Skocz do zawartości

CoD MW 2


Wolf0507

Recommended Posts

  • 6 months later...

Świetna grafika ? Wypluj to ! MW2 jest o niebo lepsze od MW3 i uważam że ta seria skończyła się właśnie na tej grze. BO było nawet nawet ale nie było tak dobre jak MW2 czy najlepsza gra serii CoD4. Co do MW3 przy którym spędziłem(zmarnowałem) 200 godzin życia... Gra jest nie grywalna. Tak samo jej następczyni - BO2. Te dwie gry mogą cię jedynie przyprawić o wkur... załamanie nerwowe.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Zgadzam się z osobą wyżej. MW 2 było dużo lepsze od MW 3 oraz BO 2. Może i nie trzymała tego klimatu co CoD 4 ale była grywalna dużo bardziej. Osobiście wole CoD Waw i Cod 2, lecz o MW 2 nie mam złego zdania i uważam, że trzymała klimat, którego zabrało w MW 3.

Link do komentarza

Jakoś najlepiej mi się grało w CoD MW i MW2 multiplayer, ale kampania też dobra. Co prawda według mnie kampania najlepsza była w CoD BO, ale w multi nie grało się tak dobrze. Zresztą nie znam lepszej gry multi od MW2, razem z bratem graliśmy 13 dni i przynajmniej ja tego nie żałuję. Gra się super, szczególnie strzelając z granatnika przyczepionego do byle jakiej broni

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...