Skocz do zawartości

Ulubiony zamek z Heroes 3


wiej007

Jaki jest twój ulubiony zamek z Heroes 3  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest twój ulubiony zamek z Heroes 3

    • Zamek
      4
    • Bastion
      8
    • Forteca
      11
    • Inferno
      4
    • Nekropolia
      15
    • Lochy
      5
    • Twierdza
      5
    • Cytadela
      4
    • Wrota żywiołów
      8


Recommended Posts

Twierdza Cytadela/Nekro/Loch/Inferno(nie jestem pewien do tych zamków. kolejności ich.) Forteca Zamek WŻ/Bastion. Twierdzą gram ostatnio 99% gier (grałem). Szybkość i moc. Cytadela - za gorgony. Reszta to tylko zbędne jednostki odciągające wroga od zabicia gorgon i ew coś tam robiące. Jeszcze hydrale są milusie. I wywerny nawet. Nekro - to na tym zamku osiągnąłem największą armię, byłoby over 25k jednostek, jak dobrze pamiętam. Murzyn na kuniu, Lisz/cze, wampiry...i smoczki, jak im jakimś cudem wejdzie postarzanie (chyba tylko 2 razy w całej mojej grze mi się to udało). Nie używam zjaw, useless imo. Loch - potrzebuje nerfa. Albo to ja jestem zbyt agresywny w ekspansji. W każdym razie obserwatorzy, meduzy, smoki. Inferno - Czarcie Lordy pwnią system. A Diaboły diabolo fajnie wyglądają i w ogóle. A nawet nie są złe. I jeszcze chmara rogatych demonów. Piesków nie kupuję, według mnie nie mają żadnej wartości oprócz pochłaniania cennej kasy i tury na wybudowanie. Forteca - do kampanii w zupełności wystarczają pierwsze 3-4 jednostki t.j. Gremliny, golemy, magowie...(i coś chyba jeszcze, na pewno nie dżiny) Potem ewentualna rozbudowa, bo kontrolujesz większość mapy i kopalń. I Nagi są fajne <3 Zamek - nie przepadam, zbyt zwykły i zbyt drogi. Ale archaniołki są op. Wspominałem już, że drogo? Wrota żywiołów - fajne jednostki i w ogóle, ale momentami zdają się niedomagać. No i zbyt słodko. Ale dużo jednostek, mnoży się toto jak dzikie. Bastion - lol, elfy. Niby zamek nie jest zły, ale nie lubię go, po prostu. Nie gram jak nie muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony zamek z Heroes III ? U mnie to Nekroopolia (uwielbiam kierować liczami, wampirami i zjawami ), a tak ogólnie to Herosy mnie nie wciągają aż tak, bardziej wolę Disciples II jest tam super klimacik (moje ulubione Rasy to Hordy Nieumarłych i Legion Potępionych ale pewnie Warmen będzie to czytać więc nie będę wychwalać, aby nie spłonąć na stosie :))

Też lubię Disciples II :P Szkoda, że miałem ją na 2CD a jedną zgubiłem xd ~warmi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1. Wrota Żywiołów (taaaakie słitaśne!) 2. Zamek (aniołki, yay!) 3. Bastion (pegazy, smoczątka i jednorożce) 4. Lochy (Smoczątka <3 I jeszcze bohater, który ma wskrzeszenie ) 5. Nekropolia (Kierowanie bandą umarlaków nie jest zbyt fascynujące, ale nekromancja to całkiem przydatna rzecz. A wampirzy lordowie kojarzą mi się z moim kolegą z klasy, bez obrazy Irku) 6. Cytadela (relaksujący klimacik) 7. Twierdza (ptaki gromu są fajniuśnie, ale oprócz nich jest sporo dzikusów) 8. Forteca (gamonie i krasnoludki, ale przynajmniej można jakieś dobre zaklęcia dostać) A całkiem nielubiane: Inferno. Zgiń i przepadnij, siedlisko demonów. Ale i tak zwykle grałam na przemian różnymi zamkami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...