Skocz do zawartości

[Event forumowy][Zabawa] Przygotowania do świąt!


Bafflord

Recommended Posts

64972_pinkie_christmas.png

 

Święta już za pasem, a pozostało jeszcze tyle do zrobienia! Wraz z Pinkie przygotowaliśmy listę rzeczy, za które musimy się jeszcze zabrać. Niestety, sami sobie z tym wszystkim nie poradzimy, dlatego chcielibyśmy poprosić Was o pomoc.

 

Ogólne zasady są dość proste: trzeba spełnić założenia zamieszczonych zabaw w najbardziej kreatywny sposób. Osoby, którym wyjdzie to najlepiej, otrzymają punkty, a ci, co zdołają uzbierać ich najwięcej do końca eventu, zdobędą miejsca na podium. Zabawa będzie się zmieniała co dwa dni –  tyle też będzie czasu na Waszą odpowiedź w niej.

 

Jeśli chodzi o kwestię nagród... Na razie niech to pozostanie tajemnicą. Powiem tylko tyle, że nie pożałujecie udziału!

 

Tak więc, event uważam za oficjalnie otwarty! A oto pierwszy punkt z listy:

 

Czym byłaby wigilia bez obficie zastawionego stołu? Pyszne pyszności, słodkie słodkości, pełno przystawek, zup, dań głównych i innych frykasów. Do tego ciasta, ciasteczka, czy torty. Wszystko oblane apetycznym lukrem. Mniam! To wszystko brzmi świetnie, ale uważam, że tym razem powinniśmy się jeszcze bardziej postarać, tak, by uczta była naprawdę niezapomniana! Sama chyba nie zdążę tak szybko wymyśleć wszystkich potraw, dlatego potrzebuję pomocy. Jak Waszym zdaniem powinny wyglądać dania na wigilijnym stole? Możecie je opisać, wrzucić kilka zdjęć, wysłać próbki do degustacji (Nie słuchajcie jej w tym ostatnim, ona próbuje tylko zjeść coś waszym kosztem!).

Razem z pewnością coś wymyślimy!

 

Tak jak zostało powiedziane, Waszym pierwszym zadaniem jest opisanie idealnego świątecznego stołu (a dokładniej, dań na nim umieszczonych). Ci, którzy zrobią to w sposób najciekawszy – wygrywają. Oczywiście wszystko traktowane jest z przymrużeniem oka i możecie zamieszczać także dość absurdalne propozycje (czekoladowy budyń z kawałkami żelowego łososia, oblany paliwem i posypany wiórkami z drewna i opiłkami żelaza? – czemu nie!).

 

 

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc mamy dwie odpowiedzi w temacie i jedną, którą dostałem na priva. Tę prywatną zamieszczam w spoilerze poniżej, żeby inni także mieli ją do wglądu (autorką jest Breeze):

 

Menu:
 
Specjalnie dla Pinkie Pie stworzyłam menu na słodko   :rariderp:
 
Zakąska:
- drobne ciasteczka polane kremem z tęczy oraz posypane posypką z księżycowego pyłu (który jest słodki i strzelający, transportowany specjalnie na świąteczne obchody przez Księżniczkę Lunę)
- jabłkowy grzaniec z cynamonem i drobinkami owsa Babci Smith 
 
Dania zasadnicze:
- zupa krem z wilczomlecza nadobnego (gwiazdy betlejemskiej) z kryształowymi jagodami (również zblenderowanymi). 
- mus wiśniowo-czekoladowy z bitą śmietaną i wisienką
- jabłka nadziewane, zapiekane z farszem orzechowym oraz masy waniliowej.
- sernik z suszonymi kawałkami jabłek zap w galarecie z kiwi na zimno
- herbata z miodem i imbirem 
- super duper oryginalne babeczki Pinkie Pie z masy michałkowej- kukułkowo- malagowo-kasztanowowej z kawałkami azalii (rozdzaj kwaitu)

 
Komuś muszę przydzielić punkt za ten etap, więc... powędruje on do Breeze! Cóż, nie odmawiając wkładu innym, ona chyba po prostu najbardziej się postarała.
 
W pierwszym poście zapomniałem sprecyzować w jaki sposób powinniście wysyłać Wasze odpisy. Najlepiej, żeby zostały po prostu napisane w tymże temacie, ale jeśli ktoś woli przesłać mi na priva, to też nic się nie stanie.
 
Warto by też było napisać chociaż parę słów o nagradzaniu. Jak może wiecie, na forum organizowany jest wielki świąteczny event. W większości działów można znaleźć zabawę, lub konkurs, w którym za wygraną, czy chociaż aktywny udział, otrzymuje się punkty. Osoby, które zbiorą ich największą ilość, mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne nagrody.
 
To jest właśnie odłam tego eventu dziale Pinkie Pie. Zachęcam wszystkich do udziału, bo już mamy pierwszą faworytkę do zwycięstwa! Jeśli chodzi o punktację, to najlepsze osoby otrzymają odpowiednio:
1 miejsce – 5 punktów
2 miejsce – 3 punkty
3 miejsce – 1 punkt
 
Wierzcie mi, nawet o jeden punkt jest zawsze warto zawalczyć. Oczywiście zachęcam także do spróbowania sił w innych działach!
 
To by było chyba na tyle, jeśli chodzi o kwestie informacyjne. Nie przeciągając już dłużej, oto następny etap:
 
Sporo kucyków wyjeżdża na święta, by zobaczyć się z najbliższymi. Niektórzy wybierają się nawet wraz z rodziną do dalekich krain, by spędzić ten magiczny czas w ciekawym i egzotycznym otoczeniu. Na święta zawsze otrzymuję pełno pocztówek z takich miejsc. Jednak w tym roku dostałam ich podejrzanie mało. Hej, może po prostu listonoszowi pomyliły się adresy i to Wy otrzymaliście część z nich? Jeśli tak, to koniecznie je do mnie wyślijcie! Będę dzień i noc czekała przy skrzynce na listy, żeby sprawdzić czy coś już doszło!
 
W tym etapie macie za zadanie wysłać do Pinkie świąteczną "pocztówkę" (czyli po prostu jakiś obrazek). Co konkretniej? Tu już zdam się na Waszą wyobraźnię. Najlepiej, żeby pojawiły się jakieś kucyki, choć i to nie jest wymagane. Macie dwie możliwości: samemu skonstruować taką "pocztówkę" (może być nawet bardzo uproszczona), lub skorzystać z jakiegoś arta dostępnego w internecie, jednak w tym drugim przypadku, żeby nie było za prosto, musicie napisać dlaczego właśnie ten obrazek kojarzy Wam się ze świętami (po raz kolejny – absurd dozwolony i mile widziany).
 
 
Na odpis macie czas do piątku (lojalnie ostrzegam!).
 
Powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3974cf9380.jpeg

 

Trochę czasu mi to zajęło :RPHVO: Szukanie materiałów, bawienie się z gimp'em, którego nie znam zbytnio, bo na paint'cie nie wszystko idzie zrobić, aaale...

Po raz kolejny spędziłam trochę czasu tworząc coś nowego, czego jeszcze nie robiłam i czuje z tego satysfakcję  :rariderp:

 

Co do powodu wyboru obrazka (a właściwie mieszanki obrazków), to wybrałam przede wszystkim taki vector postaci, ponieważ śpiewanie kolęd jest jedną z moich ulubionych świątecznych tradycji. Poza tym... jak widać lubię Rarcie  :rarityawesome:  

Mam nadzieję, że praca przypadnie do gustu  :rariderp: I miło wiedzieć, że za poprzedni etap otrzymałam punkt, dzięki!  :rarityexcited:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto coś ode mnie zajęło  mi to 3 dni  :pinkie:  , moim kucykiem tez jest Rarity ponieważ fajnie mi się ja rysuje i jest jedną z dwóch postaci którą w miarę opanowałem. (drugą jest Pinkie), a rysuję dopiero tydzień. :TaTds: . Wybrałem papier bo lepiej mi na nim  wychodzi, a na gimpie się uczę.

Postać tą ukazałem tak ponieważ zainspirowała mnie scenka z pierwszego odcinka 1 sezonu jak Rarity przygotowywała sale na święto słońca :rarityawesome:

 

Podobnie na mim rysunku Rarity dekoruję (właściwie kończy) choinkę.

 

http://s28.postimg.org/4gsq743v1/image.jpg Jakość foto nie powala aparat z  fona 3mpx.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... podczas rozdawania punktów zwracam uwagę na wiele czynników – starania, nakład czasu włożonego w przygotowanie pracy, estetyczność, czy efekt końcowy. Przyznaję, że przedstawione powyżej pocztówki są naprawdę interesujące i wyłonienie tylko jednego zwycięzcy mogłoby być dla mnie trudne. Dlatego też jestem niezwykle szczęśliwy, że może być ich więcej  :pinkie4: .

 

Zarówno Breeze, jak i KamilPL 94 otrzymują w tym etapie po punkcie!

 

Póki co sytuacja wygląda więc tak:

Breeze – 2 punkty

KamilPL 94 – 1 punkt

 

Najwyższy czas na kolejny etap! Co nas czeka tym razem?

 

Przyszła pora na najprzyjemniejsze zadanie do wykonania przed świętami, a dokładnie... kupowanie prezentów! To zajmie sporo czasu, ponieważ mam wieeele przyjaciół, których muszę obdarować. Może byłoby szybciej, gdybyście mi pomogli? Tak, to całkiem niezły plan! A mówią, że mam same głupie pomysły  :ppshrug: .

 

Tym razem wasze zadanie jest proste. Musicie wymyśleć jakiś prezent (obrazki mile widziane) dla dowolnego kucyka znanego z serialu, a następnie napisać dlaczego akurat ta rzecz najbardziej się nadaje jako podarek dla owej postaci.

 

 

Na odpis jest czas aż do samej wigilii.

 

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Pinkie, oto przedstawiam ci świetny prezent dla Rainbow Dash:

roxy-deska-snowboardowa-silhouette.jpg

SNOWBOARD! Wyobraź sobie jak ktoś tak zręczny i wysportowany poradzi sobie z tą deską. Będzie jeździć po całym Ponyville z oszałamiającą prędkością, a już nie wspominam o sztuczkach. To da jej mnóstwo nowych możliwości. Będzie robić wrażenie nad całym Ponyville i nie tylko. Salta, fikołki, przeskoki, używanie skrzydeł do wzlecenia w powietrze, zostawianie śladu na chmurach, zjazdy po dachach, zygzaki i niewyobrażalna prędkość. Przecież to jej żywioł, z pewnością jest to najlepszy prezent jaki możesz jej dać, a gdy wszyscy będą się zachwycać jej jazdą będziesz mogła się pochawalić, że ten prezent jest od ciebie :).

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam prezent prosto z serca dla ciebie Pinkie! Jest to pudło w którym znajduje się to:

 

LED-Zep-T-Shirt-100-Cotton-LED-Light-T-S

EL_SHOELACE06.jpg

redpantsanix400.gif

Santa%20Hat%20Red%2010.jpg?1322458354

 

Pomyśl tylko jak wyjątkowo, wspaniale, imprezowo i świetlnie będziesz w tym wyglądać. Będziesz mogła przemieszczać się w ciemną noc i nic ci nie będzie, ponadto koszulka reaguje na dźwięki muzyki i zapala się pod bity! Będziesz najbardziej imprezową klaczą pod słońcem, a przynajmniej jeszcze bardziej niż teraz. To najbardziej imprezowy strój jaki udało mi się znaleźć i mam nadzieję że się z niego ucieszysz. Pomyśl o innych jego zastosowaniach:

1. Imprezowy bałwan.

2. Imprezowa choinka.

3. Imprezowy piesek.

4. Imprezowy strach na wróble.

5. Imprezowy worek mąki.

6. Imprezowy strój pogrzebowy.

7. Imprezowy strój na imprezę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinki, mam fajny prezent jaki możesz podarować Applejack.

Jest to tzw "Kowbojski zestaw rodeo"  wszyscy dobrze wiemy że rodeo to jej pasje więc na pewno się jej to spodoba.

 

W skład tegoż tu stawu wchodzą:

 

-Buty kowbojki z ostrogami.

indeks.jpg

- Czapka kowbojska (co prawda ma już jedną ale czemu nie ma mieć zapasowej heh :pinkie4: ) I chustę do zestawu.

kapelusz_kowbojski_filc_welna_owcza_003_

images.jpg

- Kowbojski strój.

imagesq.jpg

- Lasso aby mogła poszywać na nim swoje zniewalające umiejętności np: jak w odcinku z trixie,

Ist2_2607087_lasso.jpg

 

- Mechaniczny byk aby mogła zapraszać swoich przyjaciół na wspólne zabawy rodeo.

 

349766_1321349261311_o.jpg

 

 

Tylko pomyśl Applejack lubi rodeo, a zawłaszcza zawody więc ten prezent na pewno się jej spodoba . Ona od zawsze lubiła takie kowbojskie klimaty są one nierozerwalną  częścią jej. Tak samo rodeo a nie ma nic lepszego i bardzie klimatycznego niż ten zestaw . Jóź sobie wyobrażam ją w kowbojskim stroju pokazującą swoje umiejętności w rodeo :applejack: . Najpierw jej słynne sztuczki z lasso, później na mechanicznym byku. 

I to  zachwycenie publiczności.

Lub ciebie i reszty przyjaciółek.Może nawet któraś z was skusi się na jakieś zawody lub rodeo party??? Kto wie.

Jedno jest pewne jest to według mnie najlepszy prezent jaki możesz jej dać, i którego nie raz będzie dobrze i miło wspominać. :aj5:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałam nad tym, którą postać w tym roku obdarować prezentami  :rariderp: I w końcu zdecydowałam, że będzie to Fluttershy  :RPHVO: Zawsze jest gotowa pomagać kucykom, jak i swoim małym zwierzątkom. Właśnie... zwierzątka. Już dość długo się nimi wszystkimi zajmuje. I pewnie parę rzeczy się już zużyło lub skończyło. Zatem postanowiłam zostać w tym roku jej mikołajem i podarować parę drobiazgów, które pomogą jej w codziennych obowiązkach, jak i umilą czas jej maluszkom. 

 

bcadc4aa93.jpeg

1c78f2d7c0.jpeg

 

293b458d45.jpeg

 

53b2520e01.jpeg

 

8cdeb4faa7.jpeg

5fbe59e9fd.jpeg

 

I jeszcze jako dodatek na chłodne zimowe wieczory  :rarityawesome::

00036659.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie prezenty są świetne, a jako że to prawdopodobnie przedostatni etap... postanowiłem dać po punkcie każdemu z Was! Taki świąteczny prezent ode mnie (tak, jestem sknerą, więc uznajcie, że to szczyt hojności z mojej strony  :pun: ).

 

Klasyfikacja wygląda więc na dzień dzisiejszy tak:

Breeze – 3 punkty

KamilPL 94 – 2 punkty

Rainbow Dash :)– 1 punkt

Sajback claus – 1 punkt 

 

Czas najwyższy na ostateczny z ostatnich etapów (chyba, że po jego zakończeniu wyjdzie w klasyfikacji remis, wtedy będzie jeszcze ostatni z ostatecznych z ostatnich). Gotowi? Start!

 

Zadanie jest zarazem proste i trudne, mianowicie trzeba dokończyć świąteczne opowiadanko! Nie musi być specjalnie długie ani skomplikowane, ot krótka historyjka. Oczywiście, należy unikać treści... kontrowersyjnych. Sposób, w jaki to wywiążecie się z tego questa zależy już tylko od Was! Zatem, do dzieła!

 

W pewną szczególną, niezwykłą noc, szóstka najlepszych przyjaciółek zabrała się przy suto zastawionym stole. Fluttershy, Rarity, Twilight, Rainbow, Applejack (i ja!) właśnie miały zasiąść do wigilijnej uczty, kiedy nagle...

 

...stojąca w rogu pokoju choinka ożyła i zaczęła miotać we wszystkich wybuchowymi bombkami. Przerażone klacze natychmiast ewakuowały się z pomieszczenia. Wszystkie, z wyjątkiem Pinkie Pie, która bohatersko...

 

Eee, nasza różowa klacz się chyba nieco zapędziła. Chociaż... Dam Wam dwie możliwości, opowiadanie możecie zacząć od momentu w którym skończyłem ja, albo Pinkie. Wybierzcie wersję najbardziej trafiającą w gust i... piszcie! To wcale nie jest trudno. A nuż wyjdzie coś bardzo interesującego?

 

 

Czas macie do... niech będzie 30 grudnia  :pinkie4: 

Życzę Powodzenia... no i Wesołych Świąt, oczywiście!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pinkie

...Skoczyła na choinkę i zaczeła ją atakować jedzeniem ze stołu. W końcu choinka zaprzestała ataków i znów była zwykłym drzewkiem. Pojawił się jednak inny problem-Nie było jedzenia! Zdaje mi się, że mam gdzieś tort i ciasteczka, i babeczki. Mam pomysł! Nich to będzie dzień słodkości! Nie wiadomo skąd wzieła armatę i wystrzeliła, a stół był nakryty wszelkimi słodyczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem :TaTds:

W pewną szczególną, niezwykłą noc, szóstka najlepszych przyjaciółek zabrała się przy suto zastawionym stole. Fluttershy, Rarity, Twilight, Rainbow, Applejack i Pinkie Pie właśnie miały zasiąść do wigilijnej uczty, kiedy nagle stojąca w rogu pokoju choinka ożyła i zaczęła miotać we wszystkich wybuchowymi bombkami. Przerażone klacze natychmiast ewakuowały się z pomieszczenia. Wszystkie, z wyjątkiem Pinkie Pie, która bohatersko zaczęła obrzucać choinkę wszelkim jedzeniem, które było na stole. Jednak z każdym rzutem drzewko denerwowało się coraz bardziej, , kiedy skończyło się jedzenie dzielna klacz poczęła rzucać meblami. Kiedy one także się skończyły, choinka zaczęła szarżować na Pinkie, lecz dzielny kucyk nie zamierzał się tak łatwo poddać i zmierzył się z drzewkiem w pojedynku na spojrzenia. Choinka była bardzo trudnym przeciwnikiem zważając na dwie bombki zamiast oczu, lecz po kilku godzinach bombki spadły na ziemię i klacz zwyciężyła. Drzewko tak się zdenerwowało, że wystrzeliło w górę jak rakieta zalewając przy okazji okolicę salwą fajerwerków. Następnie założyło koalicję nagonasiennych wraz z entami z władcy pierścieni w celu przejęcia władzy nad Equestrią. Celestia nie miała zamiaru jednak tak łatwo się poddać i wezwała na pomoc trzystu, wraz z Leonidasem na czele w celu zatrzymania nagonasiennych. Do armii dołączyła także Pinkie jako zastępca Leonidasa, a jako negocjatora wybrano ojca chrzestnego, wraz z Obi wan kenobim, by w razie czego było nieco mocy w tym wszystkim. Za dnia doszło do wielkiej bitwy w trakcie, której niebo pokryło się różowymi chmurami, z których zaczął padać czekoladowy deszcz. Bitwa była zacięta i trudna. Wielu do dziś wytrzepuje z włosów brokat i serpentyny, które różowa klacz co chwila wystrzeliwała w kierunku wroga. W tym czasie choinka uciekła do swojego nowo wybudowanego zamku, by się tam ukryć, jednak Leonidas i Pinkie zmierzały tuż za nią. W końcu spotkali się na dachu zamku, by rozpocząć ostateczną rozgrywkę! W końcu otrzymała potężny Sparta i Pinkie kick, który sprawił, że wyleciała w powietrze rozsypując po całej Equestrii cukierki o różnych smakach. tego samego dnia spartanie wraz z kucykami zorganizowali wielką ucztę połączoną z konsunkcją słodyczy i epicko wielką imprezą Pinkie. I tym razem upewniono się, że choinka nie będzie sprawiać kłopotów
KONIEC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem wersji od którego skączył Baffling :fluttershy4: .

Lecz moja historyjka jest pełna , czyli jest tekst z początku + mój. :yay:

W pewną szczególną, niezwykłą noc, szóstka najlepszych przyjaciółek zabrała się przy suto zastawionym stole. Fluttershy, Rarity, Twilight, Rainbow, Applejack (i ja!) właśnie miały zasiąść do wigilijnej uczty, kiedy nagle pojawiły się przerażone Sweetie Belle, Apple Bloom i Scootaloo. Opowiadały z trudem że kiedy wybierały się do nich na wigilię zauważyły paraspritey które zjadały kucykom choinki , ciasteczka i inne łakocie.


Kiedy to usłyszała Pinkie to od razu wybiegła z pomieszczenia, a za nią Twilight, Rarity i Rainbow Dash.
Tylko Fluttershy i Applejacak zostały ze znaczkową ligą.
Kiedy Pinkie ujrzała ogrom zniszczeń jakie to wyrządziły paraspritey to zdenerwowana pogalopowała do cukrowego kącika po instrumenty które już raz użyła do przegonienia paraspriteyów z Ponyville.
Po czym dała dla każdej ze swoich przyjaciółek i znaczkowej ligi po jednym z instrumentów z wyjątkiem Twilight i Rainbow Dash które wyznaczyła do pomocy przy nadzorowaniu i czym prędzej zagoniły paraspritey do lasu Everfree .
Kiedy to zadowolone z tego że po raz drugi udało się pozbyć plagi bez zniszczenia miasta wróciły z powrotem to zauważyły kolejny problem z skąd wziąć choinki i ciastka ? Wszystkie zjadły paraspritey zostało tylko parę gałązek z choinek.
Twilight wpadała na pomysł aby z różnych przedmiotów i resztek choinek zrobić jedną wspólna choinkę w centrum Ponywille, po czym z przyjaciółkami udały się do cukrowego kącika prosząc państwo Cake o udostępnianie sprzętu i produktów na ciastka na Wigilie.
Nie musieli ich długo namawiać ponieważ od razu się zgodzi, ba zaproponowali im nawet swoją pomoc ponieważ tez stracili ciastka.
W końcu zaczęli pieczenie dla całego Ponywille , uwijali się jak przy produkcji soku z rodzina Applejack. Dzieki czarom i planowi Twilight udało się im upiec bardzo dużo ciastek , nawet szybciej i sprawniej niż kiedy robiły sok jabłkowy.
Kiedy pieczenie dobiegło końca , całe Ponywille zabrało się przy okrągłym stole w którego centrum była choinka .
Po czym wspólnie całe Ponyville zasiadło do Wigilijnego stołu , wszyscy bardzo dobrze się bawili.
W międzyczasie pojawiła się nawet Księżniczka Celestia i Luna , zaciekawione widokiem świętujących wspólnie kucyków.
Później Twilight jak zawsze zdała raport o jej nauce o magi przyjaźni.
Od tej pory całe Ponywille po wigiliach w swoich domach, zbiera się w centrum przy jednym stole na pamiątkę tych wydarzeń świętując Wigilię serdeczności razem, trwożąc nowa kucykową tradycje.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie zwłokę, ale przez ostatnie kilka dni nie było mnie w domu. Na szczęście termin konkursów został przesunięty, więc mamy troszkę więcej czasu na rozstrzygnięcie. Wracając do samego eventu:

 

Postanowiłem przyznać po punkcie Sajbackowi i Kamilowi (choć tego drugiego chciałbym poprosić o zwracanie większej uwagi na stronę techniczną tekstu).

 

Punktacja wygląda zatem tak:

Breeze – 3 punkty

KamilPL 94 – 3 punkty

Sajback claus – 2 punkty

Rainbow Dash ;) – 1 punkt

 

Wychodzi na to, że trzeba będzie zrobić specjalną rundę finałową. Rainbow Dash ;) niestety nie udało się zająć pozycji na podium. Sajback claus ma już za to zapewnione trzecie miejsce. Kto zdobędzie drugie, a kto pierwsze? Przekonajmy się!

 

Ta runda jest przeznaczona tylko dla finalistów (Breeze i KamilPL 94), więc prosiłabym wszystkich innych o powstrzymanie się od pisania komentarzy. Dziękuję  :pinkie3: .

 

Tym razem zadanie jest otwarte. Rzucę hasło, dające spore pole do popisu, a każdy z Was zinterpretuje je na swój sposób. Możecie napisać opowiadanko, narysować coś, wymyśleć piosenkę, zrobić parę zdjęć... wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy (no, prawie wszystko)!

Ten, którego praca okaże się ciekawsza – wygra. Przegrany zajmie zaś drugie miejsce w rankingu. Warto się postarać!

 

Hasło brzmi: "Szampańska zabawa sylwestrowa"

 

Jedynym ograniczeniem jest przymus umieszczenie w Waszych pracach postaci Pinkie (choć nie musi być na pierwszym planie). Zadanie nie jest łatwe, dlatego też macie sporo czasu na jego wykonanie.

 

 

Posty możecie zamieszczać do  9 stycznia. Wtedy dowiemy się, jak ostatecznie będzie wyglądało podium. Dziękuję wszystkim za udział, także tym, którym się niestety nie udało. Może następnym razem?

 

Powodzenia!

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem co zrobić,ale że nie chciałem się powtarzać z rodzajem pracy ,to napisałem Piosenkę . :yay:

Tekst napisałem na postawie melodii utworu Dżem- Czerwony jak cegła. :pinkie:

Z racji tego że melodia fajnie brzmi i lubię te Bluesowe klimaty :fluttershy4:

Może trochę krótkie zwrotki ale ciężko jest coś dobrać pod tą melodię. :TaTds:

 

 

Nie wiesz co ze sobą zrobić?


Chodzisz w ciąż z kąta w kąt?
Na sylwestra nikt cie nie zaprosił, i chcesz gdzieś iść z tond.
Ale się nie martw, bo impreza dziś jest.
Impreza sylwestrowa , w cukrowym Kąciku u Pinkie Pie.
U Pinkie Pie.


Ref:Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Nie mogę tu siedzieć gdy tam bawią się!
Muszę być,muszę tam być.

I w końcu tam jesteś widzisz całe Mane 6 , no i całe Ponywille,
będzie tu bawić się.
Pinkie wyciągnie imprezowa armatę.
I zabawa  rozkręci się, i będziesz się bawić  , dobrze bawić się .

Dobrze bawić się .


Ref:Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Nie mogę tu siedzieć gdy tam bawią się!
Muszę być,muszę tam być.

Zabawa trwa w najlepsze , ktoś o tort poślizgną się .
Wszędzie była kupa śmiechu, tak u Pinkie już jest.
Bo u Pinkie jak u Pinkie , zabawa najlepsza jest,
najlepsza jest.


Ref:Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Nie mogę tu siedzieć gdy tam bawią się!
Muszę być,muszę tam być.

W końcu nastała północ , Luna zjawia się.
Odpalono Fajerwerki , szampan też polał się.
Wszyscy zadowoleni, nadszedł już Nowy Rok.
Nadszedł nowy rok.


Ref:Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Sylwester u Pinkie , dziś zaczyna się.
Muszę być,muszę tam być.
Nie mogę tu siedzieć gdy tam bawią się!
Muszę być,muszę tam być.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, KamilPL 94 zostaje zwycięzcą naszego małego konkursu, gratulacje (choć jestem zmuszony go poprosić, by w przyszłości bardziej uważał na błędy ortograficzne)!

 

Event w dziale Pinkie dobiegł oficjalnie końca, przedstawiam więc ostateczne wyniki:

I miejsce – KamilPL 94 (4 punkty)

II miejsce – Breeze (3 punkty)

III miejsce – Sajback claus (2 punkty)

 

Wszyscy, którzy dostali się na podium, otrzymają specjalne punkty, naliczane do ogólnej forumowej puli. Mam nadzieję, że uda Wam się coś wygrać, bo nagrody są naprawdę ciekawe!

 

Tutaj macie napisane kto dostał ile punktów w owym ogólnoforumowym evencie (przynajmniej, jeśli chodzi o nasz dział):

KamilPL 94 – 5 punktów

Breeze – 3 punkty

Sajback claus – 1 punkt

 

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i życzę udanego połowu nagród!

 

Temat pozostawię jeszcze na kilka dni otwarty, jakby ktoś się chciał wypowiedzieć na temat konkursu.

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...