześnie mały smoku, ale naprawdę muszę skorzystać z biblioteki. Szukam informacji na temat... no... hm... kucyków które posiadają jednocześnie rogi oraz skrzydła. To jest naprawdę ważnie i nie może czekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ech, okej, wchodź- powiedział smok i wszedł do domu- drzewa. Po chwili usłyszałeś, jakby ktoś czegoś szukał. Kiedy zajrzałeś do środka, smok przeszukiwał półki z książkami. Na podłogę zlatywały kolejne tomiska. W końcu gad tryumfalnie wzniósł w górę książkę oznaczoną symbolem Słońca i Księżyca. Zszedł z dość dużej drabiny i podszedł do ciebie, podając opasłe tomiszcze.

 

-Masz, to jedyna księga jaką znalazłem. Cześć.

 

Po tych słowach trzasnął drzwiami, zwalając cię z zaskoczenia z nóg. Przed tobą leżała książka w której, być może, byłą odpowiedź na twoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejąłem się zachowaniem smoka-bibliotekarza. Niosąc pod skrzydłem tomiszcze, udałem się w ustronne miejsce poza miastem.

Wreszcie czegoś się dowiem konkretnego, taką mam nadzieję. 

Usiadłem na samotnej ławce przy obrzeżach miasteczka. Upewniwszy się że będę tam miał spokój w czytaniu otworzyłem pierwszą stronę i zagłębiłem się dokładnie w lekturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od pierwszej strony księgi zobaczyłeś, że w końcu znalazłeś odpowiedź na pytania, które cię dręczyły. Kim była tajemnicza klacz ? Dlaczego miała zarówno róg, jak i skrzydła ? Tutaj było wszystko. Kiedy dowiedziałeś się o jej imieniu, kolejna część mgły z twojego umysłu ustąpiła. Luna. Piękna i wspaniała Luna. Twoja ukochana. Nigdy nie dane było wyznać jej swojej miłości. Ale może teraz to się uda. tylko gdzie Księżniczka Księżyca teraz przebywa ? Tego przecież nie napisali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna... jakież to piękne imię. Takie łagodne i dostojne zarazem. Tak, coś zaczęło mi świtać w umyśle. Ona była... jest dla mnie ważna! Była alicornem, kucem posiadającym wszytskie cechy pegazów, jednorożców i ziemskich kucyków. Niesamowite.

Ale kim ja dla niej byłem? Dlaczego jej nie pamiętam, skoro była moją ukochaną? Jak długo mnie przy niej nie było?

Jedna odpowiedź zrodziła kolejne pytania...eh...

Zacząłem dalej wertować książkę w poszukiwaniu infromacji. Jeśli to księżniczka, to z pewnością nie mieszka w takim mieście jak Ponyville. Nie. Tego jestem pewien. 

Hm, jeśli to księżniczka to pewnie mieszka w jakimś zamku albo pałacu. Przeszukam książkę ponownie, może uda mi się znaleść informacje gdzie jest jej siedziba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...