Skocz do zawartości

Śmierć to najgorsza rzecz


Jake

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wszedłem przez otwarte drzwi, a następnie zacząłem rozglądać się po pokoju. Wszystko wyglądało normalnie. Pięć łóżek, kilka szafek, żyrandol... Było nawet okno, ale zasłonięte. Widząc, że najbliższe łóżko jest wolne, bezprecedensowo rzuciłem nań torbę, po czym poszedłem do umieszczonej obok toalety, by umyć ręce. Nagle poczułem wibracje w prawej kieszeni. Wyjąłem z niej telefon, gdzie zobaczyłem durne powiadomienie z Facebook'a. Czekajcie... Facebook? Skoro jest Facebook, musi też być... Szybko spojrzałem na górę wyświetlacza. Zobaczyłem tak symbol Wi-Fi. Wskazywał na pełny zasięg. Ucieszyłem się bardzo. Podniosłem wcześniej zdjęte słuchawki, po czym położyłem je gdzieś w szafce. Nie mogłem ich zgubić, ani zniszczyć. Tata by mnie zabił. Wziąłem do ręki komórkę i włączyłem Hearthstone. Tak dla zabicia czasu. Podczas ładowania aplikacji usiadłem na łóżku. Gdy usłyszałem tradycyjne wprowadzenie, włożyłem moje drugie, dokanałowe słuchawki i zacząłem grać.

Link do komentarza

Mężczyzna wszedł i oparł się o pobliskie krzesło.

- Mogę wam zdradzić kim jestem i dlaczego tu naprawdę jesteście. Jestem Jacob (hiehiehie) Naxun Scorpius. Członek G.R.O.M.U. Takiej tam organizacji rządowej zajmującej się większością rzeczy. Zaprosiłem was, a raczej zabrałem ze sobą tutaj byście zobaczyli wszystko i pomogli mi zbadać sprawę zabójstw. Jak wiecie tutaj działo się wiele strasznego lecz nie macie się czego bać w czasie dnia. Jednak w nocy, a szczególnie tej nocy chcę byście byli przygotowani. Mamy jeszcze 2 godziny do zmierzchu więc jak wcześniej powiedziałem chcę zabrać was do shopu po broń i inne ważne rzeczy. Jak się dowiedziałem z internetu to dziś ma być pełnia więc nie będzie za fajnie tej nocy. A szczególnie kiedy tzw. Kanony wychodzą na powierzchnię. Wy możecie to nazywać wilkołakami. Jednak jeśli mamy szczęście to w tej części kraju ich nie będzie. Pewnie myśleliście że nie istnieją, co nie? Hehe...a więc ubierajcie się i zbieramy się do shopu. Pytania?

Link do komentarza

Uderzyłam moją torbą o podłogę.

- Gotowa! Ja mogę iść- Powiedziałam wstając, gdy nagle coś Mi się przypomniało- Umm, ile będzie taka broń kosztować?- Powiedziałam z nieśmiałym uśmiechem, gdyż broń palna jest zupełnie inną bronią niż broń biała, zupełnie nie umiem się takim czymś posługiwać!

Link do komentarza

- Broń? Ja już mam swoją - uśmiechnąłem się. - Ale nie zaszkodzi się przejść. Swoją drogą... Kanony... Hmm... Czyli co? Krzyż, srebrne kule? - spojrzałem na Jacoba. Wszystko stawało się coraz dziwniejsze. Myślałem, że będzie choć trochę strasznie, a tu nagle gość mi wyskakuje z wilkołakami. Ech... No dobra... Trzeba się będzie ruszyć. Wygrzebałem z torby moją ukochaną kurtkę i czapkę z daszkiem, a następnie, ubrawszy się, poszedłem za mężczyzną.

_________

Jako, że zapomniałem dać wyglądu postaci(XD) to tutaj go macie.

bqZXcGn.jpg

Edytowano przez Jonathan Cloud
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...