solaris

Historia MLP Polska

11 postów w tym temacie

Brakuje Insomnii, jako avatar Celestii. Objęła to stanowisko krótko po tym, jak Myhell z niego zrezygnował.

0

Link do postu

czuję się pominięty. gdzie tabelka zawierająca modów? :D

0

Link do postu

Bump, luki w pamięci większe jak u Radka Sikorskiego, zmiany w CMC zachodziły tak często i gęsto, że się pogubiłem kto był czyim avatarem i jak długo. Nie potrafię znaleźć jak długo Lordek był avatarem Dr Whoovesa i jak długo jest nim Uszatka. Kolory tam gdzie ich brakuje dodam lada moment. Nie wiem także jak długo Cygnus urzędował w dziale Crystal Empire.

Edytowano przez solaris
0

Link do postu

Uszatka jest Avatarem Doctora whoovesa jakieś cztery i pół dnia a Lordek przestał nim być jakieś 8-9 miesięcy temu a Cygnus Cygnusił w dziale kredensu jakieś cztery miechy temu a później na to stanowisko wlazł Czarny a i właśnie popierniczyłeś długość trwania avatarowania i kilku avatarów... Jak wejdę na kompa to dokładnie powiem, co jest nie tak, jak być powinno... Mam nadzieję, że pomogłem :v

Edytowano przez Sosna
2

Link do postu

Solar zaktualizuj tabelki :derp6:

0

Link do postu

W "Regenci 2013" jest błąd, bowiem wtedy nie było ogólnego działu dla Crystal Empire, więc Cygnus nie był Regentem. A DerpDash była Avatarem i kiedy ją usunięto nie otrzymała rangi Regenta.

0

Link do postu

Cava... to nie jest błąd :v Cygnus był regentem Cesarstwa Kryształowego, lecz później został z tej funkcji wywalony a dział został został zredukowany tylko do działu poświęconego Cadance i przeniesiony do działu inne postacie :v

0

Link do postu

Będę upierdliwy i poproszę o zaktualizowanie tabelek, których i tak nikt nie czyta :v W sumie dla porządku tylko.

1

Link do postu

Dodano: (edytowano)

Monthly reminder: Solar, weź tabelki uzupełnij albo przekaż komuś pieczę nad tabelkami. :c

Edytowano przez Garin
1

Link do postu

Mały update avatarów na stronie, dodani zostali oni do roku 2017 włącznie plus wszystkich dodałem w jednym pliku, kolejne lata są w oznaczonych arkuszach.

1

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz