Skocz do zawartości

GTA


Linds

Recommended Posts

Ludzie... to forum nie działa od dziś, a nikt nie założył tematu dla najlepszej serii gier ever?!

Coś jest nie tak :v

 

Jestem wielkim fanem serii, swojego czasu dużo poszerzałem artykuły z tym związane na polskiej Wikipedii; gardzę ludźmi co grają w GTA i w ogóle nie zagłębiają się w fabułę; co grają w GTA na kodach, bo "za trudno".

 

Ulubione GTA jak dotąd - do niedawna było to GTA: Vice City, ale GTA V zdecydowanie wyprzedziło u mnie tę grę. 

Ulubione postacie: Michael de Santa aka Townley, Tommy Vercetti

Ulubiona miejscówka: Vice City, Palomino Creek (GTA: SA), Paleto (GTA V), Vinewood

 

Tak, nie przepadam za Liberty City. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, GTA to naprawdę świetna seria, najbardziej przywiązałem się do San Andreas, ładny klimacik, fabuła też niezła, wiadomo CJ'a lubię najbardziej a miejscówka to Las Venturas, Fort Carson, lecz częściej teraz pogrywam w SAMP'a bo to najlepszy multiplayer do GTA, a dlaczego? Bo został stworzony przez graczy. ;)

GTA V też jest świetnym wydaniem, ale na razie mogę tylko pomarzyć oglądając gameplaye ;P

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... to forum nie działa od dziś, a nikt nie założył tematu dla najlepszej serii gier ever?!

Coś jest nie tak :v

Był temat o GTA V jeszcze przed jego premierą (nawet sam w nim pisałeś) ale został usunięty bo nikt się w nim nie wypowiadał.

gardzę ludźmi [...] co grają w GTA na kodach, bo "za trudno".

Taa... Takich osób też nie lubię ale za to (dla mnie) najwięcej fun'u daje latanie samochodami, wysadzanie pół miasta a nie przegrywanie/przechodzenie misji.

Moim zdaniem jest to dobra gra ale nie jest "najlepszą grą ever" i... to tyle co miałem do powiedzenia/napisania :v

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej grałem chyba w Vice City - najlepsza fabuła i najlepszy klimat. Przynajmniej do GTA V, w które jeszcze nie grałem, ale wygląda, że może być jeszcze lepsze. W czwórce nie podobał mi się model jazdy. Niby to samo, a jednak inny i gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A racja, taki temat był. Pamięć mi derpi...

Co do kodów - co innego używanie ich dla zabawy, a co innego dla ułatwienia gry.

Ja w GTA gram w zasadzie od początku (jedynka przy wizycie u kuzyna). Najwięcej w GTA:SA, VC, 2 i V. Najmniej w GTA:LCS, w dodatki w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...