Skocz do zawartości

Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru


Wizio

Recommended Posts

Lol, przecie każdy facet przy zdrowych zmysłach wziąłby Czekoladkę :rainderp:

Szczególnie kiedy odzyskała pamięć

 

Magia haremów. To już jest jakaś tradycja, że w haremach bohaterowie nie mogą się nigdy zdecydować na kobitkę, albo po prostu nie chcą jej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle w haremach bohater na którego wszystkie lecą ma nietypowy problem/umiejętność i jest totalnym kretynem*

*Czytaj 'jest za głupi żeby zrozumieć jaki to pie*dolony farciarski sk*rwiel'

 

Nie zawsze tak jest. Czasem bohater jest zwykłym kretynem, który jest taki jak inni. Nie wyróżnia się niczym, nie ma powodzenia u kobiet itp, itd. Zazwyczaj wtedy coś się dzieje (np. kobieta spada mu z nieba) i jego życie jest inne. Nagle zaczynają się nim interesować inne dziewczyny. No bo co? Do szkoły przychodzi nowa uczennica, która zakochała się w nudziarzu i okazuje się, iż nagle każda się w nim kocha.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onee-chan, przykro mi obdzierać cie z marzeń, ale prawda jest znacznie bardziej prozaiczna. Gdyby główny bohater wybrał kogoś, to twórcy anime mieliby wywindowane zyski z finalnego odcinka z ślubem czy czymś podobnym, ale po tym nie mieli by już kompletnie na czym zarabiać. Druga sprawa, to że każdy oglądając haremy ma niejako swoją ulubioną laskę, kiedy identyfikuje się z głównym bohaterem, a główny bohater bierze się za tę której widz nie lubi, to cała magia pryska. Po trzecie idąc tropem identyfikacji z głównym bohaterem... większosć oglądajacych haremy ma właśnie ochote być takim panem na zamku, który ma każdą zamiast związać się z jedną, haremy są śmieszne, fajne, momentami romantyczne i tak dalej, ale nie oszukujmy się - rozładowanie skrytych fantazji to główny sens ich istnienia.

 

Z wyżej wymienionych powodów, harem ma niemalże zerowe szanse na finał, gdyby haremy miały narutowy budżet, to zapewniam cie że byłyby animową modą na sukces.

Czytanie ze zrozumieniem Nee-san. Pisałem już o tym wcześniej, tyle że w różnych postach i inaczej sformułowane. Ja to wszystko wiem, bo to nie tyle jest widoczne, ale i prawdziwe. Każdy tak robi, bo jak już wspomniane było, to są z tego fundusze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...