Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/11/2021 in all areas

 1. 4 points
 2. 3 points
  Moim zdaniem generacja 5 będzie czymś świetnym. Cieszę się, że Hasbro dalej chce coś robić w kierunku kuców. Generacja 4 ewidentnie się wypaliła i robienie kolejnych sezonów na siłę niemiałoby sensu. Z niecierpliwością czekam na wrzesień, kiedy premierę będzie miała ta nowa generacja. Po teaserach sądzę, że jest ona bardzo ładnie zanimowana. Chociaż akcja nadal będzie dziać się w Equestrii to inny stan rzeczy, nowy porządek i nowe postacie dodadzą tej krainie świeżości. Jestem nastawiony pozytywnie i liczę na to, że to wypali, bo potencjał jest wielki.
 3. 3 points
  Nowe butki Nowy kolega dla mojego Kaszla - STAR-uszek 266
 4. 3 points
 5. 2 points
  Nareszcie wyszła !!! Kolejna animacja autorstwa doubleWbrothers, uwaga poniższe wideo może zawierać zabójczą dawkę słodkości, uroku i czystej niesamowitości, bo wiadomo Rainbow Dash nie może być niczym innym.
 6. 2 points
 7. 2 points
  Nie chcę się czepiać, ale to są 3 dania Dla mnie będzie to pizza.
 8. 2 points
  Dobrze zobaczyć kogoś nowego, ale chwileczkę, zaraz, drogi kolego... Co robisz tutaj, tu w mojej chacie? Tu mało kto jest, a wy się witacie? Czy drogi ty aby nie pomyliłeś i aż do Everfree zabłądziłeś? Pozwól, kochany, że cię pokieruję, bo dziwnie z imprezą powitalną się czuję. Miejsca raczej mam tutaj za mało, a jak Pinkie wbije, to będzie się działo! Kwiaty, mikstury i medal z kartofla! Ostatnim razem zginęła mi chochla... Ale jeśli w przyszłości poszukasz gościny, to czuj się u mnie jak u rodziny. Chętnie poznaję nowe twarze, ciekawe kto się tu jeszcze pokaże? Przenoszę temat do działu dobrego, ale i tu czasem wpadnij, kolego
 9. 2 points
  Aż by się chciało pocałować to małe, słodkie, uśmiechnięte pysio Autor: uotapo
 10. 2 points
  Rozpoczynając "Po drugiej stronie lufy", przyznam że faktycznie spodziewałem się prostej i nie rozbudowanej historii. Tymczasem dostałem jedną z lepszych części całej "Wrednej Szóstki", która nie pozwoliła mi zasnąć, aż jej nie skończyłem czytać. Ponieważ faktycznie jak mówi nam nasz narrator, historia Fluttershy to jedno z najciekawszych opowiadań z tej serii. Rzecz sprawiająca, że nie można się oderwać od tego jakże wykwintnego oneshota, to wcale nie rozbudowane postacie, czy zapierająca dech fabuła. To właśnie postać Flutki pokazująca nam jak bardzo można się zmienić na przestrzeni lat. Mianowicie nie mamy tutaj jednej, zamkniętej historii jak w przypadku Pinkie Pie, albo jakiegokolwiek skoku mean six. Tutaj dostajemy właściwie trzy, można powiedzieć całkowicie oddzielne rozdziały z życia Fluttershy. Może trudno to poznać, ponieważ mimo wszystko ściśle się ze sobą wiążą, ale sam autor nam w tym pomaga wstawiając odpowiednie przerywniki w miejscach, gdzie według niego rozpoczyna się nowa historia. Opowiada nam też, w jaki dokładnie sposób nasza protagonistka zostaje z pracownicy pewnego przybytku, który oferuje swoim, gościom pewne usługi (tak clopowicze, tu jest podtekst) w zamian za pieniądze, wyborowym strzelcem potrafiącym ustrzelić najmniejszy kapelusz świata z tysiąca jardów, a następnie w poszukiwaną kryminalistkę. Każda część opowieści jest tutaj spójna i logiczna, a pomimo braku wyjaśnień dlaczego podjęła niektóre decyzje, czytelnik jest w stanie je zrozumieć. Chociaż do jednej (tej pierwszej) trzeba sobie co nieco dopowiedzieć samemu. Choć "co nieco" to trochę mało powiedziane. W każdym razie świetnie bawiłem się przy tym fiku, poznając kolejne aspekty świata wykreowanego na potrzeby fika, podziwiając umiejętności Flutki razem z innymi postaciami, a także rozczarowania, lub smutek spowodowany niektórymi wydarzeniami. Chociaż ta smutna część była pewniakiem, który musiał się w końcu wydarzyć, to i tak poczułem ukłucie w serduszku, czytając o dalszych losach żółtej klaczki. W każdym razie serdecznie każdemu polecam tą część Wrednej Szóstki. Mogę właściwie śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych fików w ogóle. Więc ten... Przeczytajcie... Jeśli macie czas...
 11. 2 points
 12. 2 points
 13. 1 point
 14. 1 point
  Myślę że byłby to pilaw z ryżu, kurczaka i warzyw. Ryż to dobra podstawa diety i szybko się nie nudzi, kurczak dostarczy białka, a warzywa chociaż trochę witamin.
 15. 1 point
 16. 1 point
  No... moja wena była złośliwa. Zawsze przychodziła jak nie miałem czasu pisać, a choć miałem ustalone co ma się dziać w opowiadaniu, to nie miałem do końca ułożone jak to wszystko połączyć(czy ostatecznie to się udało... ocenicie sami)... i jak na złość często gdy już udało mi się usiąść miałem problemy by cokolwiek dopisać... a jak się rozpisałem zwykle trzeba już było iść spać... ale jednak udało mi się dokończyć, choć nie miałem przez to zbyt wiele czasu na korektę... (właściwie zdążyłem skoretorować tylko część...) A więc zapraszam was na podróż do zamierzchłej przeszłości Lyokoverse, kiedy dopiero wygasała Wojna Tysiącletnia, na odległy kontynent Saurazji, gdzie wybrała się księżniczka Unitas by pozyskać kiriny dla swej sprawy - zakończenia Wiecznej Wojny i zapewnienia trwałego pokoju... na miejscu okaże się jednak, że jest jeszcze coś czym należy się martwić... są bowiem siły, które mają dla świata Equestrii zupełnie inne plany niż Unitas... O to: Jej wysokość Unitas: Wyprawa do Kiriwanu [przygodowy][(troszkę) polityczne][Lyokoverse] Małe "niekuczorasowe" podsumowanko dla ciekawskich: A i tak na marginesie: Pewnie chodzi ci o uniwersum "Władcy Pierścieni" (bo nie kojarzę żadnego innego przypadku, którego mogłoby to dotyczyć), cóż to nie chodzi o to, że czarodzieje, są "oddzielną rasą"... chodzi o to, że magia nie jest tam ludziom dostępna. Gandalf, Saruman czy Radagast nie są ludźmi a majarami. Tak samo jak... Sauron czy Balrog. istotami, które można pi razy oko porównać do aniołów. Które mogą przybrać ludzkie ciało. Ale zasadniczo nie są ludźmi, po prostu przybrali taką postać. Tak samo jak (może głupie porównanie, ale lepsze mi nie przychodzi do głowy) Sunset Shimmer którą znamy (czy księżniczka Twilight) nie jest człowiekiem, tylko jednorożcem, a jedynie przybrała taką postać po przejściu przez lustro. W sumie nawet "bardziej", niż majarowie, bo oni nie stracili magicznych zdolności
 17. 1 point
  Laszl Flusanix
 18. 1 point
  Ratchet & Clank: Rift Apart Ja pierniczę... Jak ta gra obłędnie wygląda!!! Miałem czekać aż stanieje, ale walić to. Bierę na premierę. Gameplay (są polskie napisy)
 19. 1 point
  O kurczę... Nie sądziłem, że to opowiadanie opuści dysk autora! Mocno "koloryzowana" co do tych faktów i pracy kącika lektorskiego Ale oczywiście dobrze się bawiłem czytając
 20. 1 point
  Dinorex50 Interstellar-Quartz
 21. 1 point
  Zacznę od tego, że pragnę podziękować @Hoffman i @Verlax za Wasze komentarze. Powiem Wam, że Wasze teorie mają sens i odkryły część prawdy, ale jednocześnie okazały się zupełnie niecelne w wielu innych miejscach. Cóż, pewne wątki będą dalej kontynuowane, więc może ktoś rozwiąże zagadkę, kiedy otrzyma po prostu więcej danych :D. Najciekawsze dla mnie, jako autorki, było poznawanie myśli czytelników, zarówno tu, jak i podczas czytania na Bronies Corner. Bo rzeczy, które wydawały mi się aż zbyt jawnie wyeksponowane... nie zostały odnalezione. Nie mówiąc o ich interpretacji. To interesująca informacja zwrotna, choć jeszcze nie wiem co z nią zrobię. Bo wiecie, czasami kusi mnie by kiedyś wyjaśnić całe lore, opowiedzieć wprost historię, ale... mam wrażenie, że to by ją zepsuło. Nie wiem ile ujawniać w rozmowach z czytelnikami, w postach na forum, w samym fanfiku oraz w jego spin offach. W sumie chętnie bym się dowiedziała jak Wy się na to zapatrujecie. I tak pewnie koniec końców zrobię, co zechcę, ale... Sama nie wiem. Tak samo jak nie wiedziałam, czy podejmuję dobre decyzje, pisząc ten rozdział. Dawno nie byłam aż tak niepewna tego, co robię, mimo że to czułam. @Verlax @Hoffman Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam^^
 22. 1 point
  Brody z Kosmosu dostał mystery box z MLP
 23. 1 point
  Mega wielki minus dla kuriera z firmy Schenker, który miał dostarczyć mi towar zamówiony w Selgros. Mimo, że przez cały dzień, byliśmy w domu, gamoń stwierdził, że nikogo nie było i pojechał w pi... Nawet nie zadzwonił. A przy zakładaniu konta, wymagane jest żeby podać numer telefonu. Podałem dwa. Oba na pewno, były załączone (żaden nie był wyciszony, były też w takim miejscu, że na bank, byłoby je słychać). Rzecz jasna, napisałem do sklepu z zapytaniem co dalej. Zobaczymy, co odpiszą... Edycja: Selgros stanął na wysokości zadania. Pogonili kuriera i zamówienie dotarło. Przeprosili też za zaistniałą sytuację, także mega plus dla nich.
 24. 1 point
 25. 1 point
 26. 1 point
  Dzień Dobry. Jeżeli ktokolwiek odczyta to na czas, to prosiłbym o nagranie dla mnie dzisiejszego czytania. Gdyż, iż, aż, ponieważ discord zablokował moje konto z powodu, że niby mam mniej niż 13 lat. xD. Mimo, że wpisywałem przy rejestracji że mam 14 . Sprawę ogarniam, ale niestety prawdopodobnie nie przybędę na czytanie. A więc proszę o nagranie. Miłego tam na discordzie!
 27. 1 point
  Jak tam u mojego ulubionego bronesa?
 28. 1 point
 29. 1 point
  spoko loko mordo od zabaw
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
  @Hoffman Odnośnie scen walki, to przyznaję, że też miałam wątpliwości czy nie są za długie zważywszy na to z jaką siłą mierzą się bohaterowie, ale prawda jest taka, że całe starcie Z ciekawości - czytałeś kwestie po łacinie? A także:
 33. 1 point
  No to Różowiutko! Autor: Amigogogo
 34. 1 point
  Witamy witamy i do eksplorowania tematów na forum zapraszamy! Ekhem... To znaczy: Witamy szanownego broniaka w naszym gronie i zapraszamy do zapoznania się z sekcją fanfikową, oraz innymi. Serdecznie zapraszamy także na Kącik Lektorski i tym podobne grupy. Plus jeżeli lubisz westerny, serdecznie polecam serię Wredna Szóstka autorstwa Suna. Zapewne wpadnie w twoje gusta, chyba że nie lubisz steampunku. No ale kto nie lubi steampunku? (Nie nie musicie mi teraz wypisywać pod postem, że nie lubicie steampunku. Wiem, że tacy ludzie istnieją. To był zabieg stylistyczny.)
 35. 1 point
 36. 1 point
  Cześć razem z ekipą z Disrord Meeta bawiliśmy się w śpiewanie na czacie tekstowym. Stworzyliśmy więc sponyfikowaną wersję "Morskich Opowieści" Zapraszam do przyśpiewywania sobie podczas sprzątania lub podróży. Pony Opowieści! Autorzy: (numer przed autorem oznacza zwrotkę.) [refren. @Zegarmistrz] [1. @Gray Scale] [2. @Kredke] [3. @Gray Scale] [4. @Kredke] [5. @Kredke] [6. oryginalny pomysł: @KLGDiamond. lepsza wersja: @Gray Scale] [7. @Dayan ]
 37. 1 point
  2020 nie był najlepszy... Dlatego życzę Wam, drodzy Użytkownicy, żeby obecny 2021 rok był lepszy od poprzedniego. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
 38. 1 point
  Apple Bloom eltaile
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  LifeJoyArt kirasunnight replica
 42. 1 point
  Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku!
 43. 1 point
  Wesołych i Spokojnych Świąt dla wszystkich, którzy je obchodzą!
 44. 1 point
  Jadłem z TYM osobnikiem razem El Kebabe, okazało się, ze NIE wziął sosu. NIE POLECAM TEGO ALLEGROWICZA. Takie osoby powinno się zamykać w więzieniach. NIE POZDRAWIAM!!!!!!!!!!! pozdro
 45. 1 point
  Ciekawy temat, ale chciałbym naprostować - Np, w Polsce nie można być neonazistą, jest to nielegalne. Głównie postęp zapewnia elita intelektualna (w której niestety nie jestem ) Reszta to tylko część, która na tym korzysta. W związku, że sami nie są w stanie wysilić się na zrozumienie czegoś co już jest notabene gotowe no to według ich niedoświadczonej i nierozszerzonej wewnętrznej 'logiki' wychodzą takie kwiatki jak płaska ziemia bądź "62357 płci". Może zastanawiało was dlaczego wielkie korpo jak choćby Google wprowadza te absurdy - Odpowiedź jest prosta, skoro temat jest popularny to ludzka masa na pewno w większym % się z tym zapoznała bądź nawet popiera te rozwiązania. Statystycznie wychodzą o wiele lepiej. Kolejny atut ~ czym ludzie są głupsi tym łatwiej zarabiać. Sam prowadzę projekt, który ogłupia ludzi i należę do twórców tych absurdów mimo, że sam w nie nie wierzę. O politycznych zapleczach nie chcę się wypowiadać bo nie jestem na tyle doinformowany.
 46. 1 point
  Już się dobrze bawię, ale niestety modzi nie śpią, także wrócę w nocy 1. KAŻDY. LUBI. PIZZE. 2. Idą w złą stronę 3.N A S T Ę P N E P Y T A N I E P O P R O S Z Ę Pozdrawiam, Naifu & AZZ a.k.a Reipu Dezzu Inc. S.A. Corp. © Wszystkie prawa zastrzeżone.
 47. 1 point
 48. 1 point
  Życie się zmienia codziennie o 360°ja się nie poddaje brne w lewo Przepraszam. My się znamy? 1.Jak mogę oczekiwać czegoś po 2019 roku, gdy w moim kraju łamana jest konstytucja 2.Bo jest najmądrzejsza i najlepsza z całej kreskówki 3. 4.Jesteśmy tutaj, żeby podziwiać kocyki... Zmierzamy do Equestrii Tak, np ja jestem średnio-zaawansowanym programistom drugiego stopnia HTML4, nie pisałem jeszcze w javascript bo nie wiem skąd go pobrać
 49. 1 point
  Wbrew pozorom, nightcore wcale nie jest taki oczywisty jak się wydaje. Chociaż to zależy od piosenki. W takich 'rakowych wiewiórkach' rozumiem, bo tam serio nikt nie wkłada wysiłku. Nightcore to inna bajka, nie tylko przyśpieszasz ale także w niektórych częściach obniżasz tony bardziej lub mniej, ale wiadomo, wszystko zależy od piosenki. A co do tematu to ta wersj wcale nie wyszła jakoś źle, wręcz przeciwnie - nie odbiega od standardów yt. +
 50. -1 points
  Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Próbowałem, muszę przyznać.. Raz i drugi, ale po prostu muszę się zgodzić z wami, że tego się oglądać po prostu nie da. Kreska jeszcze by uszła, chociaż jest dla mnie prostacka... taka karykaturalna. Jeśli serial był genialny to te zapychacze, które robią przed G5, o ile wyjdzie... są po prostu nie do oglądania. Prawdopodobnie kasa zaczynała się nie zgadzać, to na szybkiego coś zaczęli klecić, a że poszli w zupełnie innym kierunku, niż powinni... mogli w końcu robić takie krótkie odcinki raz na jakiś czas o przygodach zupełnie niezwiązanych z głównym serialem. Coś jak fanowskie produkcje i byłoby spoko. Krótko: Grafika: Nie Dialogi: Nie Ogólne wrażenia... szczerze to pasuje dać brak, ale niech tam będzie 2.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...