solaris

Historia MLP Polska

11 postów w tym temacie

Brakuje Insomnii, jako avatar Celestii. Objęła to stanowisko krótko po tym, jak Myhell z niego zrezygnował.

0

czuję się pominięty. gdzie tabelka zawierająca modów? :D

0

Bump, luki w pamięci większe jak u Radka Sikorskiego, zmiany w CMC zachodziły tak często i gęsto, że się pogubiłem kto był czyim avatarem i jak długo. Nie potrafię znaleźć jak długo Lordek był avatarem Dr Whoovesa i jak długo jest nim Uszatka. Kolory tam gdzie ich brakuje dodam lada moment. Nie wiem także jak długo Cygnus urzędował w dziale Crystal Empire.

Edytowano przez solaris
0

Uszatka jest Avatarem Doctora whoovesa jakieś cztery i pół dnia a Lordek przestał nim być jakieś 8-9 miesięcy temu a Cygnus Cygnusił w dziale kredensu jakieś cztery miechy temu a później na to stanowisko wlazł Czarny a i właśnie popierniczyłeś długość trwania avatarowania i kilku avatarów... Jak wejdę na kompa to dokładnie powiem, co jest nie tak, jak być powinno... Mam nadzieję, że pomogłem :v

Edytowano przez Sosna
2

Solar zaktualizuj tabelki :derp6:

0

W "Regenci 2013" jest błąd, bowiem wtedy nie było ogólnego działu dla Crystal Empire, więc Cygnus nie był Regentem. A DerpDash była Avatarem i kiedy ją usunięto nie otrzymała rangi Regenta.

0

Cava... to nie jest błąd :v Cygnus był regentem Cesarstwa Kryształowego, lecz później został z tej funkcji wywalony a dział został został zredukowany tylko do działu poświęconego Cadance i przeniesiony do działu inne postacie :v

0

Będę upierdliwy i poproszę o zaktualizowanie tabelek, których i tak nikt nie czyta :v W sumie dla porządku tylko.

1

Monthly reminder: Solar, weź tabelki uzupełnij albo przekaż komuś pieczę nad tabelkami. :c

Edytowano przez Garin
1

Mały update avatarów na stronie, dodani zostali oni do roku 2017 włącznie plus wszystkich dodałem w jednym pliku, kolejne lata są w oznaczonych arkuszach.

1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się