Skocz do zawartości

Gra MLP


Blu PL

Recommended Posts

Siema!Jest jedna sprawa,albowiem zacząłem robić grę na platformie Unity.Przed publikacją jednak mam pytanie.Czy Hasbro ma prawo wstawić przed partnerami i napisami typu "Powered by..." swoje logo :"Hasbro Gaming"?

Oczywiście pozwolił bym im,ale czy napewno mogą?

Czekam na odpowiedzi i serdecznie wam za nie dziękuję :squee:

A tak przy okazji to będzie nawalanka,więc nie wiem czy się spodoba niektórym bronym. :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!Jest jedna sprawa,albowiem zacząłem robić grę na platformie Unity.Przed publikacją jednak mam pytanie.Czy Hasbro ma prawo wstawić przed partnerami i napisami typu "Powered by..." swoje logo :"Hasbro Gaming"?

Oczywiście pozwolił bym im,ale czy napewno mogą?

Czekam na odpowiedzi i serdecznie wam za nie dziękuję :squee:

A tak przy okazji to będzie nawalanka,więc nie wiem czy się spodoba niektórym bronym. :fluttercry2:

 

Pytanie raczej czy ty taką grę możesz robić. Hasbro ma całkowite prawa autorskie marki My Little Pony: friendship is magic, więc nikt by cie o pozwolenie nie pytał tylko podał do sądu o naruszenie praw autorskich. Mowa oczywiście o grach komercyjnych, bo jako fanowski projekt to pewnie nawet go nie zauważą.

Podsumowując: Nie zawracaj sobie tym głowy, rób grę i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grę czeka niezbyt przyjemny los. Ostatnio Hasbro nie tyle kasuje, co anihiluje, zamienia w proch i zamiatają resztki projektów pod dywan.

W rolach głównych:

Rainbow Dash - HASBRO

Twilight - Ty

Stodoła - Twoja gra

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pytanie raczej czy ty taką grę możesz robić. Hasbro ma całkowite prawa autorskie marki My Little Pony: friendship is magic, więc nikt by cie o pozwolenie nie pytał tylko podał do sądu o naruszenie praw autorskich. Mowa oczywiście o grach komercyjnych, bo jako fanowski projekt to pewnie nawet go nie zauważą.

Podsumowując: Nie zawracaj sobie tym głowy, rób grę i tyle.

Powiem tak,Steam się zgodził a Hasbro jeszcze nie odesłało odpowiedzi.Jeśli nie pozwoli po prostu zrobię inną grę i niech żałują. :pinkrage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że projekt jest raczej poważniejszy. Cóż, o samym prawie nie mam pojęcia, ale pozwolę sobie zapytać, co masz przeciwko takim napisom? Mam też mieszane przeczucia co do samej gry. Robisz to całkowicie sam, czy może masz jeszcze kogoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Widzę, że projekt jest raczej poważniejszy. Cóż, o samym prawie nie mam pojęcia, ale pozwolę sobie zapytać, co masz przeciwko takim napisom? Mam też mieszane przeczucia co do samej gry. Robisz to całkowicie sam, czy może masz jeszcze kogoś?

Absolutnie nie,ba nawet uważam ,że wstawie je żeby nie było,ale jeśli mam wstawić je wszystkie będzie ich łącznie 11 ( chodzi o to żeby spojrzeć na to z punku gracza [niektóre napisy nie bedą miały opcji "przewijania"] co może zająć dobre pół minuty na napisach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...