Skocz do zawartości

Śmierć to najgorsza rzecz


Jake

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na oko od sklepu dzieliło nas 1,5km. W tym tempie dobiegniemy tam za 25 min. A biorąc pod uwagę to, że moga nas zaatakować potwory, czas tylko się wydłuży.

- Jacob - podbiegłem do chłopaka, by lepiej słyszał mój szept. - Pobiegnę przodem i sprawdzę teren. Mogą pojawić się wrogowie, a wątpię żeby ci ludzie zdążyli się dostosować, gdy niespodziewanie nas zaatakują - powiedziałem cicho. Nie oczekując na odpowiedź mężczyzny, wyjąłem pistolet z kabury i wystrzeliłem do przodu.

Link do komentarza

Jacob złapał chłopaka za ramię i podciął jednym ruchem nogi, po czym przytrzasnął do ziemi.

- Powiem ci tak...nikt, a nikt nie może wiedzieć że tu jesteśmy i że mamy broń. Więc jak następnym razem strzelisz bez zezwolenia to cię zabiję!

Po czym westchnął

- I wszyscy trzymają się razem!

Jacob puścił chłopaka i ruszył szybszym tempem

Link do komentarza

Patrząc na Jacoba, oniemiałam, to było takie.... SUPER! Tak bardzo chciałam znać ten ruch, no ale pytać go nie będę, co najmniej nie teraz. Podbiegłam bliżej innych. Patrząc na chłopaka z karabinem zachichotałam po cichu

-Na początku taki twardziel a bez problemu dał się podciąć- Pomyślałam.

Link do komentarza

Eweline zamaszyście weszła do sklepu i zaczęła przeglądać broń
W końcu wybrała zwykłą i małą, rzadko posługiwała się bronią palną. Miała swoje własne sposoby.
Rzuciła szybko spojrzenie na Jacoba:
- Ty płacisz, tak?
 
***

Broń:


12400089348087-w750.jpg
Mój wygląd (nie dałam wcześniej)
eveshi.jpg

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza

Jacob westchnął i położył rękę na barku Flue

- To jest dosyć proste. Im mniejszy odrzut tym lepsza broń...lecz i tak większość broni jest taka sama...ale jeśli chcesz potężny wystrzał to weź Desert Eangle...lecz on ma dosyć duży odrzut...ale zabija za strzałem...zazwyczaj..

Jacob uśmiechnął się głupio i pokazał broń

desert-eagle,_de_big,371x640px.jpg

 

- A jeśli chcesz mały odrzut to weź ten...tylko zapomniałem jak on się nazywa...

AutomagV.jpg

Edytowano przez Jacob Scorpius Laxena
Link do komentarza

Chwyciłam drugą broń którą Mi pokazał. 

- Lepiej by mnie nie odrzucało w bok za każdym razem- Powiedziałam po czym zaczęłam oglądać ją bardzo szczegółowo- Mam nadzieje, że spust nie jest delikatny- Uśmiechnęłam się.

Edytowano przez emili878
Link do komentarza

Mała informacja. Przy dolarach $ pisze się przed kwotą. np. $500 ^^

-----------------------------

- Ja już mam broń. Ale na wszelki wypadek wezmę jeszcze trochę amunicji - powiedziałem z naciskiem na słowo "amunicja", tak by facet za ladą to usłyszał. Po chwili myślenia podszedłem do niego. - Nie wiem czy masz naboje to tej broni. Są one dosyć niestandardowe i trudno je zdobyć, ale jeżeli masz to poproszę 3 magazynki - uśmiechnąłem się. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...