Skocz do zawartości

Dlaczego Luna?


SnowFur

Recommended Posts

Witam. Tutaj zadaję jedno pytanie, dlaczego Luna jest lepsza od NMM?

(czyli dlaczego wolicie Lunę?)

 

 

:nmm:                                                                                                                                                                                                        :luna2:

 

 

 

 

Link do komentarza

to jest dobry dział według mnie na takie pytanie... :twilight5: A ty Generalek się nie odzywaj, bo zaraz ciebie ktoś zamknie -_- To forum jest stworzone do takich tematów, aby zaspokoić ciekawość ludzi, a jak ją zgłosisz to i tak nie masz motywu na to.. mówie to bo też jestem ciekawa różnych rzeczy, a ty to tylko psujesz tą zabawe robienia własnych tematów...

Tyle Mam Do Powiedzenia

P.S. Jeśli temat się powtarza, zajmie się tym Arjen, a nie ty.


chociaż po namyśle lepiej by było faktycznie nappisać to... gdzieś indziej

Link do komentarza

to jest dobry dział według mnie na takie pytanie... :twilight5: A ty Generalek się nie odzywaj, bo zaraz ciebie ktoś zamknie -_- To forum jest stworzone do takich tematów, aby zaspokoić ciekawość ludzi, a jak ją zgłosisz to i tak nie masz motywu na to.. mówie to bo też jestem ciekawa różnych rzeczy, a ty to tylko psujesz tą zabawe robienia własnych tematów...

Tyle Mam Do Powiedzenia

P.S. Jeśli temat się powtarza, zajmie się tym Arjen, a nie ty.

chociaż po namyśle lepiej by było faktycznie nappisać to... gdzieś indziej

Generalek zgłosił że temat się powtarza i że kopiowanie go nie ma nic na celu -,-. Okaż trochę szacunku starszym a nie ,, nie odzywaj się'' bo po samym stylu pisania, można dostrzeć że jesteś dużo młodsza. Jednocześnie jest to poddział na sesje PBF/RPG, więc jest to w zupełnie złym miejscu.

Edytowano przez Celly.
Link do komentarza

to jest dobry dział według mnie na takie pytanie... :twilight5: A ty Generalek się nie odzywaj, bo zaraz ciebie ktoś zamknie -_- To forum jest stworzone do takich tematów, aby zaspokoić ciekawość ludzi, a jak ją zgłosisz to i tak nie masz motywu na to.. mówie to bo też jestem ciekawa różnych rzeczy, a ty to tylko psujesz tą zabawe robienia własnych tematów...

 

 Ekhem. Oto cytaty z regulaminu forum:

 

III. Zakładanie tematu, pisanie postów

  1. Nowy temat można założyć dopiero po upewnieniu się, że nikt wcześniej nie stworzył podobnego.
  2. Zabronione jest umieszczanie tematu w niewłaściwym dziale, bądź tworzenie tego samego wątku w kilku podforach jednocześnie.
  3. Zabronione jest pisane postów w całości wielkimi literami, kolorem (Prócz avatarów, oraz osób do tego upoważnionych), nieczytelną czcionką itp. Tego typu opcje można stosować jedynie w celu wyróżnienia części swojej wypowiedzi i tylko za pozwoleniem odpowiedniego opiekuna tematu/działu/upoważnionego członka ekipy.

 

Zgłaszanie Administracji wszystkich nieprawidłowości oraz naruszeń Regulaminu jest wskazane.

Link do komentarza

to jest dobry dział według mnie na takie pytanie... :twilight5: A ty Generalek się nie odzywaj, bo zaraz ciebie ktoś zamknie -_- To forum jest stworzone do takich tematów, aby zaspokoić ciekawość ludzi, a jak ją zgłosisz to i tak nie masz motywu na to.. mówie to bo też jestem ciekawa różnych rzeczy, a ty to tylko psujesz tą zabawe robienia własnych tematów...

Tyle Mam Do Powiedzenia

P.S. Jeśli temat się powtarza, zajmie się tym Arjen, a nie ty.

chociaż po namyśle lepiej by było faktycznie nappisać to... gdzieś indziej

Twoje tematy też trzeba chyba poważniej rozważyć.

A teraz, niech ktoś to zamknie, aby znikło w czeluściach archiwum.

PLUS: Pisanie kolorem jest dla ekipy, twórco tematu.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...