Jump to content

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.

Yargolek
 Share

Recommended Posts

Obecnie? "Szkoła życia". Egzaminy są bardzo trudne, ponieważ tylko w niektórych przypadkach istnieją poprawki. Większość oblanych egzaminów, ma nieodwracalne konsekwencje. Najdziwniejsze jest jednak to, że nie ma w niej nauczycieli. Jesteśmy nimi, my sami... :oops:

Aha. Każdy do niej trafi, lub już w niej jest :) 

• 2 weeks later...
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zespół szkół elektrycznych imienia profesora Janusza Groszkowskiego w Białymstoku. Profil technik Elektronik.

Ogólnie szkoła stawia na wysoki poziom nauczania. Z 40 zostało do 3 klasy raptem 17 osób i dodam, że dziewczyny tam to rzadkość... naliczyłem 19 na 1200 uczniów :v

I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej.

Szkoła stara, bo od 1628 działa :v .Mam szczęście, i uczę się w tej najstarszej części. Ta atmosfera, ta skrzypiąca podłoga. Miodek :D

• 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

D'oh! Zapomniałem podać miejscowość. Co prawda prawdopodobieństwo mieszkania w moich okolicach "bronisława" lub "pegasiostry" wynosi 0.001%, ale tak dla wszystkiego - Szkoła Życia w Mońkach (rzut podkową od Białegostoku, Podlasie... tak, należymy do Polski xD ).  

Edited by Triste Cordis

• 3 weeks later...
 Share

Discord Server

Przydatne Linki

• Regulamin Forum
  • Ogłoszenia
  • Ekipa Forum
  • Złóż Podanie

Partnerzy

• For Glorious Equestria
  • Bronies Polska