Skocz do zawartości

Gimpowe bazgroły Violett


Violett

Recommended Posts

Witam  :pinkie: 

 

Niedawno postanowiłam, że nauczę się wykonywać prace plastyczne w programach graficznych. Wszelakie rysunki wykonuje w Gimpie, i na razie on mi wystarczy. Rysuję myszką, jak na razie nie mam tabletu graficznego. Krytyka mile przeze mnie widziana, ponieważ dzięki temu będę wiedzieć, co poprawić i co dodać. Na wasze zamówienie mogę wykonać wasze OC'ki.

 

Na początek Portret Fluttershy, Rainbow Dash śpiąca na chmurce i Octavia w innym uczesaniu. Przesadziłam może nieco z efektami, następnym razem zrobię bez tego  :pinkiesmile: 

 

xKWn8CO.png?1

p7mdPdt.png?1

FzuYoDz.png?1

 

Wykonane OC'ki:

StarostaXD

nsE419x.jpg?1?2307

 

Ryś Raindrops

oc_blue_chocolate_by_violett00-d7hu1nq.p

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet myszką robi lepiej, wiem, jestem dziwna, ale tak jest. 
Twoje prace mi się podobają, ale bez tych efektów, bo ledwo co widać tak razi w oczy.

Robisz trochę zbyt rozciągnięte czoła...no wiesz, są taki szerokie, a pyszczek tak daleko. 

Po za tym całkiem ładnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet myszką robi lepiej, wiem, jestem dziwna, ale tak jest. 

Twoje prace mi się podobają, ale bez tych efektów, bo ledwo co widać tak razi w oczy.

Robisz trochę zbyt rozciągnięte czoła...no wiesz, są taki szerokie, a pyszczek tak daleko. 

Po za tym całkiem ładnie :)

 

Dzięki za opinię :) Właśnie teraz o tym samym myślę, co do tych efektów. Odnośnie to tych czół kucyków (nie wiem, jak to napisać, wut), jedno oko u Flutterki było zamierzonym celem ;) Ale tą radę biorę na przyszłość, i postaram się tak nie robić następnym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Starosty wykonałam jej OC'ka, a raczej portret. Pierwsze, na co możecie zwrócić uwagę, to źle narysowane kontury ucha. Wybaczcie mi za to, ale w tym momencie Gimp zaczął mi się trochę wieszać i nie mogłam w spokoju linii konturowych wykonać  :grumpytwi: Starałam się, by czoło nie było zbyt wysokie, ale chyba znów jest, i żeby pyszczek nie był za daleko. Z nie wiadomo jakiego powodu zrobiłam jej coś a'la brwi, co na pewno niezbyt dobrze na kucykach nie wygląda... ale nie będę siebie już krytykować, czekam na wasze komentarze  :giggle:

 

nsE419x.jpg?1?2307

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysasz tylko myszką ? 

No to jesteśmy bliźniaczki! 

Ja tam na tablecie nie umiem :lie: a raczej niektóre w moim temacie chyba 4... są na tablecie i wszystkie w tej samej pozie od szyi do głowy, gapią się w lewo xD

bo inaczej nie umiem . 

Podoba mi się twoja Fluttershy najbardziej /)^.^(\ 

Rysuj więcej Shy ! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się twoja Fluttershy najbardziej /)^.^(\ 

Rysuj więcej Shy ! 

Cieszę się, że Flutterka ci się podoba :) Ona mi najbardziej wychodzi, więc następne parę prac mogą być z nią ;)

 

Bardzo mi się podoba w/ nie mam zastrzeżeń. Maziaj dalej.

Miło mi :)

 

Do Pinkie nic nie mam :D

Fajnie, że Pinkamena spodobała ci się, lubię rysować jej włosy :D

 

Jeśli chcielibyście, żebym narysowała czyjegoś OC'ka czy kucyka z serialu, piszcie śmiało, chętnie narysuję  :pinkie:

 

EDIT: Przygotowałam dla Ferejli minimalistyczną tapetę z jej trzema ulubionymi OC'kami :) Krytyka mile widziana ;)

 

for_collegue_for_mlppolska_pl_by_violett

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sama potrafię rysować myszką, więc podziwiam Cię, bo masz talent.

Mogłabyś narysować mi moją OC?

ByAnathiela_zps950a6a2c.jpg

~By *Anna*

 

ByCahan_zps28099e7b.jpg

~By Cahan

 

Jakby coś to jej CM to ugryziony, czekoladowy lód. :3

 

 

Bardzo chętnie, ale praca może być jutro... czeka mnie randką z chemią,matematyką i historią  ;____;

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam :) Ostatnio długo mnie nie było, mały format laptopa, dużo nauki i odrobinę lenistwa :P Mój pierwszy line-art OC'ki Rysia na zamówienie. Liczę na krytykę i mam nadzieję, że się podoba ;) 

 

oc_blue_chocolate_by_violett00-d7hu1nq.p

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...