Skocz do zawartości

Code of Hero - Ares Prime


Generalek

Recommended Posts

- Zaraz, chwila... po pierwsze, nie porwałem nikogo. To był ktoś inny, i ja wiem  kto porwał wasze przywódczynie. Nie bądź głupi białkowcu, po co miałbym je porywać? Nie znam tego świata, zresztą nie będę się kłócił z byle szeregowcem! - huknąłem na konusa. - Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć, twoje władczynie porwał ktoś inny. Gdzie jest tu jakiś oficer dowodzący?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dokładnie za tobą - usłyszałeś za sobą znajomy głos. Odwróciłeś się. Ponad budynkami przeleciała powoli sama Twilight Sparkle, po czym wylądowała nieco niezgrabnie koło żołnierza. Spojrzała na ciebie nieprzyjemnym wzrokiem - Księżniczka Celestia i księżniczka Luna zostały kilka minut temu zaatakowane i porwane przez wielkiego, stalowego "humanoida". Sama go widziałam i wiem, jak wygląda, ale... widziałam też, jak ty zmieniasz się coś zupełnie innego, czym jesteś. Zmiana wyglądu to dla ciebie nic trudnego... - po chwili jednak klacz potrząsnęła głową i ponownie na ciebie spojrzała, tym razem nieco bardziej przyjaźnie, ale i stanowczo - Przepraszam, ale jako jedna z władczyń Equestrii mam obowiązek uwolnić księżniczki i ukarać winowajcę. Ty zaś jesteś jak na razie jedynym podejrzanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak się składa, Twilight Sparkle, że doskonale wiem kto to był. To jedna z najgorszych mend i morderców jacy kiedykolwiek stąpali po powierzchni Cybertronu.

To Deadlock, Decepticon. Mój najgorszy nemezis który poprostu nie ma zamiaru umrzeć. - warknąłem w gniewie uderzają pięścią o dłoń. - On doskonale wiedział jak dopaść te dwie, a co dziwniejsze... nie porywałby istot organicznych, gdyby nie miał ważnego powodu lub motywu. Życie waszych przywódczyń wisi na włosku i od ''widzi mi się'' tego psychopaty. Więc albo ustalimy gdzie ten rdzawy złom mógł je zabrać, albo będziemy się bawić w bezsensowe spory, na które nie zamierzam tracić czasu. Dopadłbym go... jednak musiałem uratować jednego z waszych przed śmiercią, gdy ten psychol rozwalił jeden z domów. - wskazałem na miejsce gdzie Con usiłował zabić kuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twoje słowa nie wystarczą do oczyszczenia się z zarzutów - stwierdziła Twilight i zrobiła małą pauzę - Jednakże... - kontynuowała po chwili - Należy zrobić wszystko, by je sprawdzić - klacz kierowała swe słowa bardziej w powietrze, niż w twoim kierunku. Wyglądało to, jakby mówiła nieco z przymusu. Co więcej, strażnik przysłuchiwał się temu z kamienną miną - Myślę, że ja, jako alicorn i księżniczka Equestrii, będę w stanie cię pilnować, byś pomóc nam znaleźć Celestię i Lunę oraz nie przyczynił się do kolejnych zniszczeń - klacz odwróciła się do żołnierza i wskazała kopytem zniszczoną wieżę - Przekaż wszystkim to, co teraz powiedziałam, dobrze?

Strażnik pochylił się jedynie w szybkim ukłonie i wyskoczył w powietrze, już się tobą nie przejmując. Twilight zaś ponownie zwróciła się do ciebie, posyłając tym razem ciepły uśmiech:

- Moje przyjaciółki nauczyły mnie, że czasem trzeba komuś zaufać mimo dręczących cię wątpliwości. A jedynie ty możesz mi pomóc odzyskać księżniczki. Jakimi motywami kieruje się ten cały Deadlock? Na czym mu zależy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się trochę chciało, kiedy Twilight powierziała że ma niby mnie pilnować. Ha, żeby jeszcze oni mogli mi w jakiś sposób zagrozić. 

Mimo to, czuję się odpowiedzialny w pewnym znaczeniu. Skoro Deadlock porwał przywódczynie tej rasy, ma w tym konkretny cel. Ale jaki?

 

- Deadlock to psychopata, który czerpie radość ze zniszczenia i siania zamętu. Dla rozrywki spaliłby to miasto, a wszystkich mieszkańców rozdeptałby jak robaki. Jedyne na czym mu zależy to władza i bogactwo. O tak, dla niego nie liczy się żadne życie, ani organiczne ani mechaniczne. 

Podejrzewam, że Deadlock nie działał sam, doskonale wiedział gdzie uderzyć i w kogo. Porwał wasze przywódczynie, więc z pewnością może niebawem wysłać rządania okupu. Czy wasza kraina toczy wojnę, lub spory z sąsiednimi państwami? Albo czy te... Księżniczki, miały jakiś przeciwników politycznych? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...