Skocz do zawartości

[Event] Świąteczny gość


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Witam! Jak wiadomo wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, jedno z ważniejszych świąt w roku. Okres Wielkanocny będzie obchodzony także w naszej Akademii. Spitfire i Soarin zamierzają świętować razem z wami, jednak zamiast zająć się jajkami postanowili tym razem zaprosić z tej okazji kogoś, by odpowiedział na wasze pytania, a jest nim...

 

fleet_foot_by_roxy_cream-d7364qq.png

- Dokładnie tak! Swoją obecnością zaszczycę was ja. Członkini Wonderblts, którą na pewno znacie, a nawet jeśli nie znacie, to radziłabym udawać, że znacie.

- No właśnie. Z tej okazji sama Fleetfoot postanowiła odpowiedzieć na wasze pytania. Spitfire i Soarin dość łatwo ją do tego przekonali, więc na szczęście odbyło się bez komplikacji.

- Nie czekajcie ani chwili, bo po co czekać? Ja nie czekam na nikogo, gnam do przodu i z wielką chęcią odpowiem jak najszybciej potrafię na pytania moich fanów.

- I wrogów...

- Jeśli ktokolwiek będzie na tyle odważny, by się za takiego podawać... Oczywiście się nie zniechęcajcie, ale ostrzegam, że odpowiadam tylko na pytania godne odpowiedzi. Bo czemu miałabym odpowiadać na jakieś niewiadomo jakie wymysły?

- Niekoniecznie... będziesz odpowiadać na wszystkie pytania.

- Ale to jak na nie odpowiem zależy już ode mnie, nieprawdaż?

- No tak...

- A więc jeśli chcecie otrzymać odpowiedź zadawajcie pytania, które mi się spdobają. Czytaj - będą godne odpowiedzi. Inaczej wasze pytania zwyczajnie mogą umknąć memu wzroku, który najwyraźniej będzie ich omijał. Lub też możecie dostać odpowiedź ''godną'' pytania...

- Ta... uznajmy, że prawie wszystkie będą dobre. Zapraszamy!

- Zapraszamy!

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Spitfire_and_Fleetfoot_sees_Soarin_falli

- Tylko tyle?

- Muszę się zgodzić, nie zaszaleliście, ale wypadałoby odpowiedzieć...

- No tak, tak... jak już mówiłam odpowiem najszybciej jak potrafię, a Wy macie te szczęście, że zgadzam się odpowiedzieć na wszystkie.

1. Co sądzisz o tym co powiedziała o tobie Rarity ? To, że Prędkością nadrabiasz wzrost, czyżbyś była najmniejszą pegazicą w zespole ?

2. Lubisz torty ?

3. Co sądzisz o Rainbow Dash ?

to na razie na tyle ^^

pozdrawiam!

- Witam pierwszą fankę!

1. Tak, jestem najniższa, ale także najszybsza. Coś za coś.

2. Przepadam za nimi, ale podchodzę do nich z umiarem.

3. Szybka i zdolna klacz, jednak ma jedną poważną wadę - specyficzny sposób myślenia. Postanowiła nie dołączać do naszej grupki dla swojej niestety wyjątkowo słabej drużyny... Cóż, jak kto woli.

Pozdrawiam, jednak spróbuj nie wrócić po więcej pytań...

- Wracaj jeśli masz ochotę oczywiście. Następne:

Uuuu. Co za niezwykła okazja :3. Z chęcią zadam parę pytań.

1. Lubisz Horrory?

2. Co myślisz o innych członkach waszego zespołu?

3. Lubisz muffinki? :muffin:

4. Twój ulubiony horror/film?

Na razie to tyle :3

- Okazja dla Ciebie z pewnością wielka, nie codziennie możesz w końcu zadać pytania samej Fleetfoot.

- No właśnie. Na twoje szczęście jest takie święto jak Wielkanoc. A więc...

- Czas na odpowiedzi.

1. Tak, uwielbiam horrory. To mój ulubiony gatunek filmowy.

2. O każdym członku myślę inaczej. Są tacy, których lubię bardziej i tacy, których mniej, ale nie będę pokazywać kopytkami. Zamiast tego powiem, że jako ogół nie są źli.

3. Tak jak torty. Przepadam, ale z umiarem :muffin:

4. Kiedyś widziałam niezły zatytułowany ''Cienie kopyt''. Cóż, trudno uwierzyć, a także to przyznać, ale na prawdę mnie przestraszył i właśnie za to go cenię.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

- Jeśli ktoś jeszcze o coś zapyta rzecz jasna.

Link do komentarza

Nie zauważyłam wcześniej tego tematu, czas to nadrobić!

1. Jak wstąpiłaś do Wonderbolts?

2. Jak zdobyłaś swój Cutie Mark?

3. Jak wyglądają Twoje stosunki ze Spitfire? Jest tylko szefową czy też przyjaciółką?

5. Dlaczego na niektórych rysunkach twoje oczy są różowe a na innych zielone? Który kolor jest tym prawdziwym?

6. Skąd pochodzisz?

Edytowano przez Leah
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

post-14906-0-52763600-1390525959.jpg

- No, w końcu jakaś w miarę sensowna liczba pytań. Zaczynajmy!

1. Czytałaś kiedyś książki A.K.Yearling?

2. Jakie jest Twoje ulubione święto?

3. Czy życie w Wonderbolts jest trudne?

4. Jaka jest Twoja ulubiona akrobacja?

Dziękuję za odpowiedzi

Pomyślnych wiatrów!

1. Tak, czytałam. Bardzo ciekawe i wciągające, autorka się postarała.

2. Wigilia Serdeczności. Jest to zawsze mnóstwo miło spędzonego czasu.

3. Zależy dla kogo. Nie każdy jest chętny do codziennych treningów i pokazów, ale ja oczywiście daję radę.

4. Wolę prosty lot, ale jeśli mam wybierać akrobację... to powietrzne cięcie wykonywane w dwie osoby. Naprawdę dobre.

- Zgadzam się, miałam okazję zobaczyć. Coś świetnego, szczególnie w wykonaniu tak dobrych lotników.

- Nie ma co się dziwić, a co do odpowiedzi bardzo proszę. Pomyślne będę na pewno.

1. Dlaczego masz prawie taką samą grzywę co Misty Fly?

2. Lubisz sowy?

3. Jakie jest Twoje największe marzenie?

4. Którego członka Wonderbolts lubisz najbardziej?

1. Skąd mam wiedzieć? Istnieją różne grzywy, to, że układa mi się tak a nie inaczej to przecież nie moja wina!

2. Sowy? Hmm... tak. Przyznam, że są całkiem interesującymi ptakami.

3. Zostać zapisaną i ogłoszoną najszybszym kucykiem w całej Equestri.

- To raczej nie jest najprostsze zadanie... ale dla chcącego nic trudnego.

- Szczególnie jeśli chcący jest najszybszym członkiem Wonderbolts.

- Taa... trzymam kciuki.

4. Z Wonderbolts?... Zazwyczaj dobrze dogaduję się ze Spitfire, ponieważ myśli w miarę sensownie...

Dalej.

Nie zauważyłam wcześniej tego tematu, czas to nadrobić!

1. Jak wstąpiłaś do Wonderbolts?

2. Jak zdobyłaś swój Cutie Mark?

3. Jak wyglądają Twoje stosunki ze Spitfire? Jest tylko szefową czy też przyjaciółką?

5. Dlaczego na niektórych rysunkach twoje oczy są różowe a na innych zielone? Który kolor jest tym prawdziwym?

6. Skąd pochodzisz?

Nadrabiaj śmiało, sensownych pytań nigdy za wiele!

1. Podczas szkolenia w Akademii zauważono we mnie to coś i dostałam propozycję nie do odrzucenia! No cóż, niektórym coś przychodzi łatwo, niektórym niekoniecznie...

2. To długa historia, ale mogę ją skrócić. Gdy byłam małym źrebięciem ścigałam się w wyścigach z kucykami ziemnymi. Nie to, że nie umiałam latać. Po prostu to lubiłam. Nie wiedziałam wtedy jeszcze o mojej szybkości w powietrzu ze względu właśnie na brak powietrznych wyścigów. Pewnego dnia jakiś pegaz wyzwał mnie na lądowo-powietrzny wyścig, a ja się zgodziłam. W pierwszej - przyziemnej części znacznie wygrywałam, jednak gdy przyszła pora lotu zostałam szybko wyprzedzona. Wzięłam się w garść, przyspieszyłam i przy przecięciu linii mety i wygraniu otrzymałam znaczek.

- Całkiem ciekawe. Warto by było poznać tą historię w całości, ale to kiedy indziej.

- Dokładnie.

3. Nie jest tylko szefową. Jest także miłą klaczą, którą lubię.

4. Ekhem, punkt 4? Nie? To dalej.

5. Wynika to z pewnego błędu... Ale tak naprawdę są różowe.

6. Z Cloudsdale.

Czy jesteś dumna z bycia Wonderboltem?

Ile czasu jesteś w zespole?

Twój ulubiony zwierzak?

Czy kiedykolwiek miałaś problemy z lataniem?

1. Tak, jestem. W końcu to najlepsza grupa lotników w Equestrii.

- Nie da się zaprzeczyć.

2. Kilka lat czyli całkiem sporo.

3. Jastrząb, są bardzo szybkie.

4. Za to pytanie należy Ci się 100 okrążeń dookoła pola. Oczywiście, że nie!

- Lepiej uciekaj... A pytania właśnie się skończyły, podobnie też jest ze Świętami.

- Czas pożegnać się z naszym świątecznym gościem. Możliwe, że odwiedzi nas jeszcze kiedyś!

x43ltf.jpg

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...