Skocz do zawartości

Jaki serwis na bloga polecacie?


Kamiiru

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Od dwóch lat prowadzę bloga na Bloggerze i nie narzekam. Jednak jeżeli chodzi o rysunki, to prawdopodobnie Tumblr byłby lepszym wyborem. Najlepszą opcją jednak wydaje mi się DeviantArt, który blogiem nie jest.

Jednak taka mała uwaga: żadna z nich nie zapewnia z góry publiczności. Jeżeli ci zależy na krytyce, czy pochwałach, to powinieneś sam poszukać kogoś, kto również jest początkującym rysownikiem. Ty byś jemu powytykał błędy, on zrobiłby to samo.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Gość Skurwysyn

Yup!

 

Również polecam Tumblr. Jest darmowy, można tam wrzucać raczej "Wszystko", a z nudów to można oglądać blogi innych (Mała różnica co do Blogspot'a)

Mimo to, jeśli chcesz wrzucać rysunki i ogólnie się dzielić swoją twórczością no to 100% Tumblr.

Link do komentarza

Nie ma przypadkiem gotowych tematów / motywów? Bo póki co ciężko cokolwiek przeczytać. Wiem, że na innych są. Co więcej w sieci jest tysiące wzorów do wyboru. Sam kiedyś miałem bloga i wiem, że można było wstawić dowolną grafikę w tle. Zmień też baner. Swego czasu prowadziłem taki blog. A to poświęcony Nintendo. Również porzucony. 

Link do komentarza

Niby jest opcja edytowania wzoru bloga ale nic w niej nie ma, nie wiem dla czego? Spróbuje coś wykombinować , myślę aby dać kolor pewnego kucyka  który chciał się podzielić z Twilight  marchewką ( ma znaczek z księżycem)  w 3 odc 1 sezonu. Tylko nie wiem ja on się nazywa i jaki jest kod html tego koloru.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza

Niby jest opcja edytowania wzoru bloga ale nic w niej nie ma, nie wiem dla czego?

Użyj edycji HTML

podzielić z Twilight  marchewką ( ma znaczek z księżycem)  w 3 odc 1 sezonu

Luna? :rainderp:

Tylko nie wiem ja on się nazywa i jaki jest kod html tego koloru.

Wejdź na amerykańską Wiki MLP i w tabelkach z danymi kucyków masz wypisane kolory np. "Mane: Aquamarine", klikasz w to Aquamarine i przenosi Cię na stronę z napisanym kodem.

Można też sprawdzać przez próbkowanie koloru w Photoshopie/GIMPie i innych takich.

Link do komentarza

Aha dzięki  :TaTds: .

Mam teraz do was pytanie z innej beczki, a mianowicie ktoś was wie może jak zrobić mozliwość pisania komentarzy na tumblr.com?

Wiem że niby jest jakiś dodatek ale nie bardzo wiem jak go zainstalować aby działał. :twilight3:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza

Sorki ale nastąpił mały błąd to nie księżyc a podkowy i wiem jak to postać , to jest
"Shoeshine" Był bym bardzo wdzięczny temu co bym wynalazł mi kod HTML z kolorem jej sierści.

Niby jest opcja edytowania wzoru bloga ale nic w niej nie ma, nie wiem dla czego? Spróbuje coś wykombinować , myślę aby dać kolor pewnego kucyka  który chciał się podzielić z Twilight  marchewką ( ma znaczek z księżycem)  w 3 odc 1 sezonu. Tylko nie wiem ja on się nazywa i jaki jest kod html tego koloru.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...