Skocz do zawartości

[Zabawa] Radź sobie jak Dzielna Do!


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Bez ruchowo mówię aaaaaaa, co przyzywa moją wierną papugę, która pomaga mi się wydostać. 

W twoją stronę zbliżają się z wielką szybkością duszące pnącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Wyciągam moje gwiazdki ninja i odbijam je moim nożem, tak, aby przybiły wszystkich to drzew.

Ziemię zaatakowali latający i plujący jadem kosmici.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż! I po sprawie, albo nie! Chcę mieć laserowy wzrok. Więc najpierw czaruje se ten wzrok, a później tnę macki.  

Pinkie Mena zobaczyła, że nadeszła pora na ciebie...A babeczek coraz mniej. Chce cie zaskoczyć niemiłą niespodzianką, o której nie wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy, jak sobie Cassidy poradzi:

 

Pannica piszę kolorkiem. Nie dość, że niemal niewidocznym, to pisze kolorkiem nie będąc kolorkiem. Informację o tym otrzymał Imperator i przychodzi do Pannicy, tupiąc rytmicznie nogą w oczekiwaniu na wyjaśnienia.

 

Pozwolenie na używanie kolorku się dostało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver rządzi działem, owszem. Decyduje o tym co się ma pojawiać w dziale i jak. Jednak to nie on decyduje, czy niekolorowy użytkownik, NAWET POMOCNIK, może używać kolorku. decyduję o tym JA.

 

I z tego, co widzę... To używasz całej gamy kolorów. A używanie kolorów przez osoby nieupoważnione jest zabronione, bo robi syf i niedopowiedzenia.

 

Czy Pannica życzy sobie dychę, jako swoisty strzał w policzek na opamiętanie? Jeśli nie, to polecam przestać używać kolorku. Niezależnie od tego, co Silver mówi.

Jeśli on chce coś w kolorze, niech sam to napisze, ale da wzór Tobie, a potem sam to pokoloruje, bo edytować posty użytkowników tutaj może. Sama z siebie kolorować tekstu nie możesz.

 

Wyrażam się jasno?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż! I po sprawie, albo nie! Chcę mieć laserowy wzrok. Więc najpierw czaruje se ten wzrok, a później tnę macki.  

Pinkie Mena zobaczyła, że nadeszła pora na ciebie...A babeczek coraz mniej. Chce cie zaskoczyć niemiłą niespodzianką, o której nie wiesz.

Hmm... kiedy mnie przypina, to ja sprytem biorę siekierę i w nią rzucam :D

Wrzucają cię związaną do ruchomych piasków, co robisz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącza się piosenka z Gwiezdnych Wojen i mówię:
Jestem twoim ojcem!

Przerażona Coco ucieka.

 

Twój przyjaciel przywiązuje cię łańcuchem do betonowego bloku, i zżuca do rowu mariańskiego.

Nie masz przy sobie nic, nawet butli z tlenem.

Zdychaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czekaj, gdzieś tu była moja karma dla psów....

 

Jesteś ślepcem, wylosowano cię na Igrzyskach głodowych. Co robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Załatwiam je tekstem: za moich czasów....

 

Używając telepoltera przenosisz się w czasy 2 wojny światowej. Maszyna się niszczy, a ty znajdujesz się w środku pola walki. Na domiar złego wszyscy do ciebie strzelają, bo nie wiedza, po której jesteś stronie. PS. Nie masz żadnej broni, nie jesteś OP, to nie matrix, ani sen, ani film, ani retrospekcja. A, jesteś też niemym starym dziadkiem z reumatyzmem. 

Yyy, umżyj? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...