Skocz do zawartości

[Dyskusja] Szkoła do jakiej uczęszczacie.


Yargolek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zs. nr 1 w Piasecznie. 1 klasa na profilu Technik Elektronik. W klasie: 0 dziewczyn, 1 osoba która oglądała kucyki, 1 brony(ja), 1 kretyn. Reszta klasy w zasadzie normalna.

U mnie tak samo tylko 2 osoby oglądające kucyki tylko że drugi częściowo (jestem ten pierwszy) Ale niestety jest 4 kretynów. Prych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Chodzę do pierwszej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie profil elektryk.

Szkoła podobno jest jedną z najlepszych szkół w województwie Pomorskim, ale jakoś tego nie czuję. Chwali się tym że 100% uczniów zdaje maturę, tyle że żeby dotrwać do matury to się trzeba nieźle nagimnastykować.

Sam szkoła to może ma poziom, ale nauczyciele to masakra, moja wychowawczyni nawet nie wie jak się nazywam. Najśmieszniejsze 24 osoby w klasie żadnej dziewczyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liceum Plastyczne imienia Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie ^^

Profil: projektowanie zabawek x3

Aktualnie uczęszczam do klasy trzeciej. Liceum jest czteroletnie, w ostatniej klasie mamy dyplom i maturę jak normalnie. Ogólnie są dwa główne przedmioty zawodowe, zabawka i meblarstwo ^^ W zabawce przedstawia się to tak, że jeden semestr ma się zabawkę tzw. twardą, czyli z drewna, a w drugim miękką, czyli pluszaki itd. Na semestr wykonuje się jedną pracę ^^ Mebel dzieli się na plecionkę z wikliny i zwykłe meble z drewna :3

A w czwartej klasie podejmuje się decyzję z czego robi się dyplom (ja zapewne pójdę na zabawkę miękką).

No i ogółem szkoła fajna, mamy dużo godzin ale w tym jest sporo zawodowych i artystycznych więc spoko. No i jest internat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prrff... Zespół Szkół Gminnych nr. 3 w Milanówku, im. Fryderyka Chopina. U nas w klasie są razem 23 osoby, w poprzednim roku były 24. Większość to chłopcy, jest dziesięć dziewczyn. Jest tam kilku wrednych nauczycieli, ale większość z nich jest spoko, no na przykład taka pani od przyrody, albo od matematyki. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczęszczam do najgorszego ogólniaka w całym wszechświecie - powiedziałbym wręcz, że to ambasada Discorda.
A ową ambasadę Discorda nazywają: Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (w skrócie LOzOI - dawniej LO17) w Szczecinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bezrobotne życie imienia Matki Natury gdzieś na Podlasiu

 

To trochę dziwna szkoła ponieważ nie ma budynku, adresu itp. Nie znamy planu zajęć. Każdy dzień może przynieść coś nowego. Zajęcia trwają kilkanaście godzin i mogą zmienić się w każdej chwili. Np teraz muszę odpowiedzieć na post.

 

Przerwy wyznaczamy sobie sami, mamy też nocne leżakowanie (w moim przypadku od ok 24:00 do 9:00). Ogromną zaletą jest bufet - co najmniej trzy razy dziennie otrzymujemy przepyszne posiłki, a w trakcie zajęć możemy coś "przegryźć". Obowiązuje jednak surowy zakaz spożywania słodyczy tuż przed przerwą obiadową. Obowiązki wyznacza nam dyrektor Codzienność oraz jego zastępca Samo Życie. Ocen brak - wystarczy satysfakcja. To trochę surowa i dziwaczna szkoła ale idzie przywyknąć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Po wakacjach będę szedł na studia informatyczne. Poza tym lozoja nie polecam... Creepypasta niczym jak w Luna Game, harówa - zadają tyle, że musisz zrywać nocki by się nauczyć (i specjalnie jeszcze na wtedy jak masz lekcje na 7:25), inwigilacja ze strony nauczycieli, wystarczy choćby jedna odmienność od reszty to jesteś dla reszty niczym i będziesz kozłem ofiarnym i będzie tak: "Tobie robią krzywdę to jest w porządku, a jak Ty robisz krzywdę komukolwiek z tej lozojowej hołoty to od razu skargi do nauczycieli i telefony do rodziców", nawet z ranami postrzałowymi, kłutymi, szarpanymi itd nie masz prawa nie przyjść na lekcje, wszechobecne donosicielstwo i jeszcze będące cnotą, więc omijać ten obóz zagłady szerokim łukiem.

A teraz w nagrodę za zatruwanie mi życia mają... Zdjęcie Zalgo Pinkaminy opublikowane na fanpage :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIII liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, profil mat-inf-fiz. Generalnie to typowa szkoła jadąca na opinii - nie polecam. Matma jest tam na dość wysokim poziomie, informatyka byłaby, gdyby nauczycielka nie była osobą od wszystkiego i nie uciekała nam co druga lekcja. Za to lekcje fizy na których najpierw są gimbusiarskie śmiechy, a potem większość klasy nic nie umie... Reszta przedmiotów w zasadzie mnie nie obchodzi, bo je można zawsze na 2 zaliczyć i zapomnieć wszystko (nie żebym miał jakąkolwiek dwóję na świadectwie). Wkurza mnie jeszcze prawicowość tej szkoły, wykłady na auli (jeśli nie są naukowe, a takich też jest dużo, a przynajmniej nasza klasa ma ich dużo) zwykle o Katyniu i Smoleńsku, patronie, który gorszy być nie mógł, najlepszy był jeden, w tym roku szkolnym, można by mu nadać tytuł "zdelegalizować SLD". Nie żebym lubił tę partię, ale od szkoły oczekuję neutralnej wiedzy, nie indoktrynacji. Uczniów nie będę już komentował, bo to temat o szkole, nie "Wyżal się", wspomnę tylko że roi się od hejterów i nie widziałem tam żadnych bronies. Podsumowując, wszystkim mieszkającym w Poznaniu lub okolicy, Ósemkę odradzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...