Skocz do zawartości

Ocena pracy avatara władcy zamętu i chaosu oraz pomocników


Recommended Posts

Idąc za przykładem innych działów, stworzyłem temat, w którym możecie narzekać na moje lenistwo, brak chęci, nudne pomysły i tego typu podobne rzeczy. Możecie oczywiście także chwalić mnie za kreatywność, wszechzajedwabistość, wkład w istnienie działu i tak dalej, aż dojdziemy do nieskończoności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  1. Moim zdaniem Sajback powinien przestać głupio komentować większość postów w dziale (przykład post wyżej), bo to w ogóle nie jest śmieszne i fajne. W sumie to wygląda to tak, jakby na siłę próbował zrobić z siebie głupka. Takie jest moje zdanie.
  2. Po co w ogóle ten temat? Jest galeria i ona w zupełności wystarczy. Do tego nie sądzę, aby ktokolwiek chciał tutaj odpowiadać. Nie licząc Twojej przecudownej "żony".
  3. Obrazek działowy składa się jedynie z obrazka z dA, ohydnej czcionki i kilku przyklejonych ozdóbek, bo przecież są takie ładne...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ehh... . Znowu ona, muszę najpierw napić się kawy... . No to może po kolei.

1. Znalazła się królowa powagi. Przecież, to jest dział Discorda. Za dużo powagi byłoby niezdrowe dla działu. Nie wiem, co jest złego w odrobinie chaosu w moich odpisach i komentarzach. Chyba tylko tobie to przeszkadza. Co do posta powyżej, to chyba napisałem do ciebie o tym na PW już, więc o brak reakcji na porady nie możesz mnie obwiniać.

2. A po co jest:

Ten temat: http://mlppolska.pl/watek/6947-filmy-z-daring-do/

Ten temat: http://mlppolska.pl/watek/2744-ksi%C4%99%C5%BCycowe-kino/#entry509235

Albo ten temat: http://mlppolska.pl/watek/3570-rainbow-dash-filmiki/

Wszystkie działają na tej samej zasadzie co ten, który zacytowałaś, a to nie moja wina, że użytkownikom nie chce się wstawiać filmików z Discordem.

3. Straszne! Jakby to było coś złego. Taki obrazek według mnie pasuje najbardziej. I nie mów mi, że to jedyny taki na całym forum. W innych działach także są obrazki z da i nazwa avatara, a tam nie sępisz "rety! jakie to ohydne!".

Jeszcze jakieś uwagi?

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przyjmujesz każdy hejt... Czyżby avatar Discorda był tak samo prawdomówny, co postać, której działem się zajmuje? Uważasz się za tego lepszego. Zachowujesz się, jakbyś był Wielkim Avatarem i ogłaszasz to całemu światu. Do tego od razu widać, co myślisz o zdaniu innych użytkowników i Avatarów, którzy mają większe doświadczenie niż ty sam będziesz mieć kiedykolwiek. Nie mówiąc już o tym, że Twoje pozbawione powagi posty, które mają sprawić, że atmosfera w tym dziale będzie dobra Cię pogrążają. Tak jak to, jak dobrze znosisz wszelką krytykę. No i nie tylko ja zgodzę się z faktem, że Cava ma rację. I ty zamiast posłuchać jej i coś zrobić, to zachowujesz się jak zwykłe dziecko, któremu odebrano lizaka. Jeżeli Twoja postawa się nie zmieni, to nie licz na zbyt wielką aktywność w dziale, bo ludzie po prostu widzą, jak ,,dobrym" jesteś Avatarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu piła mechaniczna. Na początek łaskawie powiedz jak powinno wyglądać profesjonalne przyjęcie hejtu. Odniosłem się do jej rad, tak jak ja je postrzegam. Podałem przykłady dlaczego tak sądzę i nie widzę w twoim poście wyjaśnienia dlaczego moje odpowiedzi co do jej rad są bezpodstawnie zarzucone albo złe. To że ktoś jest moderatorem, to nie znaczy że jest święty i nieomylny. Na razie tylko Cava zwraca mi uwagę w tej kwestii. A ty jedynie potwierdzasz jej słowa, bez żadnego przykładu co do mojej "głupoty" w kwestii prowadzenia działu. Napisałeś avatarów i użytkowników. Na razie to tylko użytkownik (ty) i avatar (Cava). Oczywiście że wszyscy są bardziej doświadczeni ode mnie. Podaj przykład mojego niedoświadczonego zachowania. Nie posłuchałem jej "rady" ponieważ nie uważam jej za dobrą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc... nie mam nic przeciwko wprowadzeniu odrobiny humoru do działu, jednakże nie widzę równocześnie powodu, dla którego humor miałby stanowić główną "atrakcję" działu. Jak to mówią wszystko w nadmiarze szkodzi. Rozumiem, że jest to dział Discorda i chaos w tym akurat dziale jest wskazany, jednak należałoby choć trochę  zachować powagi. Swoją drogą też nie rozumiem sensu powstania całkowicie osobnego tematu na gify z Discoredem, fakt, faktem temat zwie się animacje i filmiki, jednakże poza filmikiem w pierwszym poście nie widziałem żadnego innego tylko gify, a do tego, żeby wstawić takie arty wystarczy temat galerii. Więc albo wyczyścisz temat z gifów i nakażesz umieszczanie w tym temacie tylko filmików, albo po prostu usuń ten temat, bo wydaje się zbędny. Inna sprawa... zauważyłem, że dość chamsko odnosisz się do osób, które próbują ci pomóc lepiej prowadzić dział. nie podoba mi się taki sposób odpowiadania, dlatego radzę ci to zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc... nie mam nic przeciwko wprowadzeniu odrobiny humoru do działu, jednakże nie widzę równocześnie powodu, dla którego humor miałby stanowić główną "atrakcję" działu. Jak to mówią wszystko w nadmiarze szkodzi. Rozumiem, że jest to dział Discorda i chaos w tym akurat dziale jest wskazany, jednak należałoby choć trochę zachować powagi. Swoją drogą też nie rozumiem sensu powstania całkowicie osobnego tematu na gify z Discoredem, fakt, faktem temat zwie się animacje i filmiki, jednakże poza filmikiem w pierwszym poście nie widziałem żadnego innego tylko gify, a do tego, żeby wstawić takie arty wystarczy temat galerii. Więc albo wyczyścisz temat z gifów i nakażesz umieszczanie w tym temacie tylko filmików, albo po prostu usuń ten temat, bo wydaje się zbędny. Inna sprawa... zauważyłem, że dość chamsko odnosisz się do osób, które próbują ci pomóc lepiej prowadzić dział. nie podoba mi się taki sposób odpowiadania, dlatego radzę ci to zmienić.

Nareszcie jakaś konstruktywna krytyka. Co do humoru, to są miejsca w dziale gdzie zachowuję powagę. Nie można mi zarzucić że w dyskusjach jestem niepoważny. Co do sprawy z filmikami, dobrze, pójdę za twoją radą, ponieważ przedstawiłeś mi dokładnie sytuację. Co do chamstwa. No dobrze, postaram się, ale niestety nic nie poradzę że niektóre rady są... raczej bardziej są hejtem niż radą. Ale postaram się uspokoić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 10 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...