Skocz do zawartości

Tęczowe moce Mane6 ?


StarostaXD

Recommended Posts

Nawiązując do wychodzącego Equestria Girls 2 (potwierdzone wraz z promo) widząc tęczowe "włosy" u M6 wygląda na to, że nie będzie to miało nic związanego z sezonem czwartym? Mówili, że nic z Equestria Girls nie pojawi się w serialu, a kucykowe tęczowe moce mogą dotyczyć tego, że w tym filmie EG 2, przyjaciółki w kucykowym świecie też zmienią swoje grzywy w tęczowe. Hm.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Przeżyłem skrzydlatą Twilight, przeżyłem Equestria Girls, przeżyłem oficjalne nadanie imienia Derpy Hooves, to i przeżyję "Rainbow Power". I tak prawdobodobnie będzie to używane jedynie od święta, tak jak teraz Elementy Harmonii.

Swoją drogą chyba już wiem po co jest ta skrzynka...

Link do komentarza

Ja sama nie wiem, po co te tęczowe moce. Może to tylko wygląd? Mi podoba się tęczowa Dashie, bo tylko u niej kolor grzywy normalny pozostał (lecz także są małe zmiany... ja nie zauważyłam ich na początku). Najmniej FS, choć ulub kuc. Wina tych kolorków. Sama też się domyślam, co będzie w finale...

EDIT: AJ wygląda gorzej niż Flutty

Edytowano przez Twishy Pie
Link do komentarza

O ile te 5 lat MLP, które dostaniemy nie zmieni się w monotonny serial z końcem pomysłów na odcinki i jak widać z powyższego wideo pomysłów na siłę dla zabawek z powodu sukcesów finansowych z poprzednich lat...

Link do komentarza

O w kopyto Sombry, szykuje się przypał.

Tęczowe Królestwo. Gdzie? Jak? Dlaczego? (nieważne, nieważne, zabawki)

A więc Panowie z Hasbro szykują "dzielnicę" dla Twalot'a. Hmmm ... podejrzana sprawa. Raczej nie spodziewałbym się powtórki z Crystal Empire, że całe miasto pojawi się znikąd. Ostatnie epizody w których był spory nacisk na stary Zamek Królewskich Sióstr raczej sugerują, że to będzie baza operacyjna Twilight ( i przy okazji seria zabawek pt. zamek księżniczki XD). Dziwnym trafem również tam znajduje się Drzewo Harmonii z którego wziął się kuferek zawierający najpewniej Rainbow Powers. Do tego Zamek w Everfree jest blisko Ponyville.

Analizując te dane, dochodzę do wniosku, że Tęczowe Królestwo z dużym prawdopodobieństwem będzie zlokalizowane na terenie Everfree (RIP for Evefree Forest), a tęczowe moce najpewniej będą efektem podobnym do "krystalizacji" która objęła wszystkie kuce w CE po aktywacji Kryształowego Serca. Wskazują na to zabawki Rainbw Powers np. Vinyl, czy Cadance.

To by też tłumaczyło dwa rodzaje wyglądu Rainbow Powers. Innymi słowy chwilowe Rainbow Powers dostaną wszystkie kucyki obecne na miejscu, także randomy. Natomiast permanentne moce otrzymają tylko M6 ... wiecie, ta wersja z dłuższymi grzywami. 

EDIT: O Celestio dopiero teraz przyswoiłem! Zauważyliście że Twilight na nalepkach z Rainbow Powers, nosi na głowie Element Magii? My mind is blown.

Edytowano przez Razjel666
  • +1 1
Link do komentarza

UWAGA !

Potwierdzone jest że w odcinku z brezami/elfikami będzie klucz. W zestawie z Fluttershy, stworzonkiem, jest dołączony klucz.

medium.jpg

                                                                     

EDIT: Najprawdopodobniej informacja o królestwie to prawda. Zobaczcie na zdjęcia:

 

medium.jpg

             554050__safe_toy_tree_season+4_spoiler-c

554055__safe_tree_season+4_spoiler-colon

Edytowano przez StarostaXD
Link do komentarza

Tęczowe klucze, tęczowe królestwo, tęczowe kucyki (na razie w sklepach), tęczowe equestria girls (po 4 sezonie)... zaraz zacznę wymiotować tęczą ;_;. A tak serio, mam wrażenie że przez te klucze Twi wyląduje znów w świecie ludzi, albo będą jakoś powiązane z EG, w końcu tu tęcza i tu, przypadek? Nie sądzę.

Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...