Skocz do zawartości

Moje informacje i wasze sugestie


Gość

Recommended Posts

W związku z awarią laptopa nie będę w stanie w pełni prowadzić działu. Dotyczy to w szczególności "kryształowej liry". Mam nadzieję, że nie zrezygnujecie z udziału. Postaram się robić jak najwięcej, ale nie wiem na ile pozwoli mi tablet. :sab:

Spoiler

Przepraszam za wszelkie niedogodności i zapraszam do podsyłania propozycji zabaw/dyskusji oraz zakładania tematów, a przede wszystkim zadawania naszym klaczom pytań. Jeśli będę potrzebował pomocy dam wam znać. Przeklęty win 8.1. :twiangry:

takietamcośtam

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W dziale pojawiło się trochę nowości:

1. Druga edycja gry paragrafowej. Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie. Chciałbym wiedzieć czego oczekujecie. 
2. Event urodzinowy: jestem z wami 3 lata, "na dniach" kończę 30 lat, a do tego jestem w tym dziale prawie rok. Zacząłem się nim opiekować w dniu urodzin. Miły prezent. 

3. Wkrótce pojawi się nowa zabawa. "Za porozumieniem stron" powstanie odpowiednik "Chrysia dobrała się do gier". Lyra w porównaniu do istniejącej już zabawy zajmie się hitami pokroju Maluch Racer czy Wyścigi Kurczaków. Dlaczego nie Bon Bon? Wydaje mi się, że jest zbyt poważna na takie rzeczy. Poza tym, w grach występują ludzie :) 

Niestety są też zaległości, ale już się za nie biorę :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga, uwaga, uwaga... :lyra:

Mamy kilka nowości w dziale. Konkrety:

- Zabawa - Lyra, co robisz? Gram w grę. Nasza zwariowana klacz dobrała się do najgorszych lub nieznanych produkcji. Jak sobie z nimi poradzi?
- Druga edycja gry paragrafowej. - Zdecyduj o losach Lyry i kogoś bardzo dla niej bliskiego. Każdy jest mile widziany :) 
- Na koniec - Konkurs fotograficzny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Do głowy mi nie przyszło, że będę musiał napisać coś takiego. 

UWAGA!!!

Ze względu na cyrki, jakie dzieją się nowym "lepszym" silniku, zabawy, dyskusje etc. wymagające: kolorów oraz spoilerów zostają WSTRZYMANE do czasu, gdy "to coś" zacznie normalnie działać. Innymi słowy, gdy zostaną przywrócone: wstawianie spoilerów oraz pełna paleta barw. 

Przepraszam :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...