Skocz do zawartości

Dialog z Pinkameną


Lyka Kimba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic


- Dostałam go kiedyś od byłej przyjaciółki, nie mam pojęcia dlaczego nie ma zębów. Z pewnością nie jest to moja wina.

 

- Nigdy nie podejrzewałam, że to twoja. Wiem, że masz skłonności sadystyczne, ale nie do tego stopnia by znęcać się nad niewinnymi zwierzętami. Swoją drogą ciekawy z niego okaz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ładny uśmiech. Wiedziałaś że Discord kradnie ci rzeczy z piwnicy, a potem wymienia je na kopie?

-Dziękuję. Tak, wiem, ale nie chciałam psuć mu zabawy... jeszcze.

 

 

-Inaczej? Jak chcesz, to możemy inaczej porozmawiać, jak tylko chcesz.

-Bardzo chętnie porozmawiałabym z Tobą inaczej, ale chyba nie skończyłoby się to dla Ciebie dobrze, Octavio. No chyba, że nalegasz :crazy:

 

 

- Nigdy nie podejrzewałam, że to twoja. Wiem, że masz skłonności sadystyczne, ale nie do tego stopnia by znęcać się nad niewinnymi zwierzętami. Swoją drogą ciekawy z niego okaz. 

-Mam taką nadzieję. Skłonności sadystyczne? Ja tylko czasem rozładowuję napięcie, nie moja wina, że nie potrafią przeżyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie chcę cię sprawdzać. Tak tylko mówię bo staram się zrozumieć twoje motywy i przekonania. 

*rzuca podejrzliwe spojrzenie*

-Motywy? Po co komu motywy? Robię to z czystej chęci rozerwania się i poniekąd z nudów... hihihi.

 

 

- Pozwoliłaś kiedyś Discordowi ci pomóc? W jakikolwiek sposób? Bo wiesz.... zastanawia mnie jego marynarka...

-Nigdy. Widziałam go może ze dwa razy, kiedy podmieniał rzeczy w mojej piwnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest być w ciele Pinkie Pie, najweselszej, najzabawniejszej osoby w całej Equestrii? Uważam, że Twoja postawa to odzwierciedlenie jej charakteru tyle, że bez poczucia humoru i miłości do innych :pinkiesmile:

-Nie lubię, kiedy ktoś zwraca się do mnie per "Pinkie". Mówisz o tym, że kiedyś byłam wesoła i głupia? To był błąd, który już raczej nigdy się nie powtórzy. 

 

 

*mruga szybko oczami* 

- Ah. Więc dla zabawy? Cóż, gusta są różne. 

*wzrusza ramionami* 

-Czyżbyś denerwowała się naszą rozmową? Mówiłam już, że raczej nic Ci na razie nie zrobię.

 

 

- Co do marynarki... . Nie wiesz może skąd Discord wpadł na to: http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/179/468/216.png i skąd mógł wziąć materiały?

 

-Przecież nawet ślepy zauważy, że to podróba, ale... podoba mi się jego tok myślenia :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Czyżbyś denerwowała się naszą rozmową? Mówiłam już, że raczej nic Ci na razie nie zrobię.

 

- Oh. Wybacz mi to zdenerwowanie. Staram się być dobrej myśli, ale tyle się o tobie nasłuchałam. Mnóstwo przeróżnych teorii. Nie tylko jakobyś robiła babeczki z kucyków..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Babeczki z kucyków? To... to świetny pomysł! Chętnie spróbowałabym takiej babeczki.

 

*drgnęła zauważalnie* 

- Stanowczo odradzam! Sam pomysł jest..chory. Poza tym smak mięsa, fuj. W życiu! Jak kucyk może jeść coś co powstało z mięsa? Tym bardziej z mięsa innego kucyka! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przymierzałem ten strój. Z jakiś dziwnych powodów ciągle się uśmiechałem... . Myślałaś by spróbować hipnotyzować innych by robili co chcesz? Bo ja umiem i to fajna zabawa. :D

-Nie, nigdy. Nie potrzebuję kontroli nad kucykami, aby były mi posłuszne, strach jest dużo lepszy.

 

*drgnęła zauważalnie* 

- Stanowczo odradzam! Sam pomysł jest..chory. Poza tym smak mięsa, fuj. W życiu! Jak kucyk może jeść coś co powstało z mięsa? Tym bardziej z mięsa innego kucyka! 

-Pozwolę sobie wtrącić, że mięso jest świetne!

-Może rzeczywiście powinnam się teraz zgodzić z moim "opiekunem" i spróbować... hihihi, będzie całkiem zabawnie.

 

Mięso nie jest takie złe, w sumie to zależy od kucyka :crazy: , ale co ja to chciałem powiedzieć, ah tak,  błąd powiadasz, osobiście uważam, że tak jak jing nie może być bez jang tak ty nie możesz istnieć bez Pinkie.

-Możliwe, ale nie mam zamiaru znów wracać do bycia wesołą. Niech ten okres odejdzie w niepamięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Pozwolę sobie wtrącić, że mięso jest świetne!
-Może rzeczywiście powinnam się teraz zgodzić z moim "opiekunem" i spróbować... hihihi, będzie całkiem zabawnie.

 

(Owszem, świetne jest mięso z drobiu i ryb, reszta średnia. Ale dla kucyków mięso jest niedobre i już ;3)

 

- Spróbować mięsa? Chcesz zjeść coś co mogłoby być Twoim przyjacielem? Brr..aż mnie ciarki przeszły..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(Owszem, świetne jest mięso z drobiu i ryb, reszta średnia. Ale dla kucyków mięso jest niedobre i już ;3)

 

- Spróbować mięsa? Chcesz zjeść coś co mogłoby być Twoim przyjacielem? Brr..aż mnie ciarki przeszły..

Mogłoby być moim przyjacielem? Ponoć trzeba u przyjaciół zwracać uwagę na wnętrze. Dokładnie to chciałabym zrobić, hihihi.

 

- Zjesz mnie? Uprzedzam że nie smakuję najlepiej... .

Skąd to wiesz? Może jednak przydałaby Ci się... debustatorka? :crazy:

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłoby być moim przyjacielem? Ponoć trzeba u przyjaciół zwracać uwagę na wnętrze. Dokładnie to chciałabym zrobić, hihihi.

 

- Nie sądzę by miało to znaczenie aż tak dosłowne, kochana. Z resztą jako kucyk możesz nabawić się niestrawności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Do Pinkameny podchodzi zielony piesek o złotych włosach i oczach z koroną, złotą obrożą i królewską peleryną, no i w niektórych miejscach ma szwy.*

- Witaj kucyku. Jestem król Oxy i postanowiłem z tobą porozmawiać. *podaje łapę* Jakie jest twoje największe marzenie? A jaki największy koszmar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie sądzę by miało to znaczenie aż tak dosłowne, kochana. Z resztą jako kucyk możesz nabawić się niestrawności. 

-Nie wydaje mi się, poza tym co mi szkodzi spróbować? Tylko czyje mięso byłoby najlepsze na początek?

 

 

*Do Pinkameny podchodzi zielony piesek o złotych włosach i oczach z koroną, złotą obrożą i królewską peleryną, no i w niektórych miejscach ma szwy.*

- Witaj kucyku. Jestem król Oxy i postanowiłem z tobą porozmawiać. *podaje łapę* Jakie jest twoje największe marzenie? A jaki największy koszmar?

*Przysiada przed tym dziwnym tworem odrzucając propozycję uściśnięcia łapy*

-Największe marzenie? Nie wiem, jest dobrze tak jak w tej chwili i nie mam zamiaru niczego zmieniać. Koszmar, żartujesz? Nie mam lęków, fobii ani koszmarów.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...