Skocz do zawartości

Gimpowe bazgroły Violett


Violett

Recommended Posts

Jak dla mnie to zbyt rozmyte płomienie, ale ja się średnio na sztuce znam :P

 

Ogólnie bardzo ładne rysunki.

 

Właśnie one mi się podobają, bo uznałam, że są zbyt "proste" :P A dziękuję, dziękuję wujaszku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Trochę, a nawet bardzo długo mnie nie było, ale jak wiecie, szkoła, zaraz koniec roku, więc hardo się pracuje na dobre stopnie :) Dzisiaj, podczas rozmowy na skype dopiero włączyłam Gimpa i narysowałam Krede.... ekhem, przepraszam, Cadence. Rysunek na pełnym luzie, oczy takie nie owakie, bo nie mogłam się skupić. Czekam na wasze komentarze! ;)

 

princess_cadance_by_violett00-d7kvu9h.jp

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadence. 

 

Bardzo milutka Cadence :3

A to jej imię nie pisze się ,,Cadance" ? :v 

 

Co do obrazka to bardzo mi się podoba. Fajnie, że jest dokładnie pokolorowane i w ogóle jest fajnie z tymi kolorami :) 

Szkoda tylko tej krzywej linii, ale nie wiem czy ktoś rysując myszką zrobiłby idealnie proste.  :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyja za chuda i ucho za małe. 

 

Więc dlatego napisałam, że tą pracę robiłam na żywca, bez jakichkolwiek poprawek.

 

A to jej imię nie pisze się ,,Cadance" ?

 

Aj tam już kurczę... Cadence, Cadance... więc dlatego mówię na nią Kredens  :pinkie4:  

 

Co do obrazka to bardzo mi się podoba. Fajnie, że jest dokładnie pokolorowane i w ogóle jest fajnie z tymi kolorami

Szkoda tylko tej krzywej linii, ale nie wiem czy ktoś rysując myszką zrobiłby idealnie proste.  :dunno:

 

Dokładność to moje drugie imię. :P Prosta linia narysowana myszką- rzadko kiedy mi się to udaje. Najczęściej mi wychodzą, kiedy robię "szkielet" kucyka.  :stare:   

 

Lepiej nie chciała byś widzieć moich rysunków z tableta który ma androida 2.1 xD 

Co do rysunków piękne, jedyne co mi się nie podoba to trochę krzywe linie. Ale co ja się znam...

 

Meh, wolę na razie kompa. Ale potem jak tablet, to graficzny.  :pinkiesmile:  A propo krzywych linii:

2-pl-d7b27ea4dfdc1d83df9f1a771e694eb7.jp

 

Ktoś coś jeszcze komentarz?  :pinkiehug:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dosyć długo mnie tu nie było, ale widzę, że posłuchałaś mojej rady i zaczęłaś rysować w gimpie!  :rd2: Zacznę oceniać prace od samego początku.

 

Portret Flutterki jak na pierwszy raz wyszło nieźle, tak samo Octavia i Rainbow Dash. Fakt, przesadziłaś z efektami, ale później już zostawiłaś to. OC Starosty bardzo ładnie wykonany, fajnie, że często mam okazję widzieć, jak robisz te wspaniałe prace :x Fluttershy w kucyku jest prze prze prze słodka, zaś nie podoba mi się avatar Pinkie, jakbyś ty tego nie rysowała. Minimalistyczna tapeta z Pinkameną jest fajna, ale trochę za mała na wymiary mojego ekranu  :rainbowcry: Tapeta z OC'kami Cassidy jest wspaniała! Twój pierwszy lineart nie wyszedł źle, choć wygląda to trochę jak kolorowanka, bez obrazy  :rdwild: Druga praca tym samym efektem jest o dwa razy lepsza! Te dwa dni spędzone na oglądaniu Ghost Ridera ze mną dały ci kopniaka motywacji. Kredens wygląda bardzo delikatnie i uroczo. Znając ciebie, jak nie masz cierpliwości do rysowania oczu, robisz w końcu je zamknięte  :lol: Szkoda mi tu krzywej kreski, no ale co zrobisz? Nic nie zrobisz  :dunno: Czekam na więcej twoich gimpowych bazgrołów!  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Herba za komentarz  :pinkiesmile:  W międzyczasie oderwałam się nieco od kucyków i narysowałam sobie oczko. Nierealne, puściłam sobie wodze fantazji  :pinkie4: Czekam na wasze opinie:

eye_by_violett00-d7lczht.png

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda taka nieostra rzęsa.Mogłaś poprawić trochę linie na górze (te które oddzielają makijaż od reszty skóry)

 

Nieproste linie makijażu były tu celem zamierzonym ;) Dziś z rana narysowałam z nudów w 15 minut takiego o tulipana :P

 

tulip_by_violett00-d7lhu21.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

PODPOWIEDŹ: W gimpie jest opcja rysowania po zaznaczeniu. Takowe zaznaczenie robisz ze ścieżki, która oferuje tworzenie prostych zakrzywionych linii .
CIEKAWOSTKA: równie dobrze, możesz zrobić pracę na kartce, z pogrubionymi konturami. Skanujesz ja lub robisz dokładne zdjęcie. Wstawiasz do gimpa, opcja przekształć w kanał alfa i ta da! Masz kontur. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...